Detall - agendadiba273635973
Tipus de contingut: acte | Dataset: agendageneral_ca
ID
agendadiba273635973
Títol
Cicle Gaudí 'La vida sense la Sara Amat'
Data d'inici
2019-10-13 00:00:00
Data de finalització
2019-10-31 23:59:59
Descripció
Projecció de la pel·lícula 'La vida sense la Sara Amat' dins del Cicle Gaudí de l'Acadèmia del Cine Català. Direcció: Laura Jou. Guió: Coral Cruz. Música: Pau Vallvé. Estrena: Juliol del 2019. Durada: 90 min. Gènere: Drama. Versió: Original en català. Intèrprets: Biel Rossell, Maria Morera, Francesca Piñón, Anna Sabaté.Amb el suport de la Diputació de Barcelona.
Imatge
http://www.diba.cat/documents/429356/244491462/Cicle+gaud%C3%AD+La+vida+sense+la+Sara+Amat/7aec026b-e8d9-416b-a150-472cdf20355f?t=1570549122760  
Organitzadors
Enllaç web
Telèfon
Correu de contacte
info@ciclegaudi.cat
Nom del lloc
Diumenge 13 d'octubre VACARISSES - Casal de Cultura 19 h Dilluns 14 d'octubre RUBÍ – Teatre Municipal La Sala 21:00 h Dijous 17 d'octubre BERGA – Teatre Patronat - Casal Parroquial de Berga 20:30 h CALELLA - Sala Mozart 21 h CARDEDEU – Cinema Esbarjo 21:00 h CARDONA – Teatre Els Catòlics 20:30 h  ESPARREGUERA – Patronat Parroquial 20:30 h IGUALADA – Ateneu Cinema 20:00 h TAVERTET Sala Polivalent de l'Ajuntament 20:00 h TORELLÓ – Cinema El Casal 21:00 h VILANOVA I LA GELTRU - Teatre Principal 20:30 h Divendres 18 d'octubre BIGUES I RIELLS Teatre Auditori Polivalent 20:30 h CABRILS - La Fàbrica 22 h MARTORELL-Casa de Cultura de La Vila 20:00 h SANT ADRIÀ DE BESÓS – Ateneu Adrianenc 20:30 h Diumenge 20 d'octubre CALAF Teatre Casal de Calaf 19:30 h CASTELLAR DEL VALLÈS - Auditori Municipal Miquel Pont 18:45 h GELIDA – Sala d'Actes del Centre Cultural 18:00 h SANT SADURNÍ D'ANOIA Casal d'Entitats 1 d'octubre 18:30 h Dijous 24 d'octubre SANT JOAN DESPÍ - Teatre Mercè Rodoreda 20:00 h Divendres 25 d'octubre CENTELLES Centre Parroquial 20:30 h NAVARCLES Sala d'Actes Teatre Auditori 21:00 h Dissabte 26 d'octubre ÒRRIUS - Sala Teatre 19:30 h SANT JUST DESVERN - Sala del Cinquantenari de l'Ateneu 18:00 h Diumenge 27 d'octubre MANLLEU - Cinema Casal de Gràcia 19:00 h Dimarts 29 d'octubre GRANOLLERS-Centre Cultural 20:00 h SANT CUGAT DEL VALLÈS - Cinemes Sant Cugat 19:30 h Dimecres 30 d'octubre BADALONA - Teatre Principal 20:30 h Dijous 31 d'octubre SALLENT Espai Cultural Fàbrica Vella de Sallent 20:30 h
Adreça
Diumenge 13 d'octubre VACARISSES - Casal de Cultura 19 h Dilluns 14 d'octubre RUBÍ – Teatre Municipal La Sala 21:00 h Dijous 17 d'octubre BERGA – Teatre Patronat - Casal Parroquial de Berga 20:30 h CALELLA - Sala Mozart 21 h CARDEDEU – Cinema Esbarjo 21:00 h CARDONA – Teatre Els Catòlics 20:30 h  ESPARREGUERA – Patronat Parroquial 20:30 h IGUALADA – Ateneu Cinema 20:00 h TAVERTET Sala Polivalent de l'Ajuntament 20:00 h TORELLÓ – Cinema El Casal 21:00 h VILANOVA I LA GELTRU - Teatre Principal 20:30 h Divendres 18 d'octubre BIGUES I RIELLS Teatre Auditori Polivalent 20:30 h CABRILS - La Fàbrica 22 h MARTORELL-Casa de Cultura de La Vila 20:00 h SANT ADRIÀ DE BESÓS – Ateneu Adrianenc 20:30 h Diumenge 20 d'octubre CALAF Teatre Casal de Calaf 19:30 h CASTELLAR DEL VALLÈS - Auditori Municipal Miquel Pont 18:45 h GELIDA – Sala d'Actes del Centre Cultural 18:00 h SANT SADURNÍ D'ANOIA Casal d'Entitats 1 d'octubre 18:30 h Dijous 24 d'octubre SANT JOAN DESPÍ - Teatre Mercè Rodoreda 20:00 h Divendres 25 d'octubre CENTELLES Centre Parroquial 20:30 h NAVARCLES Sala d'Actes Teatre Auditori 21:00 h Dissabte 26 d'octubre ÒRRIUS - Sala Teatre 19:30 h SANT JUST DESVERN - Sala del Cinquantenari de l'Ateneu 18:00 h Diumenge 27 d'octubre MANLLEU - Cinema Casal de Gràcia 19:00 h Dimarts 29 d'octubre GRANOLLERS-Centre Cultural 20:00 h SANT CUGAT DEL VALLÈS - Cinemes Sant Cugat 19:30 h Dimecres 30 d'octubre BADALONA - Teatre Principal 20:30 h Dijous 31 d'octubre SALLENT Espai Cultural Fàbrica Vella de Sallent 20:30 h
Codi postal
Nom del municipi
Localització
Web
https://www.ciclegaudi.cat/cartellera/la-vida-sense-la-sara-amat/
Col·laboradors
Municipi
Temes
1
Etiquetes
Cultura; Ciutadania; Badalona; Berga; Bigues i Riells; Cabrils; Calaf; Calella; Cardedeu; Cardona; Castellar del Vallès; Centelles; Esparreguera; Gelida; Granollers; Igualada; Manlleu; Martorell; Navarcles; Òrrius; Rubí; Sallent; Sant Adrià de Besòs; Sant Cugat del Vallès; Sant Joan Despí; Sant Just Desvern; Sant Sadurní d'Anoia; Tavertet; Torelló; Vacarisses; Vilanova i la Geltrú; Activitats d’altres amb suport de la Diputació de Barcelona; Esdeveniments; Alt Penedès; Anoia; Bages; Baix Llobregat; Barcelonès; Berguedà; Garraf; Maresme; Osona; Vallès Occidental; Vallès Oriental
Categoria
cultura; ciutadania; badalona; berga; bigues_i_riells; cabrils; calaf; calella; cardedeu; cardona; castellar_del_valles; centelles; esparreguera; gelida; granollers; igualada; manlleu; martorell; navarcles; orrius; rubi; sallent; sant_adria_de_besos; sant_cugat_del_valles; sant_joan_despi; sant_just_desvern; sant_sadurni_danoia; tavertet; torello; vacarisses; vilanova_i_la_geltru; activitats_daltres_amb_suport_de_la_diputacio_de_barcelona; esdeveniments; alt_penedes; anoia; bages; baix_llobregat; barcelones; bergueda; garraf; maresme; osona; valles_occidental; valles_oriental
Relació amb el punt
Preu
4,5€ (Carnet Jove 3 €)
Peu Imatge
Durada
Observacions d'horari
Dies
Tipus
Públic
Observacions
Comarca
Documentació
Assistents
Aforament
Inscripció
Cos
Cercador/Codi
nominatim/TIMEOUT