Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0819760009-732 | ESCOLA DE MÚSICA | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | ESCOLA DE MÚSICA | 732 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | CAMI CAN CARALT ED. CAN CARALT, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457234.4 | 4602388.51 | 41.5719826,2.4870411 | CAMI | CAN CARALT | ED. CAN CARALT | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | 1 | 0 | 2019-06-11 00:00:00 | 0819760009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0812710007-341 | GELATERIA | 341 | Ajuntament de Monistrol de Montserrat | 08127 | 0812710007 | 7 | PL FONT GRAN 9, baixos, 08691 Monistrol de Montserrat | 403520.92 | 4607105.12 | 41.6097798,1.8420984 | PL | FONT GRAN | 9 | baixos | 08691 | Monistrol de Montserrat | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2019-04-24 00:00:00 | 0812710007 | L18-Cert. | 2012-06-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0819760009-354 | TRAVINAUTIC | CARLOS TRAVIESA I CIA SRC | C59729129 | VENDA I REPARACIO MATERIALS ELECTRONICS | 354 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PORT BALIS LOCAL 13-15 (PORT NOU), LOCAL 14, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 458573.96 | 4600799.52 | 41.5577409,2.5032177 | PORT BALIS | LOCAL 13-15 (PORT NOU) | LOCAL 14 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-11-02 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 1993-09-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-2117 | L'Avern | ASSOCIACIO CULTURAL LA CLAU QUE OBRE TOTS ELS PANYS | G65735342 | Restaurant bar-Local associatiu | 2117 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ALGUERSUARI 016, 08470 Sant Celoni | 457544.86 | 4615078.76 | 41.6863005,2.4898645 | C | ALGUERSUARI | 016 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2012-12-20 00:00:00 | 2012-12-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-2121 | Vida en forma | Gimnàs | 2121 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA TECLA 011, 08470 Sant Celoni | 457324.83 | 4615248.1 | 41.6878140,2.4872086 | C | SANTA TECLA | 011 | 08470 | Sant Celoni | Perruqueria | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 9313 | Activitats dels gimnasos | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2013-01-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-155 | Fabricació de calçat | 155 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ESTEVE MOGAS 028, 08470 Sant Celoni | 457690.82 | 4615123.93 | 41.6867151,2.4916151 | C | ESTEVE MOGAS | 028 | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | III | 1978-10-06 00:00:00 | 1997-05-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-677 | Taller reparació maquinària jardineria | 677 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C DOCTOR TRUETA 077, 08470 Sant Celoni | 457411.88 | 4614757.31 | 41.6833981,2.4882896 | C | DOCTOR TRUETA | 077 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 3312 | Reparació de maquinària | 1 | 0 | 2022-01-18 00:00:00 | 0820210007 | III | 1995-05-19 00:00:00 | 1995-11-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-700 | Bar Plaça l'Estació | Bar | 700 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C PALAUTORDERA 006, 08470 Sant Celoni | 457524.08 | 4615041.67 | 41.6859653,2.4896175 | C | PALAUTORDERA | 006 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5630 | Establiments de begudes | 1 | 1 | 2021-05-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1995-02-09 00:00:00 | 1995-06-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0800600000-2500 | TOT-TRONIK ARENYS | FERRETERIA ELECTRONICA | 2500 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | RIAL SA CLAVELLA 7, 08350 Arenys de Mar | 0 | 0 | RIAL SA CLAVELLA | 7 | 08350 | Arenys de Mar | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-06-27 00:00:00 | 0800600000 | L18-Cert. | 2013-02-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0800600000-2502 | ENGLISH AMB LOVE | CLASSES D'ANGLES | 2502 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | C TURO 29, BAIXOS, 08350 Arenys de Mar | 0 | 0 | C | TURO | 29 | BAIXOS | 08350 | Arenys de Mar | Activitat de serveis | 1 | 0 | 2018-10-22 00:00:00 | 0800600000 | L18-Cert. | 2013-02-18 00:00:00 | 2013-03-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0820420002-472 | QUEVIURES I CANSALADERIA Mª ROSA RAVENTOS | Venta de comestibles | 472 | Ajuntament de Sant Climent de Llobregat | 08204 | 0820420002 | 11 | PL SOL (DEL) 3, 08849 Sant Climent de Llobregat | 416013 | 4576750 | 41.3378068,1.9962261 | PL | SOL (DEL) | 3 | 08849 | Sant Climent de Llobregat | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2013-07-03 00:00:00 | 0820420002 | L18-Cert. | 1987-02-11 00:00:00 | 1987-02-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0811540003-500 | CENTRE DE SUPORT A LA LLAR I CASAL D'AVIS | AJUNTAMENT DE MARTORELLES | P0811400A | CENTRE DE SUPORT A LA LLAR I CASALS D'AVIS | 500 | Ajuntament de Martorelles | 08115 | 0811540003 | 41 | C NOU SN, 08107 MARTORELLES | 0 | 0 | C | NOU | SN | 08107 | MARTORELLES | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 1 | 0 | 2026-05-07 00:00:00 | 0811540003 | L18-Cert. | 2008-12-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0820210007-1372 | Taller de protesis dental | 1372 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 115, bxs, 08470 Sant Celoni | 457940.86 | 4615492.25 | 41.6900458,2.4945935 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 115 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 862 | Activitats mèdiques i odontològiques | 1 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | III | 1999-12-10 00:00:00 | 1999-12-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1376 | Perruqueria Paco | Perruqueria | 1376 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 001, bxs, 08470 Sant Celoni | 457440.4 | 4615115.7 | 41.6866276,2.4886067 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 001 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-03-08 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1998-09-22 00:00:00 | 1998-09-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0803330008-2383 | TALLER DE MECANITZAT DE MOTLLES I MATRIUS | 2383 | Ajuntament de Caldes de Montbui | 08033 | 0803330008 | 41 | C MERCE RODOREDA S/N, 08140 CALDES DE MONTBUI | 429940.8 | 4608559.7 | 41.6256367,2.1589695 | C | MERCE RODOREDA | S/N | 08140 | CALDES DE MONTBUI | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2013-08-26 00:00:00 | 0803330008 | III | 2013-07-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0820210007-1986 | CRM Centre de reconeixements medics | Centre de reconeixements medics (CRM) | 1986 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MONTSERRAT 002, 08470 Sant Celoni | 457387 | 4614856.87 | 41.6842935,2.4879836 | C | MONTSERRAT | 002 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 8621 | Activitats de medicina general | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | No classificat | 2010-12-09 00:00:00 | 2010-12-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0808500000-120 | SHOCK STUDIO | Despatx de Fotografia. | 120 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | MAS GRAO S/N, 08736 Font-rubí | 389196 | 4584164 | 41.4013316,1.6744392 | MAS GRAO | S/N | 08736 | Font-rubí | Activitat de serveis | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0808500000 | L18-Cert. | 1999-03-22 00:00:00 | 1999-03-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0820420002-478 | CAIXA D'ESTALVIS DE CATALUNYA | Sala de lectura | 478 | Ajuntament de Sant Climent de Llobregat | 08204 | 0820420002 | 11 | C MAJOR 1, 08849 Sant Climent de Llobregat | 416042 | 4576693 | 41.3372964,1.9965805 | C | MAJOR | 1 | 08849 | Sant Climent de Llobregat | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0820420002 | L18-Proj. i Cert. | 1991-01-24 00:00:00 | 1991-01-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0803330008-2362 | BONAREA | BONA ANOIA, SL | B25749946 | COMERÇ DE PRODUCTES D'ALIMENTACIO | 2362 | Ajuntament de Caldes de Montbui | 08033 | 0803330008 | 41 | AV PI I MARGALL 150, 08140 CALDES DE MONTBUI | 430853.82 | 4608450.69 | 41.6247346,2.1699414 | AV | PI I MARGALL | 150 | 08140 | CALDES DE MONTBUI | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2023-09-18 00:00:00 | 0803330008 | L18-Proj. i Cert. | 2013-02-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0804250006-106 | Venda de llenya | 106 | Ajuntament de Cànoves i Samalús | 08042 | 0804250006 | 41 | CASA BUSQUI S/N, Cànoves i Samalús | 0 | 0 | CASA BUSQUI | S/N | Cànoves i Samalús | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1 | 0 | 2024-11-26 00:00:00 | 0804250006 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0810430008-105 | Parc de bombers | 105 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | CRA IGUALADA 71, 08779 Llacuna | 377385 | 4592541 | 41.4750499,1.5314854 | CRA | IGUALADA | 71 | 08779 | Llacuna | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0810430008 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0820210007-734 | Restaurant bar | 734 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MOSSEN CINTO VERDAGUER 005, 08470 Sant Celoni | 457383.97 | 4614783.75 | 41.6836348,2.4879524 | C | MOSSEN CINTO VERDAGUER | 005 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1996-04-11 00:00:00 | 1997-06-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1550 | L'Arbre | Centre massatgista | 1550 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA ROSA 071, bxs, 08470 Sant Celoni | 457439 | 4615029.88 | 41.6858546,2.4885960 | C | SANTA ROSA | 071 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 8690 | Altres activitats sanitàries | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2000-04-20 00:00:00 | 2000-04-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-1552 | Gestoria-Assessoria empresarial | 1552 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C PRIM 023, bxs, 08470 Sant Celoni | 457779.29 | 4615363.61 | 41.6888786,2.4926611 | C | PRIM | 023 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 842 | Prestació de serveis a la comunitat en general | 1 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2000-06-27 00:00:00 | 2000-06-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1556 | Celo Net | CELO-NET, SL | B60908241 | Oficina de serveis de neteja | 1556 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C DOCTOR TRUETA 053, 08470 Sant Celoni | 457404.72 | 4614839.51 | 41.6841381,2.4881977 | C | DOCTOR TRUETA | 053 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | 8121 | Neteja general d'edificis | 1 | 0 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2000-06-13 00:00:00 | 2000-06-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1567 | Adm. De Loteries núm. 1 | Loteries i travesses | 1567 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT JOSEP 022, 08470 Sant Celoni | 457511.31 | 4615238.59 | 41.6877383,2.4894500 | C | SANT JOSEP | 022 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'espectacles o recreatives | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 9200 | Activitats relacionades amb els jocs d'atzar i les apostes | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2000-08-25 00:00:00 | 2000-08-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1568 | Comerç de manualitats | 1568 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA FE 006, 08470 Sant Celoni | 457617.01 | 4615470.17 | 41.6898297,2.4907036 | C | SANTA FE | 006 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 8899 | Altres tipus d'activitats de serveis socials sense allotjament ncaa | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2000-10-05 00:00:00 | 2000-10-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1689 | Reparació aparells electrodomèstics | 1689 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MARINADA 010, 08470 Sant Celoni | 456759.92 | 4614865.39 | 41.6843364,2.4804486 | C | MARINADA | 010 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 4754 | Comerç al detall d'electrodomèstics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2004-02-02 00:00:00 | 2004-02-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1700 | Reparació de calçat | 1700 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA FE 014, bxs, 08470 Sant Celoni | 457624.05 | 4615490.91 | 41.6900169,2.4907867 | C | SANTA FE | 014 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | III | 2004-04-29 00:00:00 | 2004-04-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0814960009-248 | PAVELLÓ MUNICIPAL | Pavelló | 248 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | Av. de l'Esport s/n, 08516 Olost | 425460 | 4648531 | 41.9852120,2.1001623 | Av | de l'Esport | s/n | 08516 | Olost | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2013-03-04 00:00:00 | 0814960009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0814960009-250 | PISTA POLIESPORTIVA | Pista poliesportiva | 250 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | Av. de l'Esport s/n, 08516 Olost | 425512 | 4648516 | 41.9850819,2.1007918 | Av | de l'Esport | s/n | 08516 | Olost | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2016-04-30 00:00:00 | 0814960009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0819760009-715 | HABITATGE D'US TURÍSTIC | 715 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | AV CATALUNYA 45 BIS, 1, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456742.57 | 4602343.08 | 41.5715469,2.4811453 | AV | CATALUNYA | 45 BIS | 1 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2019-05-27 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2013-01-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0819760009-722 | FERRETERIA PORRAS | FERRETERIA PORRAS SCP | J65931388 | FERRETERIA | 722 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | AV CATALUNYA 38, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456838.03 | 4602432 | 41.5723530,2.4822838 | AV | CATALUNYA | 38 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 1983-06-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0819760009-804 | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | MAGATZEM DE LA BRIGADA | 804 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG DE LES MONGES 53, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457226.86 | 4602751.25 | 41.5752494,2.4869248 | PG | DE LES MONGES | 53 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Altres | 0 | 0 | 2018-10-26 00:00:00 | 0819760009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0819760009-806 | BANKIA | BANKIA SA | A14010342 | OFICINA BANCARIA | 806 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C MUNT 24, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456826.13 | 4602589.95 | 41.5737750,2.4821297 | C | MUNT | 24 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | K | Financial and insurance activities | 0 | 1 | 0 | 2018-10-26 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2014-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0819760009-826 | ROSETA | MENJARS CUINATS PER EMPORTAR | 826 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | AV PAU CASALS 29-31, LOCAL 13, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456923.36 | 4602853.15 | 41.5761509,2.4832771 | AV | PAU CASALS | 29-31 | LOCAL 13 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2015-04-24 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 1981-04-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0820420002-729 | CHRONOLAB SYSTEMS, S.L. | CHRONOLAB SYSTEMS, S.L. | B63486815 | Oficina comercial | 729 | Ajuntament de Sant Climent de Llobregat | 08204 | 0820420002 | 11 | C RODERA 9, 3 1, 08849 Sant Climent de Llobregat | 0 | 0 | C | RODERA | 9 | 3 | 1 | 08849 | Sant Climent de Llobregat | 0 | 0 | 2020-03-13 00:00:00 | 0820420002 | 2015-05-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0820210007-2026 | Baix Montseny | DI-SEQ EQUIPAMENTS I SERVEIS, SL | B65527673 | Ortopedia i ajudes tecniques | 2026 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL MERCE RODOREDA 001, 1 local L, 08470 Sant Celoni | 457386.35 | 4615001.4 | 41.6855952,2.4879655 | PL | MERCE RODOREDA | 001 | 1 | local L | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 8690 | Altres activitats sanitàries | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2011-07-18 00:00:00 | 2011-07-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||
| cens-0820210007-2032 | Cambridge School | CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL, SL | B61104576 | Acadèmia d'idiomes | 2032 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 101, 1r, 08470 Sant Celoni | 457651.26 | 4615451.38 | 41.6896623,2.4911165 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 101 | 1r | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | 8559 | Altres activitats d'educació ncaa | 1 | 0 | 2021-05-04 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2011-08-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-2033 | Le Petite centre d'estètica | Centre d'estètica | 2033 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C DOCTOR FLEMING 002A, local 1, 08470 Sant Celoni | 457463.3 | 4615059.02 | 41.6861183,2.4888859 | C | DOCTOR FLEMING | 002A | local 1 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2011-10-27 00:00:00 | 2011-10-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-1572 | LOCUTORI MADEMU, SLL | B62361712 | Locutori telefònic | 1572 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA ROSA 036, bxs, 08470 Sant Celoni | 457583 | 4615156 | 41.6869982,2.4903173 | C | SANTA ROSA | 036 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 6190 | Altres activitats de telecomunicacions | 1 | 0 | 2023-07-14 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2000-10-23 00:00:00 | 2000-10-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-217 | Aire condicionat | 217 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 079, 08470 Sant Celoni | 457565.75 | 4615439.05 | 41.6895467,2.4900899 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 079 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | F | Construction | 1 | 35 | Subministrament d'energia elèctrica, gas, vapor i aire condicionat | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1982-02-15 00:00:00 | 1989-04-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-235 | L'Empordà | Carnisseria | 235 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL RAFAEL FERRER 010, 08470 Sant Celoni | 458136.79 | 4615785.51 | 41.6926975,2.4969272 | PL | RAFAEL FERRER | 010 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4722 | Comerç al detall de carn i productes carnis en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2024-07-17 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1983-05-06 00:00:00 | 1995-03-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-285 | Ramber | Restaurant bar-Cafeteria | 285 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | JAUME I 054, C BX 4, 08470 Sant Celoni | 458146.63 | 4615758.59 | 41.6924555,2.4970473 | JAUME I | 054 | C | BX | 4 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2024-04-11 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1986-06-05 00:00:00 | 1986-12-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-752 | Forn Ferrer Patxac | FORN FERRER, SL | B59302828 | Venda de pa i derivats amb degustació | 752 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT PERE 025, 08470 Sant Celoni | 457659.8 | 4615359.77 | 41.6888377,2.4912256 | C | SANT PERE | 025 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4724 | Comerç al detall de pa i productes de fleca, confiteria i pastisseria en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2022-01-19 00:00:00 | 0820210007 | III | 2000-03-02 00:00:00 | 2000-04-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-769 | Clínica veterinària | 769 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C PONENT 012, 08470 Sant Celoni | 457515.32 | 4615034.87 | 41.6859036,2.4895127 | C | PONENT | 012 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 7500 | Activitats veterinàries | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | III | 1997-04-11 00:00:00 | 1997-07-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820420002-511 | TROQUELES J.A. | Fabricació de troqueles per la industria d'arts gràfiques | 511 | Ajuntament de Sant Climent de Llobregat | 08204 | 0820420002 | 11 | CAMI CAN BORI Nau 4, 08849 Sant Climent de Llobregat | 416472 | 4576025 | 41.3313248,2.0018107 | CAMI | CAN BORI | Nau 4 | 08849 | Sant Climent de Llobregat | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2018-11-26 00:00:00 | 0820420002 | III | 1994-07-07 00:00:00 | 1995-02-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0812710007-344 | TOMAINSTANT | ESTUDI FOTOGRAFIC I ALTRES ACTIVITATS DE FOTOGRAFIA | 344 | Ajuntament de Monistrol de Montserrat | 08127 | 0812710007 | 7 | C SANT PERE 10, baixos, 08691 Monistrol de Montserrat | 403653.7 | 4607152.61 | 41.6102235,1.8436840 | C | SANT PERE | 10 | baixos | 08691 | Monistrol de Montserrat | Activitat de serveis | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-04 00:00:00 | 0812710007 | L18-Cert. | 2012-12-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0820210007-1597 | Consultori mèdic, branca dermatologia | 1597 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PTGE SANT RAMON 008, 2n, 08470 Sant Celoni | 457723.58 | 4615400.88 | 41.6892113,2.4919891 | PTGE | SANT RAMON | 008 | 2n | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 8690 | Altres activitats sanitàries | 1 | 0 | 2025-11-05 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2001-08-02 00:00:00 | 2001-08-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0828450006-2629 | BAR LA COLLA | bar | 2629 | Ajuntament de Tordera | 08284 | 0828450006 | 21 | c/ Can Pujades 9, 08490 Tordera | 476381.81 | 4615588.41 | 41.6916728,2.7161829 | c/ | Can Pujades | 9 | 08490 | Tordera | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2021-06-23 00:00:00 | 0828450006 | L18-Proj. i Cert. | 2012-01-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar les cinc biblioteques públiques més properes al cim de la Mola?
La nostre API Rest et permet interrogar les dades per recuperar, filtrar i ordenar tot allò que et puguis imaginar.

