Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0820210007-1632 | Perruqueria - saló de bellesa | 1632 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | AV PAU 045, local 1, 08470 Sant Celoni | 457065.04 | 4614915.33 | 41.6848028,2.4841110 | AV | PAU | 045 | local 1 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2002-06-11 00:00:00 | 2002-06-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1640 | Connexió a internet | 1640 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA FE 026, bxs, 08470 Sant Celoni | 457645.71 | 4615509.1 | 41.6901819,2.4910457 | C | SANTA FE | 026 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 6190 | Altres activitats de telecomunicacions | 1 | 0 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | No classificat | 2002-10-01 00:00:00 | 2002-10-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1646 | Auto-Escola Gimeno | AUTO-ESCOLA GIMENO, SL | B60795390 | Autoescola sense guarda de vehicles, formació certificació d'aptitud professional i formació mercaderies perilloses | 1646 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 027, local 4, 08470 Sant Celoni | 457546.68 | 4615193.11 | 41.6873305,2.4898782 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 027 | local 4 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | 8553 | Activitats de les escoles de conducció i pilotatge | 1 | 0 | 2021-07-14 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2002-10-21 00:00:00 | 2002-10-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-954 | Salvanyà Armeria Trofeus | Venda d'armes | 954 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C PAU CASALS 034, 08470 Sant Celoni | 457743 | 4615223.45 | 41.6876142,2.4922350 | C | PAU CASALS | 034 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4778 | Comerç al detall d'altres tipus d'articles nous en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1984-05-23 00:00:00 | 1984-05-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-960 | Venda d'electrodomèstics | 960 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C PRIM 018, 08470 Sant Celoni | 457763.47 | 4615370.2 | 41.6889371,2.4924706 | C | PRIM | 018 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4754 | Comerç al detall d'electrodomèstics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1984-07-25 00:00:00 | 1984-07-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-961 | Perruqueria | 961 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MIQUEL MATEU 020, 08470 Sant Celoni | 462279.14 | 4618346.68 | 41.7159730,2.5465424 | C | MIQUEL MATEU | 020 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1984-07-31 00:00:00 | 1984-07-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1160 | Escola de ballet | 1160 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C JAUME I 042, 08470 Sant Celoni | 458040.06 | 4615757.32 | 41.6924385,2.4957668 | C | JAUME I | 042 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | 8552 | Educació relacionada amb la cultura | 1 | 0 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1991-11-18 00:00:00 | 1991-11-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0820210007-1169 | Centre psico-pedagògic | 1169 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 018, 1r, 08470 Sant Celoni | 457416.17 | 4615221.54 | 41.6875796,2.4883080 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 018 | 1r | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 8690 | Altres activitats sanitàries | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1991-12-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1174 | Administració d'empresa comercial | 1174 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C UNIVERS 018, 08470 Sant Celoni | 457606.81 | 4615673.18 | 41.6916577,2.4905666 | C | UNIVERS | 018 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 8299 | Altres activitats de suport a les empreses ncaa | 1 | 0 | 2021-05-04 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1992-04-02 00:00:00 | 1992-04-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0829430008-8 | DIPÒSIT GLP | 8 | Ajuntament de Vallgorguina | 08294 | 0829430008 | 41 | CAL COIXET, 08470 Vallgorguina | 0 | 0 | CAL COIXET | 08470 | Vallgorguina | Altres | 0 | 0 | 2016-03-29 00:00:00 | 0829430008 | No classificat | 2013-01-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||||
| cens-0829430008-31 | DIPÒSIT GLP | 31 | Ajuntament de Vallgorguina | 08294 | 0829430008 | 41 | CAMI CAMP DE FUTBOL S/N, 08470 Vallgorguina | 0 | 0 | CAMI CAMP DE FUTBOL | S/N | 08470 | Vallgorguina | Altres | 0 | 0 | 2013-04-08 00:00:00 | 0829430008 | No classificat | 2013-01-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0829430008-12 | DIPÒSIT GLP | 12 | Ajuntament de Vallgorguina | 08294 | 0829430008 | 41 | CAN PUIGDEMIR D-1, 08470 Vallgorguina | 0 | 0 | CAN PUIGDEMIR | D-1 | 08470 | Vallgorguina | Altres | 0 | 0 | 2013-03-08 00:00:00 | 0829430008 | No classificat | 2013-01-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0829430008-30 | DIPÒSIT GLP | 30 | Ajuntament de Vallgorguina | 08294 | 0829430008 | 41 | CAN PALAU, 08470 Vallgorguina | 0 | 0 | CAN PALAU | 08470 | Vallgorguina | Altres | 0 | 0 | 2013-04-08 00:00:00 | 0829430008 | No classificat | 2013-01-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||||
| cens-0829430008-22 | DIPÒSIT GLP | 22 | Ajuntament de Vallgorguina | 08294 | 0829430008 | 41 | CAN PRADELL, 08470 Vallgorguina | 0 | 0 | CAN PRADELL | 08470 | Vallgorguina | Altres | 0 | 0 | 2013-04-08 00:00:00 | 0829430008 | No classificat | 1994-11-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||||
| cens-0820210007-1445 | Col·legi Cor de Maria | FUNDACIO PRIVADA COR DE MARIA SANT CELONI | G64739212 | Escola educació infantil, primària i secundària | 1445 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | AV VERGE DEL PUIG 003, 08470 Sant Celoni | 457395.93 | 4615483.44 | 41.6899375,2.4880461 | AV | VERGE DEL PUIG | 003 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | P | Education | 0 | 8520 | Educació primària | 1 | 0 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2010-12-01 00:00:00 | 2010-12-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-1450 | AUDI-VOLKSWAGEN-SKODA | AUTO SANT CELONI, SA | A08352700 | Taller de reparació de vehicles | 1450 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C DOCTOR TRUETA 022-024, 08470 Sant Celoni | 457390.77 | 4614900.13 | 41.6846833,2.4880258 | C | DOCTOR TRUETA | 022-024 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4520 | Manteniment i reparació de vehicles de motor | 1 | 0 | 2026-03-20 00:00:00 | 0820210007 | II | 2018-12-04 00:00:00 | 2006-11-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-475 | CONSTRUCCIONS ALLUE, SA | A29665718 | Central dosificadora per a producció de formigó | 475 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | Entre A-7 i Riu Tordera, 08470 Sant Celoni | 458347.16 | 4615104.28 | 41.6865727,2.4995027 | Entre A-7 i Riu Tordera | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2363 | Fabricació de formigó fresc | 0 | 0 | 2025-03-25 00:00:00 | 0820210007 | II | 1990-10-08 00:00:00 | 1996-10-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1329 | MINUARTIA ESTUDIS AMBIENTALS, SL | B58928656 | Secció d'estudis i projectes | 1329 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PTGE DOMENECH 003, 1r, 08470 Sant Celoni | 457688.79 | 4615362.46 | 41.6888634,2.4915738 | PTGE | DOMENECH | 003 | 1r | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 7112 | Serveis tècnics d'enginyeria i altres activitats relacionades amb l'assessorament tècnic | 1 | 0 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1997-08-25 00:00:00 | 1997-08-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-1330 | Perruqueria | 1330 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MONTSERRAT 012, 08470 Sant Celoni | 457318.9 | 4614857.98 | 41.6842999,2.4871653 | C | MONTSERRAT | 012 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1997-05-20 00:00:00 | 1997-05-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1334 | Montplet | Comerç d'animals de companyia, alimentació per ells i perruqueria | 1334 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 129, 08470 Sant Celoni | 457757.58 | 4615522.03 | 41.6903043,2.4923890 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 129 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4776 | Comerç al detall de flors, plantes, llavors, fertilitzants, animals de companyia i aliments per a animals domèstics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1998-10-13 00:00:00 | 1998-10-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-441 | La Volta | Bar-Cafeteria | 441 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 158, 08470 Sant Celoni | 457766.4 | 4615510.68 | 41.6902026,2.4924958 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 158 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5630 | Establiments de begudes | 1 | 1 | 2025-09-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1989-06-20 00:00:00 | 1989-12-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-444 | L'Indret (Menja't un crep SL) | MR COR, SL | B19358522 | Restaurant bar | 444 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL VILA 022, 002, 08470 Sant Celoni | 457726.29 | 4615454.1 | 41.6896908,2.4920179 | PL | VILA | 022 | 002 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2025-04-08 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2022-09-09 00:00:00 | 1990-04-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||
| cens-0820210007-453 | Peixos Pili | Peixateria | 453 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT JOSEP 038, 08470 Sant Celoni | 457596.55 | 4615301.06 | 41.6883055,2.4904698 | C | SANT JOSEP | 038 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4723 | Comerç al detall de peix i marisc en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2022-01-19 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1989-08-22 00:00:00 | 1990-07-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1675 | ESMANDIA PUIG GESTIO, SL | B62865720 | Agència de viatges | 1675 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL MERCE RODOREDA 004, Local D, 08470 Sant Celoni | 457322.95 | 4615002.61 | 41.6856027,2.4872036 | PL | MERCE RODOREDA | 004 | Local D | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | 7911 | Activitats de les agències de viatges | 1 | 0 | 2021-05-11 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2003-10-31 00:00:00 | 2003-10-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1678 | Gestoria-Assessoria empresarial | 1678 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT MARTI 052, 08470 Sant Celoni | 457553.07 | 4615381.03 | 41.6890235,2.4899416 | C | SANT MARTI | 052 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 842 | Prestació de serveis a la comunitat en general | 1 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2004-02-26 00:00:00 | 2004-02-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-478 | Euromaster Pneumàtics Sant Celoni | Taller de reparació de vehicles (pneumàtics) | 478 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA C-251 km 21,75, 08470 Sant Celoni | 458757.26 | 4615825.2 | 41.6930874,2.5043804 | CTRA | C-251 | km 21,75 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4520 | Manteniment i reparació de vehicles de motor | 1 | 0 | 2025-04-02 00:00:00 | 0820210007 | III | 1990-05-10 00:00:00 | 1994-06-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-972 | Perruqueria | 972 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C EDUARD DOMENECH 027, 08470 Sant Celoni | 456881.42 | 4615219.66 | 41.6875339,2.4818828 | C | EDUARD DOMENECH | 027 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1985-06-27 00:00:00 | 1985-06-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-985 | Bijuteria | 985 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT JOSEP 047-049, 08470 Sant Celoni | 457577.4 | 4615302.24 | 41.6883151,2.4902396 | C | SANT JOSEP | 047-049 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4777 | Comerç al detall d'articles de rellotgeria i joieria en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-05-31 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1986-02-11 00:00:00 | 1986-02-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1179 | Bobinatge de motors | 1179 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT ROC 026, 08470 Sant Celoni | 457932.6 | 4615570.42 | 41.6907494,2.4944887 | C | SANT ROC | 026 | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2711 | Fabricació de motors, transformadors i generadors elèctrics | 0 | 0 | 2025-04-02 00:00:00 | 0820210007 | III | 1992-06-17 00:00:00 | 1992-06-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1180 | Gotta | TENCA, SA | A25076175 | Perfumeria-drogueria | 1180 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL VILA 013, 08470 Sant Celoni | 457698.2 | 4615480.77 | 41.6899295,2.4916784 | PL | VILA | 013 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4775 | Comerç al detall de productes cosmètics i higiènics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1992-05-27 00:00:00 | 1992-05-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-1185 | Exposició i venda de vehicles | 1185 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ESTEVE BRUNELL 050, 08470 Sant Celoni | 456891.04 | 4614988.56 | 41.6854529,2.4820151 | C | ESTEVE BRUNELL | 050 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | 4511 | Venda d'automòbils i vehicles de motor lleuger | 1 | 0 | 2022-01-18 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1992-11-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0820210007-1190 | Reparació de calçat | 1190 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | AV PAU 022, bxs, 08470 Sant Celoni | 457229.58 | 4614986.26 | 41.6854505,2.4860829 | AV | PAU | 022 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2025-04-02 00:00:00 | 0820210007 | III | 1993-07-09 00:00:00 | 1993-07-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1415 | REINANFER, SL | B61634200 | Planta de tractament d'àrid dins d'activitat extractiva | 1415 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CAMP DEL PONT Polígon 23 Parcel·es 13, 15, 16, 17, 21 i 43, 08470 Sant Celoni | 457486 | 4613883 | 41.6755272,2.4892424 | CAMP DEL PONT Polígon 23 | Parcel·es 13, 15, 16, 17, 21 i 43 | 08470 | Sant Celoni | Activitat energètica o minera | B | Mining and quarrying | 1 | 2363 | Fabricació de formigó fresc | 0 | 0 | 2023-01-31 00:00:00 | 0820210007 | I.3 | 2008-07-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0824390004-46 | CAN JOSEP | Explotació ramadera-bovina | 46 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | CAN JOSEP, Santa Cecília de Voltregà | 435526.41 | 4649775.72 | 41.9973101,2.2215345 | CAN JOSEP | Santa Cecília de Voltregà | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2018-11-07 00:00:00 | 0824390004 | III | 2014-03-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0820210007-7 | Reparacions mecàniques | 7 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C BALMES 050, 08470 Sant Celoni | 457442.44 | 4615236.36 | 41.6877145,2.4886226 | C | BALMES | 050 | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 3312 | Reparació de maquinària | 1 | 0 | 2025-03-28 00:00:00 | 0820210007 | III | 2064-09-07 00:00:00 | 2064-09-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0819760009-180 | FUSTERIA SANT ANDREU SL | FUSTERIA SANT ANDREU SL | B59954503 | FUSTERIA | 180 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C CATA 12-14, BX, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457034.09 | 4602803.8 | 41.5757124,2.4846088 | C | CATA | 12-14 | BX | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2013-02-26 00:00:00 | 0819760009 | III | 1988-01-30 00:00:00 | 1988-11-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0819760009-858 | CASA DE LA VILA | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | SEU CONSISTORI | 858 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PL VILA 1, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456929.6 | 4602667.78 | 41.5744816,2.4833652 | PL | VILA | 1 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0819760009-860 | COMERCIAL MUNNÉ | PAPERERIA | 860 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PL VILA 5, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456952.22 | 4602634.7 | 41.5741849,2.4836389 | PL | VILA | 5 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 1984-02-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0824390004-45 | AJUNTAMENT SANTA CECÍLIA DE VOLTREGÀ | AJUNTAMENT SANTA CECÍLIA DE VOLTREGÀ | P0824300H | Casal d'entitats | 45 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | PL ESGLÈSIA, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 435539 | 4649291 | 41.9929458,2.2217397 | PL | ESGLÈSIA | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2018-11-10 00:00:00 | 0824390004 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0819760009-794 | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | MAGATZEM DE LA BRIGADA | 794 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | CAMI MASIA S/N, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457556.9 | 4601806.52 | 41.5667577,2.4909504 | CAMI | MASIA | S/N | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Altres | 0 | 0 | 2013-02-27 00:00:00 | 0819760009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0814960009-131 | GRANGES TERRAGRISA, SL | B08591802 | Activitat ramadera de porcí. | 131 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | GRANJA ROQUES DEL GUIX, 08516 Olost | 425672 | 4649156 | 41.9908606,2.1026422 | GRANJA ROQUES DEL GUIX | 08516 | Olost | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0146 | Explotació de bestiar porcí | 0 | 0 | 2019-07-25 00:00:00 | 0814960009 | I.1 | 2016-02-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0819760009-791 | CASAL DE LA GENT GRAN | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | CASAL D'AVIS | 791 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG MARE DE DEU DE MONTSERRAT 35, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457036.1 | 4602519.88 | 41.5731552,2.4846532 | PG | MARE DE DEU DE MONTSERRAT | 35 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0820210007-530 | La Masia | MASIA BAIX MONTSENY, SL | B61151106 | Restaurant bar | 530 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA CAMPINS km 1,300, 08470 Sant Celoni | 456321.91 | 4616423.21 | 41.6983437,2.4750718 | CTRA | CAMPINS | km 1,300 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1991-05-06 00:00:00 | 1991-11-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-541 | L'Esplai | CASAL DELS AVIS DE SANT CELONI | G08924300 | Casal d'avis | 541 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C BALMES 036, 08470 Sant Celoni | 457446.63 | 4615313.84 | 41.6884126,2.4886675 | C | BALMES | 036 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 8811 | Activitats de serveis socials sense allotjament a persones grans | 1 | 0 | 2021-06-07 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1991-12-31 00:00:00 | 1993-10-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0803330008-2363 | EL GAT PENJAT | EL GAT PENJAT | B66967357 | ROCODROM PER A LA PRACTICA DE L'ESCALADA | 2363 | Ajuntament de Caldes de Montbui | 08033 | 0803330008 | 41 | C SANT PAU 84, 08140 CALDES DE MONTBUI | 430533.25 | 4608858.6 | 41.6283805,2.1660462 | C | SANT PAU | 84 | 08140 | CALDES DE MONTBUI | ESCOLA DE CIRC | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2021-10-28 00:00:00 | 0803330008 | L18-Proj. i Cert. | 2013-02-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1217 | Centre d'estètica | 1217 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C DONOSO CORTES 003, 08470 Sant Celoni | 457182.01 | 4614934.67 | 41.6849832,2.4855150 | C | DONOSO CORTES | 003 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1994-02-11 00:00:00 | 1994-02-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1220 | Venda de roba de ciclisme | 1220 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | VIAL PARAL.LEL, 08470 Sant Celoni | 0 | 0 | VIAL | PARAL.LEL | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1998-03-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0820210007-1221 | JIMENEZ MARTINEZ, Rafael | B60509072 | Objectes de regal | 1221 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT ANTONI 006, 08470 Sant Celoni | 457828.18 | 4615461.9 | 41.6897665,2.4932416 | C | SANT ANTONI | 006 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4778 | Comerç al detall d'altres tipus d'articles nous en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2025-04-02 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1994-05-03 00:00:00 | 1994-05-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0812710007-345 | L'ESPIGA DE MONTSERRAT | VENDA DE PA I PASTISSOS AMB DEGUSTACIÓ | 345 | Ajuntament de Monistrol de Montserrat | 08127 | 0812710007 | 7 | C SANT PERE 14, 08691 Monistrol de Montserrat | 403641.37 | 4607149.81 | 41.6101968,1.8435365 | C | SANT PERE | 14 | 08691 | Monistrol de Montserrat | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 47 | Comerç al detall, excepte el comerç de vehicles de motor i motocicletes | 1 | 1 | 2025-05-15 00:00:00 | 0812710007 | L18-Cert. | 2013-01-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1134 | Bèsties | Venda d'animals de companyia | 1134 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ABAT OLIBA 012, 08470 Sant Celoni | 457562.41 | 4615527.77 | 41.6903456,2.4900434 | C | ABAT OLIBA | 012 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 7500 | Activitats veterinàries | 1 | 0 | 2023-10-10 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1990-10-16 00:00:00 | 1990-10-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar les cinc biblioteques públiques més properes al cim de la Mola?
La nostre API Rest et permet interrogar les dades per recuperar, filtrar i ordenar tot allò que et puguis imaginar.

