Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0814960009-157 | Activitat ramadera de bestiar boví. | 157 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | MAS EL SANATORI, 08516 Olost | 424406 | 4650876 | 42.0062299,2.0871383 | MAS EL SANATORI | 08516 | Olost | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2021-01-29 00:00:00 | 0814960009 | III | 2009-08-13 00:00:00 | 2010-06-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||||
| cens-0814960009-160 | MOBLES ICART | MOBLES ICART, SCP | G63253165 | Venda de mobles. | 160 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | C POMPEU FABRA 3, 08516 OLOST | 425016 | 4648792 | 41.9875204,2.0947697 | C | POMPEU FABRA | 3 | 08516 | OLOST | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-04-30 00:00:00 | 0814960009 | L18-Proj. i Cert. | 2007-04-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||
| cens-0814960009-167 | GERMANS PALOMERA CASALS, SCP | G61386850 | Activitat ramadera bovina i porcina. | 167 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | MAS GARDUIXERAS, 08516 OLOST | 424791 | 4652226 | 42.0184244,2.0916140 | MAS GARDUIXERAS | 08516 | OLOST | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2013-03-04 00:00:00 | 0814960009 | III | 2009-08-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||||||
| cens-0814960009-168 | ZEROCINC, SCP | G63705644 | Neteja i desinfecció d'industries alimentàries. | 168 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | CTRA GIRONELLA 24, 08516 Olost | 425162 | 4648663 | 41.9863725,2.0965485 | CTRA | GIRONELLA | 24 | 08516 | Olost | Activitat de serveis | 1 | 0 | 2019-11-21 00:00:00 | 0814960009 | L18-Cert. | 2008-02-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||||
| cens-0820800000-662 | AJUNTAMENT SANT ESTEVE SESROVIRES | P0820700c | ACTIVITATS ADMINISTRATIVES, OFICINES I AUXILIAR | 662 | Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires | 08208 | 0820800000 | 11 | C MAJOR 8-10, 08635 Sant Esteve Sesrovires | 406071.29 | 4594112.98 | 41.4930799,1.8747323 | C | MAJOR | 8-10 | 08635 | Sant Esteve Sesrovires | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 821 | Activitats administratives i auxiliars d'oficina | 1 | 0 | 2023-03-01 00:00:00 | 0820800000 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||
| cens-0811200000-1358 | PINSOS SANT ANTONI SA | A08208118 | EXPLOTACIÓ RAMADERA DE RECRIA DE REPRODUCTORES | 1358 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | GRANJA CANUDAS, 08560 MANLLEU | 0 | 0 | GRANJA CANUDAS | 08560 | MANLLEU | 0146 | Explotació de bestiar porcí | 0 | 0 | 2021-05-13 00:00:00 | 0811200000 | 2009-04-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||||||||||
| cens-0826340003-10842 | APOVIV, S.C.C.L. | F60405768 | ACTIVITATS AFINS AL TRANSPORT TERRESTRE | 10842 | Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts | 08263 | 0826340003 | 11 | C LINARES S/N, 08620 SANT VICENÇ DELS HORTS | 416349.38 | 4582422.52 | 41.3889309,1.9994634 | C | LINARES | S/N | 08620 | SANT VICENÇ DELS HORTS | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 5221 | Activitats afins al transport terrestre | 0 | 0 | 2024-11-25 00:00:00 | 0826340003 | III | 1995-11-20 00:00:00 | 1997-11-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||
| cens-0811730008-280 | GRANJA BURGAYA | BIT RAMADERA, SL | B60847613 | EXPLOTACIÓ RAMADERA BOVINA | 280 | Ajuntament de les Masies de Voltregà | 08117 | 0811730008 | 24 | CTRA SANT BOI PK 13, 08508 MASIES DE VOLTREGÀ | 434428.14 | 4653389.55 | 42.0297653,2.2078712 | CTRA | SANT BOI | PK 13 | 08508 | MASIES DE VOLTREGÀ | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2022-05-05 00:00:00 | 0811730008 | III | 2010-03-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||
| cens-0824600000-176 | PARCET MONTAÑÀ, SL | B60740511 | APARCAMENT PRIVAT DE VEHICLES | 176 | Ajuntament de Santa Eugènia de Berga | 08246 | 0824600000 | 24 | CTRA ARBUCIES C/MALLA, 08507 Santa Eugènia de Berga | 440523 | 4639468 | 41.9048703,2.2829007 | CTRA | ARBUCIES | C/MALLA | 08507 | Santa Eugènia de Berga | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 5221 | Activitats afins al transport terrestre | 0 | 0 | 2015-05-21 00:00:00 | 0824600000 | III | 2009-10-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||
| cens-0824600000-23 | COMERCIAL AYMERICH | COMERCIAL AYMERICH, SA | A08786667 | FABRICACIÓ DE CERÀMICA PER A LA CONSTRUCCIÓ. | 23 | Ajuntament de Santa Eugènia de Berga | 08246 | 0824600000 | 24 | CTRA SALADEURES SN, 08507 Santa Eugènia de Berga | 441034 | 4639802 | 41.9079167,2.2890279 | CTRA | SALADEURES | SN | 08507 | Santa Eugènia de Berga | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2012-10-09 00:00:00 | 0824600000 | I.1 | 2012-02-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||
| cens-0824600000-184 | FORN NOU | VENDA DE QUEVIURES | 184 | Ajuntament de Santa Eugènia de Berga | 08246 | 0824600000 | 24 | C SANTA EUGENIA 7, 08507 Santa Eugènia de Berga | 440704 | 4639181 | 41.9022991,2.2851117 | C | SANTA EUGENIA | 7 | 08507 | Santa Eugènia de Berga | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4724 | Comerç al detall de pa i productes de fleca, confiteria i pastisseria en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2025-04-02 00:00:00 | 0824600000 | L18-Cert. | 2013-09-06 00:00:00 | 2014-01-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||
| cens-0808320002-236 | LA CASICA | Explotació equina de producció de carn en règim semiintensiu capacitat: 40 cavalls i 5 poltres | 236 | Ajuntament de Folgueroles | 08083 | 0808320002 | 24 | MASIA LA CASICA, 08519 Folgueroles | 441099 | 4644359 | 41.9489629,2.2893562 | MASIA LA CASICA | 08519 | Folgueroles | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2025-02-28 00:00:00 | 0808320002 | III | 2007-10-08 00:00:00 | 2008-01-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||||||
| cens-0824600000-195 | TEATRE ÀNGEL GUIMERÀ | AJUNTAMENT DE SANTA EUGÈNIA DE BERGA | P0824600A | CENTRE D'ESPECTACLES | 195 | Ajuntament de Santa Eugènia de Berga | 08246 | 0824600000 | 24 | PL ANGEL GUIMERA, 08507 Santa Eugènia de Berga | 440717 | 4639254 | 41.9029576,2.2852610 | PL | ANGEL GUIMERA | 08507 | Santa Eugènia de Berga | Activitat d'espectacles o recreatives | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2012-03-08 00:00:00 | 0824600000 | Recreativa catàleg | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0812650006-456 | GARATGE D'ÚS PRIVAT | COMUNITAT DE PROPIETARIS - PARKING | H59034512 | GARATGE D'ÚS PRIVAT | 456 | Ajuntament de Montgat | 08126 | 0812650006 | 21 | C CATALUNYA 1-3, - -, 08390 Montgat | 439974.2 | 4590846 | 41.4669111,2.2811756 | C | CATALUNYA | 1-3 | - | 0 | - | 08390 | Montgat | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2022-01-10 00:00:00 | 0812650006 | III | 2012-03-14 00:00:00 | 2012-03-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||
| cens-0810380001-99 | Bar restaurant Martí | Bar restaurant | 99 | Ajuntament de Jorba | 08103 | 0810380001 | 6 | AV CANALETES 14, 08719 Jorba | 379100 | 4606725 | 41.6030320,1.5491667 | AV | CANALETES | 14 | 08719 | Jorba | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2017-09-18 00:00:00 | 0810380001 | L18-Proj. i Cert. | 2009-05-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0827500000-44 | RAMADERIA ORRA FONT SL | RAMADERIA ORRA FONT SL | B66704552 | Explotació ramadera porcina de cria i engreix | 44 | Ajuntament de Tavèrnoles | 08275 | 0827500000 | 24 | SOLEIA (LA), 08519 Tavèrnoles | 446674 | 4645211 | 41.9570329,2.3565374 | SOLEIA (LA) | 08519 | Tavèrnoles | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2025-10-23 00:00:00 | 0827500000 | III | 2017-05-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0827500000-49 | Cal Malgoig | Font Pujol SCP | G61843553 | EXPLOTACIÓ RAMADERA PORCINA I BOVINA | 49 | Ajuntament de Tavèrnoles | 08275 | 0827500000 | 24 | CAN MALGOIG, 08519 Tavèrnoles | 442363 | 4645167 | 41.9563333,2.3045262 | CAN MALGOIG | 08519 | Tavèrnoles | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2025-08-28 00:00:00 | 0827500000 | III | 2017-05-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0803330008-2335 | EL TATANU | COMERÇ DE PUERICULTURA DE SEGONA MA | 2335 | Ajuntament de Caldes de Montbui | 08033 | 0803330008 | 41 | C MAJOR 57, 08140 CALDES DE MONTBUI | 430318.1 | 4609478.83 | 41.6339478,2.1633914 | C | MAJOR | 57 | 08140 | CALDES DE MONTBUI | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2013-05-22 00:00:00 | 0803330008 | L18-Cert. | 2013-05-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0828580001-1288 | EL REY DEL KEBAB | MUSA QADIR SL | B09704776 | BAR | 1288 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C MANLLEU 26, 08570 Torelló | 439320.03 | 4655062.24 | 42.0452221,2.2667888 | C | MANLLEU | 26 | 08570 | Torelló | KEBAB | Activitat d'espectacles o recreatives | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5630 | Establiments de begudes | 1 | 1 | 2025-01-16 00:00:00 | 0828580001 | L18-Proj. i Cert. | 2015-08-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||
| cens-0828580001-1408 | SALA POLIVALENT | AJUNTAMENT DE TORELLÓ | P0828500i | SALA POLIVALENT | 1408 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | PG ESPORTS (ELS), 08570 Torelló | 438558.93 | 4654988.17 | 42.0444959,2.2576007 | PG | ESPORTS (ELS) | 08570 | Torelló | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2015-06-29 00:00:00 | 0828580001 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0820210007-1109 | Gabinet tècnic | 1109 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C AMERIQUES (LES) 003, 08470 Sant Celoni | 457479.11 | 4615036.39 | 41.6859154,2.4890775 | C | AMERIQUES (LES) | 003 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 7112 | Serveis tècnics d'enginyeria i altres activitats relacionades amb l'assessorament tècnic | 1 | 0 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1989-12-27 00:00:00 | 1989-12-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||
| cens-0804250006-3 | LA TAVELLA | Producció d'ous ecològics | 3 | Ajuntament de Cànoves i Samalús | 08042 | 0804250006 | 41 | DS FINCA LA TAVELLA S/N, 08445 Cànoves i Samalús | 446895 | 4613974 | 41.6757110,2.3620023 | DS | FINCA LA TAVELLA | S/N | 08445 | Cànoves i Samalús | Magatzem de maquinària i encaixat d'hortalisses | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0147 | Avicultura | 0 | 0 | 2013-11-22 00:00:00 | 0804250006 | III | 2013-03-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||
| cens-0820210007-3231 | Glòria perruqueria | Perruqueria | 3231 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C JAUME I 010, 1-2, 08470 Sant Celoni | 457835.62 | 4615678.41 | 41.6917170,2.4933157 | C | JAUME I | 010 | 1-2 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2015-06-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||
| cens-0820210007-3188 | Margarita | CGM GENER MARTÍ, SL | B61151916 | Venda de roba confeccionada i complements | 3188 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 160-162, 08470 Sant Celoni | 457793.03 | 4615488.14 | 41.6900009,2.4928174 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 160-162 | 08470 | Sant Celoni | Oficines administratives | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2014-11-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||
| cens-0810380001-140 | Terracuita Jorba | Terracuita Jorba, S. A. | A08326688 | Extracció de margues argiloses i arenísques | 140 | Ajuntament de Jorba | 08103 | 0810380001 | 6 | CRTA N-II km 548, 08719 Jorba | 380507 | 4606650 | 41.6025684,1.5660609 | CRTA | N-II | km 548 | 08719 | Jorba | Activitat energètica o minera | B | Mining and quarrying | 1 | 0 | 0 | 2019-04-15 00:00:00 | 0810380001 | I.3 | 2009-12-01 00:00:00 | 2013-02-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||
| cens-0804250006-10 | MANUEL BAIZAN MUÑOZ | Centre hípic | 10 | Ajuntament de Cànoves i Samalús | 08042 | 0804250006 | 41 | CTRA. SANT LLORENÇ SAVALL ,KM 42, 08845 CÀNOVES I SAMALÚS | 446853 | 4614734 | 41.6825533,2.3614301 | CTRA. SANT LLORENÇ SAVALL ,KM 42 | 08845 | CÀNOVES I SAMALÚS | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2019-11-12 00:00:00 | 0804250006 | L18-Proj. i Cert. | 2012-02-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||||
| cens-0809770005-101 | HABITATGE D'ÚS TURÍSTIC | 101 | Ajuntament de Gualba | 08097 | 0809770005 | 41 | C LA SOLEIA S/N, 08474 GUALBA | 457995.15 | 4620654.6 | 41.7365454,2.4948819 | C | LA SOLEIA | S/N | 08474 | GUALBA | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2019-02-08 00:00:00 | 0809770005 | L18-Cert. | 2015-05-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||||||
| cens-0820210007-1298 | Amparo | Perruqueria | 1298 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C JAUME I 006, 08470 Sant Celoni | 457827.71 | 4615675.32 | 41.6916887,2.4932209 | C | JAUME I | 006 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2017-11-26 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1996-11-14 00:00:00 | 1996-11-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||
| cens-0811410007-2475 | SONIA PINEDO BEAUTY CENTER | SPIGON ESTILISME, SL | B66494477 | ESTABLIMENT SERVEI PERSONAL RELATIU ESTETICA IMATGE PERRUQUERIA | 2475 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | PL PAISOS CATALANS 8, LOCAL 2, 08760 MARTORELL | 0 | 0 | PL | PAISOS CATALANS | 8 | LOCAL 2 | 08760 | MARTORELL | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2024-07-19 00:00:00 | 0811410007 | L18-Proj. i Cert. | 2015-05-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||
| cens-0804250006-16 | ESTANC CÀNOVES | Estanc | 16 | Ajuntament de Cànoves i Samalús | 08042 | 0804250006 | 41 | PL SANT MUC 1, 08445 Cànoves i Samalús | 446380 | 4616203 | 41.6957524,2.3556152 | PL | SANT MUC | 1 | 08445 | Cànoves i Samalús | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2019-02-13 00:00:00 | 0804250006 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||||||
| cens-0804250006-17 | Mª ÁNGELS GARRIGA RIBALTA | Botiga de comestibles i altres | 17 | Ajuntament de Cànoves i Samalús | 08042 | 0804250006 | 41 | PL SANT MUC 1, 08445 Cànoves i Samalús | 446385 | 4616203 | 41.6957528,2.3556753 | PL | SANT MUC | 1 | 08445 | Cànoves i Samalús | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2024-11-26 00:00:00 | 0804250006 | L18-Cert. | 2012-07-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0804250006-18 | Explotació ovina i cabruna | 18 | Ajuntament de Cànoves i Samalús | 08042 | 0804250006 | 41 | PSO. FONT DELS OMS 4, 2 1, 08440 CARDEDEU | 444610 | 4615592 | 41.6901281,2.3344022 | PSO. FONT DELS OMS | 4 | 2 | 1 | 08440 | CARDEDEU | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2019-05-31 00:00:00 | 0804250006 | III | 2013-12-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0821070005-500 | CPTA 2000 | CPTA 2000 SL | B61832358 | FERRETERIA | 500 | Ajuntament de Sant Feliu de Codines | 08210 | 0821070005 | 41 | C MOSSEN JOSEP ROSSELL 20, 08182 Sant Feliu de Codines | 430326.71 | 4615528.06 | 41.6884302,2.1627893 | C | MOSSEN JOSEP ROSSELL | 20 | 08182 | Sant Feliu de Codines | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-05-29 00:00:00 | 0821070005 | L18-Cert. | 2015-06-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||
| cens-0808500000-4 | Explotació Avícola de pollastres d'engreix | 4 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | MAS PINYOL, 08736 Font-Rubí | 385909 | 4588137 | 41.4366494,1.6343776 | MAS PINYOL | 08736 | Font-Rubí | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | III | 2002-03-11 00:00:00 | 2003-07-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||||
| cens-0812650006-543 | HABITATGE D'ÚS TURÍSTIC | HABITATGE D'ÚS TURÍSTIC | 543 | Ajuntament de Montgat | 08126 | 0812650006 | 21 | PTGE TIANA 29, C 4 1, 08390 Montgat | 440056.95 | 4590957.01 | 41.4679171,2.2821555 | PTGE | TIANA | 29 | C | 4 | 1 | 08390 | Montgat | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2020-04-07 00:00:00 | 0812650006 | L18-Cert. | 2015-11-30 00:00:00 | 2015-11-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||
| cens-0820800000-470 | GRANJA LA MATA | EXPLOTACIO RAMADERA INTENSIVA DE BESTIAR OVI D'ENGREIX | 470 | Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires | 08208 | 0820800000 | 11 | Polígon 10 Parc. 19, 08635 Sant Esteve Sesrovires | 407331.03 | 4591914.52 | 41.4734274,1.8901592 | Polígon 10 Parc. 19 | 08635 | Sant Esteve Sesrovires | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2016-11-21 00:00:00 | 0820800000 | III | 2015-05-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||||
| cens-0812650006-545 | J PUJOL MAQUINARIA I CONFECCIÓ SA | J PUJOL MAQUINARIA I CONFECCIÓ SA | A58509688 | EMMAGATZEMATGE DE MAQUINARIA DE CONFECCIÓ I RECANVIS | 545 | Ajuntament de Montgat | 08126 | 0812650006 | 21 | C DE LA INDÚSTRIA B3-B4-B5, 08390 Montgat | 439012.3 | 4590900.54 | 41.4673297,2.2696520 | C | DE LA INDÚSTRIA | B3-B4-B5 | 0 | 08390 | Montgat | Altres | 1 | 0 | 2026-03-31 00:00:00 | 0812650006 | L18-Proj. i Cert. | 2015-11-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0808500000-18 | Explotació Avícola de pollastres d'engreix. | 18 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | MAS PINYOL, 08736 Font-Rubí | 385940 | 4587865 | 41.4342044,1.6347999 | MAS PINYOL | 08736 | Font-Rubí | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | III | 2002-03-11 00:00:00 | 2003-07-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||||
| cens-0804100000-1415 | FORN DE PA AMB DEGUTACIO | 1415 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C MOLI 76, BXS, 08420 Canovelles | 439826.04 | 4607397.3 | 41.6159743,2.2777446 | C | MOLI | 76 | BXS | 08420 | Canovelles | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2019-02-06 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2015-03-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0808500000-43 | Activitat Apícola | 43 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | Polígon 36 Parcel·la 14C, 08736 Font-Rubí | 384053 | 4588034 | 41.4354561,1.6121880 | Polígon 36 Parcel·la 14C | 08736 | Font-Rubí | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | L18-Cert. | 2003-12-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||||||||
| cens-0808500000-45 | SURIOL | CELLERS CAN SURIOL DEL CASTELL, SL | B61010849 | Elaboració, emmagatzematge i criança de vins i caves. | 45 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | C GRABUACH 12, 08736 Font-rubí | 389330 | 4583627 | 41.3965142,1.6761400 | C | GRABUACH | 12 | 08736 | Font-rubí | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1102 | Elaboració de vins | 0 | 0 | 2023-11-30 00:00:00 | 0808500000 | III | 2009-01-19 00:00:00 | 2007-02-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||
| cens-0808500000-54 | VINS I CAVES OLIVELLA GALIMANY | Elaboració de vins i caves | 54 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | Can Pere del Maset, 08736 Font-rubí | 388959 | 4585638 | 41.4145728,1.6713342 | Can | Pere del Maset | 08736 | Font-rubí | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2013-09-17 00:00:00 | 0808500000 | III | 2010-05-26 00:00:00 | 2010-05-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0808500000-66 | Explotació Avícola d'engreix amb capacitat per 12000 caps. | 66 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | CAL JAUME VIA 17, 08736 Font-Rubí | 383761 | 4588875 | 41.4429871,1.6085321 | CAL JAUME VIA | 17 | 08736 | Font-Rubí | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | III | 1975-12-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||||
| cens-0804780001-770 | PARADOR DE LA COROMINA | PARADOR DE LA COROMINA, SCP | J66509027 | Canvi de titularitat de Bar-Resaturant | 770 | Ajuntament de Cardona | 08047 | 0804780001 | 7 | CTRA. MANRESA 28, 08261 CARDONA | 392284.39 | 4640336.73 | 41.9075890,1.7012533 | CTRA | MANRESA | 28 | 08261 | CARDONA | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2019-02-06 00:00:00 | 0804780001 | L18-Proj. i Cert. | 2015-04-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||
| cens-0820210007-2660 | Herbolari Harmonia | Herboristeria | 2660 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 021, 08470 Sant Celoni | 457501.77 | 4615160.04 | 41.6870303,2.4893410 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 021 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4729 | Comerç al detall d'altres tipus de productes alimentaris en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1982-06-22 00:00:00 | 1982-06-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||
| cens-0820210007-1808 | AGM Mobles | Exposició i venda de mobles | 1808 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C LLUIS COMPANYS (ST.CELONI) 024, bxs, 08470 Sant Celoni | 457014.38 | 4614691.03 | 41.6827798,2.4835185 | C | LLUIS COMPANYS (ST.CELONI) | 024 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4759 | Comerç al detall de mobles, aparells d'il·luminació i d'altres articles d'ús domèstic en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2023-01-31 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2006-11-30 00:00:00 | 2006-11-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||
| cens-0824010007-59 | ÒPTICA XAVIER | DOLSTEN, S.A. | A58529504 | COMERÇ AL DETALL D'APARELLS ÒPTICS - ÒPTICA | 59 | Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia | 08240 | 0824010007 | 3 | C DR. ESCAYOLA 20, 08770 Sant Sadurní d'Anoia | 0 | 0 | C | DR. ESCAYOLA | 20 | 08770 | Sant Sadurní d'Anoia | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-11-10 00:00:00 | 0824010007 | L18-Cert. | 1986-11-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||||
| cens-0824010007-67 | EL PATI | BAR | 67 | Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia | 08240 | 0824010007 | 3 | C MONTSERRAT 41, 08770 Sant Sadurní d'Anoia | 0 | 0 | C | MONTSERRAT | 41 | 08770 | Sant Sadurní d'Anoia | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2022-11-10 00:00:00 | 0824010007 | L18-Proj. i Cert. | 1984-12-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | ||||||||||||
| cens-0824010007-68 | MEL I MENTA | AMELIA I OLGA, S.C.P. | J65120255 | COMERÇ AL DETALL D'ARTICLES D'HERBOLARI I DIETÈTICA | 68 | Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia | 08240 | 0824010007 | 3 | C BARCELONA 22, SANT SADURNÍ D'ANOIA | 0 | 0 | C | BARCELONA | 22 | SANT SADURNÍ D'ANOIA | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2016-09-30 00:00:00 | 0824010007 | L18-Cert. | 1992-02-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 | |||||||||||
| cens-0824010007-78 | AUTONOIA | AUTONOIA, S.A. | A58280892 | MANTENIMENT I REPARACIÓ DE VEHICLES DE MOTOR AMB UNA SUPERFÍCIE SUPERIOR A 500 M2 - TALLER D'AUTOMÒBILS AMB MECÀNICA, CARROSSERIA, ELECTRICITAT I PNEUMÀTICS | 78 | Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia | 08240 | 0824010007 | 3 | C TORRENT DE LES SOLANES 19-25, SANT SADURNÍ D'ANOIA | 0 | 0 | C | TORRENT DE LES SOLANES | 19-25 | SANT SADURNÍ D'ANOIA | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0824010007 | III | 1997-11-27 00:00:00 | 1997-10-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-13 23:42 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar les cinc biblioteques públiques més properes al cim de la Mola?
La nostre API Rest et permet interrogar les dades per recuperar, filtrar i ordenar tot allò que et puguis imaginar.

