Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0811200000-498 | GRANJA ROVELLÓ SL | B60292059 | EXPLOTACIÓ INTENSIVA BESTIAR PORCÍ (adaptació) | 498 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | CAN CODONY, 08560 Manlleu | 442604.68 | 4651867.3 | 42.0166949,2.3067879 | CAN CODONY | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2023-09-08 00:00:00 | 0811200000 | 2007-10-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-499 | AJUNTAMENT DE MANLLEU | P0811100G | PISCINA COBERTA | 499 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SESCORTS, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | SESCORTS | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2025-04-03 00:00:00 | 0811200000 | 2008-01-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-500 | PRAT CAVALLERIA, SL | B60619046 | EXPLOTACIÓ INTENSIVA BESTIAR PORCÍ (AVALUACIÓ AMBIENTAL) | 500 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | GRANJA PIELLA, 08560 Manlleu | 440064.28 | 4650841.34 | 42.0072656,2.2762124 | GRANJA PIELLA | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2022-03-29 00:00:00 | 0811200000 | 2007-03-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-501 | POQUÍ AGRÍCOLA I RAMADERA, SL | B60578135 | EXPLOTACIÓ BOVÍ I PORCÍ | 501 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | MAS POQUÍ, 08560 Manlleu | 439507.11 | 4650849.83 | 42.0072995,2.2694836 | MAS | POQUÍ | 08560 | Manlleu | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2024-07-03 00:00:00 | 0811200000 | I.1 | 2007-12-10 00:00:00 | 2020-10-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0811200000-502 | AVALUACIÓ AMBIENTAL EXPLOTACIÓ RAMADERA | 502 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | SANT JAUME NOU, 08560 Manlleu | 440280.2 | 4652056.67 | 42.0182274,2.2786960 | SANT JAUME NOU | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | 2010-04-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||||
| cens-0811200000-504 | EXPLOTACIÓ PORCINA D'ENGREIX (ADAPTACIÓ) | 504 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | GRANJA GALLIFA, 08560 Manlleu | 0 | 0 | GRANJA GALLIFA | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 0811200000 | 2009-11-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||||||
| cens-0811200000-505 | EXPLOTACIÓ EQUINA DE PETITA CAPACACITAT | 505 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | QUATRE VENTS, 08560 Manlleu | 0 | 0 | QUATRE VENTS | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2024-06-07 00:00:00 | 0811200000 | 2004-06-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||||||
| cens-0811200000-507 | OFICINA BANCÀRIA | 507 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PG SANT JOAN 144, 08560 Manlleu | 0 | 0 | PG | SANT JOAN | 144 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-09-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0811200000-1739 | MT REPARACIÓ DE MÒBILS | VENDA I REPARACIÓ DE TELEFONS MOBILS I ACCESSORIS | 1739 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FEDANCI 1-3, 08560 Manlleu | 440629.66 | 4649972.84 | 41.9994867,2.2831272 | C | FEDANCI | 1-3 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4742 | Comerç al detall d'equips de telecomunicacions en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2026-01-07 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2025-12-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0811200000-941 | ARTICLES DE VIATGE I MARROQUINERIA | 941 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FEDANCI 1-3, 08560 Manlleu | 440629.66 | 4649972.84 | 41.9994867,2.2831272 | C | FEDANCI | 1-3 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2021-05-13 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2009-04-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-943 | PROMOCIONS MARIROU, SL | B62786074 | GARATGE DE VEHICLES | 943 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C TORELLÓ 41, 08560 Manlleu | 440732.44 | 4650401.47 | 42.0033547,2.2843249 | C | TORELLÓ | 41 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2021-05-13 00:00:00 | 0811200000 | 2009-10-29 00:00:00 | 2011-04-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0811200000-950 | ORLOCAT SL | B66063058 | TALLER D'UN INSTAL·LADOR PROFESSIONAL ELÈCTRIC/ELECTRÒNIC | 950 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FONTCUBERTA 29C, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | FONTCUBERTA | 29C | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2018-05-28 00:00:00 | 0811200000 | 2010-09-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-952 | CONITER MATERIALS, SL | B64504079 | VENDA DE MATERIAL DE FUSTERIA I CONSTRUCCIÓ | 952 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C BELLFORT 115, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | BELLFORT | 115 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2009-03-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-953 | REHABIL-ART, SL | B60705290 | GARATGE PARTICULAR | 953 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C BAIXA CORTADA 3-5, 08560 Manlleu | 440591.6 | 4650089.77 | 42.0005369,2.2826559 | C | BAIXA CORTADA | 3-5 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2021-05-13 00:00:00 | 0811200000 | 2009-05-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-954 | GRUPO GENERAL CABLE SISTEMAS SA | A08102790 | Laboratori elèctric, físic i de materials per a l'assaig de cables. | 954 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C RUSIÑOL 63, 08560 Manlleu | 439690.15 | 4649873.84 | 41.9985237,2.2717941 | C | RUSIÑOL | 63 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-05 00:00:00 | 0811200000 | 2011-05-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-955 | AUTOESCOLA | 955 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 101, 08560 Manlleu | 440808.99 | 4650472.57 | 42.0040008,2.2852420 | AV | ROMA | 101 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2021-05-10 00:00:00 | 0811200000 | 2011-02-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0819760009-422 | APARCAMENT PRIVAT | 422 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C CLOSENS 16, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456937.67 | 4602565.52 | 41.5735610,2.4834693 | C | CLOSENS | 16 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2019-06-11 00:00:00 | 0819760009 | III | 1997-03-14 00:00:00 | 1997-07-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0810430008-12 | LA PANSA | Bar de tapes | 12 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | MAJOR 10, 08779 Llacuna | 377620 | 4592417 | 41.4739692,1.5343242 | MAJOR | 10 | 08779 | Llacuna | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5630 | Establiments de begudes | 1 | 1 | 2025-06-10 00:00:00 | 0810430008 | L18-Proj. i Cert. | 2006-06-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0810430008-13 | Vinya del Prat | Granja porcina i avícola | 13 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | BARRI ROFES, 08779 Llacuna | 380445 | 4594732 | 41.4952414,1.5676883 | BARRI | ROFES | 08779 | Llacuna | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2022-05-31 00:00:00 | 0810430008 | III | 2000-02-05 00:00:00 | 2005-11-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0804100000-1289 | MECA-RAPID FORMACIO, SL | B64072291 | ACADEMIA DE MECANOGRAFIA, INFORMATICA, IDIOMES I BOTIGA | 1289 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C PRAT 7, BXS, 08420 Canovelles | 0 | 0 | C | PRAT | 7 | BXS | 08420 | Canovelles | Activitat de serveis | 1 | 0 | 2018-10-10 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2011-11-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0806670005-155 | IBERPROMADER SL | IBERPROMADER SL | B64602816 | FUSTERIA INDUSTRIAL | 155 | Ajuntament de Castellví de Rosanes | 08066 | 0806670005 | 11 | C ALEMANYA R.F. 34, 08769 CASTELLVI DE ROSANES | 407454 | 4589760 | 41.4540381,1.8919620 | C | ALEMANYA R.F. | 34 | 08769 | CASTELLVI DE ROSANES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2014-10-28 00:00:00 | 0806670005 | III | 2013-04-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0808500000-47 | Elaboració de caves i embotellat de vins. | 47 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | BARRI ALZINAR (L') 68, 08736 Font-rubí | 386247 | 4587145 | 41.4277643,1.6386089 | BARRI | ALZINAR (L') | 68 | 08736 | Font-rubí | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2013-09-05 00:00:00 | 0808500000 | III | 2004-12-17 00:00:00 | 2004-11-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-509 | GEFA PREVEN, SL | B43662964 | CONSULTORIA-ASSESSORIA EN PREVENCIÓ RISCOS LABORALS | 509 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PL PLA DELS ÀLBERS 5, 08560 Manlleu | 440921.25 | 4650743.77 | 42.0064517,2.2865702 | PL | PLA DELS ÀLBERS | 5 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2024-10-29 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2006-01-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0811200000-510 | AUSA-ÀMBIT, SL | B60545944 | DESPATX | 510 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 104, 6-1, 08560 Manlleu | 0 | 0 | AV | ROMA | 104 | 6-1 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-08-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-511 | AUSA-ÀMBIT, SL | B60545944 | DESPATX | 511 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 104, 6-2, 08560 Manlleu | 0 | 0 | AV | ROMA | 104 | 6-2 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-08-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-512 | AUSA-ÀMBIT, SL | B60545944 | DESPATX | 512 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 106, 6-1, 08560 Manlleu | 0 | 0 | AV | ROMA | 106 | 6-1 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-08-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-513 | AUSA-ÀMBIT, SL | B60545944 | DESPATX | 513 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 106, 6-2, 08560 Manlleu | 0 | 0 | AV | ROMA | 106 | 6-2 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-08-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-514 | VENDA AL DETALL D'INSTRUMENTS I ACCESSORIS MUSICALS | 514 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FONT (DE LA) 17, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | FONT (DE LA) | 17 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0811200000-515 | IMATGEMMA | IMATGEMA, SCP | G62627229 | PERRUQUERIA | 515 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PG PUIG (EL) 2, 08560 Manlleu | 440956.57 | 4650526.21 | 42.0044950,2.2870186 | PG | PUIG (EL) | 2 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-05-20 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-07-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0811200000-517 | MONTAJES ELECTRICOS GAS AGUA, S.A. | A58045071 | OFICINA DE CONTRACTACIÓ DE SERVEIS ELÈCTRICS | 517 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 74, 08560 Manlleu | 0 | 0 | AV | ROMA | 74 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-05-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-519 | FRUITERIA MARTINEZ | VENDA AL DETALL DE FRUITA I QUEVIURES | 519 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C. Doctor Fleming 16, bxs, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | Doctor Fleming | 16 | bxs | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2021-01-26 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-12-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-520 | EXPOSICIÓ I/O VENDA AL DETALL D'ARTICLES PAPERERIA I ART | 520 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PL PLA DELS ÀLBERS 5, 08560 Manlleu | 0 | 0 | PL | PLA DELS ÀLBERS | 5 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-12-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0811200000-526 | PERRUQUERIA | 526 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PL PLA DELS ÀLBERS 1, 08560 Manlleu | 0 | 0 | PL | PLA DELS ÀLBERS | 1 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-05-20 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-09-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0811200000-527 | AMPLIFON IBERICA SA | A59198770 | VENDA D'APARELLS D'AJUDA PER L'AUDICIÓ | 527 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C BAIXA CORTADA 8, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | BAIXA CORTADA | 8 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2019-04-30 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2005-06-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-957 | BASAR | BASAR | 957 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SOGORB 35-37, 08560 Manlleu | 441027.37 | 4650684.29 | 42.0059240,2.2878576 | C | SOGORB | 35-37 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2022-02-24 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2011-02-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-959 | CENTRE DE FISIOTERÀPIA | 959 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C CAVALLERIA 39, 08560 Manlleu | 440998.67 | 4650123.05 | 42.0008672,2.2875674 | C | CAVALLERIA | 39 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2021-05-10 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2010-12-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-1725 | MARGARIDA PADRÓS - IOGA | CENTRE DE IOGA | 1725 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C CAVALLERIA 39, 08560 Manlleu | 440998.67 | 4650123.05 | 42.0008672,2.2875674 | C | CAVALLERIA | 39 | 08560 | Manlleu | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9604 | Activitats de manteniment físic | 1 | 0 | 2025-09-22 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2025-09-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0811200000-960 | BOTIGA D'ART I ANTIGUITATS | 960 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 85, 08560 Manlleu | 440956.57 | 4650526.21 | 42.0044950,2.2870186 | AV | ROMA | 85 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2021-05-11 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2010-12-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-961 | FABRICACIÓ, REPARACIÓ I EMMAGATZEMATGE DE BOBINES | 961 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FONT D'EN TARRÉS 113 i 120, 08560 Manlleu | 442265.26 | 4651091.35 | 42.0096818,2.3027650 | C | FONT D'EN TARRÉS | 113 i 120 | 08560 | Manlleu | 2599 | Fabricació d'altres productes metàl·lics ncaa | 1 | 0 | 2022-06-02 00:00:00 | 0811200000 | 2010-11-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-963 | VENDA I REPARACIÓ D'EQUIPS INFORMÀTICS | 963 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SANT JAUME 3, 08560 Manlleu | 440595.55 | 4649957.83 | 41.9993489,2.2827169 | C | SANT JAUME | 3 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2021-05-10 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2010-10-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-964 | BOTIGA D'ARTICLES DIVERSOS (PERFUMERIA, ARTICLES LLAR,...) | 964 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C CAVALLERIA 3, 08560 Manlleu | 440873.04 | 4650134.71 | 42.0009628,2.2860494 | C | CAVALLERIA | 3 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2021-05-10 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2010-12-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-966 | TASQUES ADMINISTRATIVES DE PREVENCIÓ DE LEGIONEL·LA | 966 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C BISBE MORGADES 2, 08560 Manlleu | 440707.19 | 4649968.07 | 41.9994496,2.2840638 | C | BISBE MORGADES | 2 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2021-05-11 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2010-10-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-967 | FISIO SALA | FISIOTERÀPIA | 967 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PL PLAÇA DELS ÀLBERS 18-19, 08560 Manlleu | 440927.81 | 4650869.24 | 42.0075822,2.2866368 | PL | PLAÇA DELS ÀLBERS | 18-19 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2025-09-09 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2010-12-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-969 | L'Aura, dietètica i salut natural | VENDA DE PRODUCTES HERBOLARI | 969 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C. SERPENT 24, 08560 MANLLEU | 440335.19 | 4650060.66 | 42.0002553,2.2795630 | C | SERPENT | 24 | 08560 | MANLLEU | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2025-04-28 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2010-09-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-972 | MESKPA | FORN DE PA SABORIT 1941 SL | B64059470 | VENDA DE PA I PASTISSERIA AMB DEGUSTACIÓ | 972 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | CR RODA 14, 08560 Manlleu | 441494.95 | 4650257.33 | 42.0021136,2.2935461 | CR | RODA | 14 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2022-02-04 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2011-06-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0811200000-973 | BOTIGA D'INFORMÀTICA AMB TALLER PETIT | 973 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C ENRIC DELARIS 67, 08560 Manlleu | 440632.29 | 4649780.46 | 41.9977543,2.2831784 | C | ENRIC DELARIS | 67 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2021-05-10 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2010-10-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-974 | ESCOLA | 974 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C VOLTREGÀ 101, 08560 Manlleu | 439899.15 | 4650190.01 | 42.0013871,2.2742851 | C | VOLTREGÀ | 101 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2021-05-10 00:00:00 | 0811200000 | 2011-01-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0819760009-347 | FINQUES Nº1 | SELFA Y SOLE SL | B60282266 | IMMOBILIARIA | 347 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG MARE DE DEU DE MONTSERRAT 17, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456998 | 4602637.22 | 41.5742100,2.4841878 | PG | MARE DE DEU DE MONTSERRAT | 17 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | L | Real estate activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 1994-03-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0811730008-346 | L'ESTANC DE VINYOLES | ESTANC | 346 | Ajuntament de les Masies de Voltregà | 08117 | 0811730008 | 24 | C MAJOR 9-11, 08508 MASIES DE VOLTREGÀ | 436343.56 | 4654537.53 | 42.0402612,2.2308834 | C | MAJOR | 9-11 | 08508 | MASIES DE VOLTREGÀ | VENDA DE PRODUCTES D'ALIMENTACIÓ | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2022-05-05 00:00:00 | 0811730008 | L18-Cert. | 2010-12-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0819760009-181 | CAN BLIDU | PICA PICA LLAVANERES SL | B62636592 | BAR | 181 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG JOAQUIM MATAS 31-33, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456671.61 | 4602491.93 | 41.5728838,2.4802834 | PG | JOAQUIM MATAS | 31-33 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-09-21 00:00:00 | 0819760009 | L18-Proj. i Cert. | 1988-02-08 00:00:00 | 1988-02-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar tots els actes culturals de Badalona?
Amb la API Rest pots cercar en un conjunt de dades en concret però també per tipus de contingut (que permet una cerca més àmplia) i/o inclús per municipi.
Exemple: https://do.diba.cat/api/tipus/acte/camp-rel_municipis/08015/

