Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0820210007-1136 | Expert (Escrig) | ESCRIG PASCUAL, S.L. (Ramon i Jordi) | B60041977 | Exposició i venda d'electrodomèstics | 1136 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 079, 08470 Sant Celoni | 457755.07 | 4615344.06 | 41.6887012,2.4923715 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 079 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4754 | Comerç al detall d'electrodomèstics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1990-10-30 00:00:00 | 1990-10-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-1147 | Tretze Vents | Llibreria, papereria i joguines | 1147 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL VILA 027-028, 08470 Sant Celoni | 457752.56 | 4615470.78 | 41.6898424,2.4923323 | PL | VILA | 027-028 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4761 | Comerç al detall de llibres en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1991-11-26 00:00:00 | 1991-11-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1149 | Activitat de cosir | 1149 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ANSELM CLAVE 026, 1r, 08470 Sant Celoni | 457801.83 | 4615381.57 | 41.6890415,2.4929307 | C | ANSELM CLAVE | 026 | 1r | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1419 | Confecció d'altres tipus de peces de vestir i accessoris | 1 | 0 | 2021-05-04 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1991-05-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1286 | Oficina d'assegurances | 1286 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL MERCE RODOREDA 004, Local C, 08470 Sant Celoni | 457348.58 | 4615001.81 | 41.6855969,2.4875116 | PL | MERCE RODOREDA | 004 | Local C | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | K | Financial and insurance activities | 0 | 651 | Assegurances | 1 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1996-04-11 00:00:00 | 1996-04-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1288 | Llibreria, diaris i revistes | 1288 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C JAUME I 008, 08470 Sant Celoni | 457833.31 | 4615668.92 | 41.6916314,2.4932886 | C | JAUME I | 008 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4761 | Comerç al detall de llibres en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1996-05-29 00:00:00 | 1996-05-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1294 | Acadèmia de classes de reforç | 1294 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA FE 034, 1r, 08470 Sant Celoni | 457653.7 | 4615518.71 | 41.6902689,2.4911410 | C | SANTA FE | 034 | 1r | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | 8559 | Altres activitats d'educació ncaa | 1 | 0 | 2021-05-04 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1996-05-29 00:00:00 | 1996-05-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0820210007-1295 | Xics | Comerç de roba confeccionada-infantil | 1295 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ABAT OLIBA 006, 08470 Sant Celoni | 457600.55 | 4615467.57 | 41.6898054,2.4905060 | C | ABAT OLIBA | 006 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2025-05-07 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1996-05-29 00:00:00 | 1996-05-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0808500000-49 | Elaboració de caves i embotellat de vins. | 49 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | C SANTA MARIA 12, 08736 Font-Rubí | 387305 | 4585679 | 41.4147117,1.6515408 | C | SANTA MARIA | 12 | 08736 | Font-Rubí | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2016-10-18 00:00:00 | 0808500000 | III | 1983-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0808500000-46 | DESARROLLO Y GESTIÓN DE ACTIVOS IMMOB. | Aparcament privat de vehicles. | 46 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | carrers Santa Maria/ Parellada 6/1, 08736 Font-Rubí | 387331 | 4585916 | 41.4168496,1.6518076 | carrers | Santa Maria/ Parellada | 6/1 | 08736 | Font-Rubí | Altres | 0 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | No classificat | 2007-02-19 00:00:00 | 2005-11-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0811540003-493 | ALPESA | MANDRILADORA ALPESA, SL | B96011283 | FABRICACIÓ DE TUBS DE CARTÓ | 493 | Ajuntament de Martorelles | 08115 | 0811540003 | 41 | C MOGENT (DEL) 15, 08107 MARTORELLES | 435485.26 | 4597773.3 | 41.5289552,2.2266821 | C | MOGENT (DEL) | 15 | 08107 | MARTORELLES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2026-05-07 00:00:00 | 0811540003 | III | 2013-02-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0819760009-832 | MARIVENT YACHTS BALIS | GR NAUTICA SL | B65360604 | COMPRA I VENDA D'EMBARCACIONS | 832 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PORT BALIS LOCAL 4A, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 458511.52 | 4600704.14 | 41.5568785,2.5024755 | PORT BALIS | LOCAL 4A | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2018-01-25 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2017-08-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0820210007-1521 | TELEFONICA DE ESPAÑA, SAU | A28015865 | Central de telefonia | 1521 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C JAUME I 011, 08470 Sant Celoni | 457855.54 | 4615697.1 | 41.6918863,2.4935538 | C | JAUME I | 011 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | F | Construction | 1 | 6120 | Telecomunicacions sense fils | 1 | 0 | 2021-06-07 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2011-03-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1528 | ON TOWER TELECOM INFRAESTRUCTURAS SAU | A65768780 | Estació base de telefonia mòbil | 1528 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C JAUME I 011, 08470 Sant Celoni | 457855.54 | 4615697.1 | 41.6918863,2.4935538 | C | JAUME I | 011 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | F | Construction | 1 | 6120 | Telecomunicacions sense fils | 1 | 0 | 2021-05-11 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2020-07-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-575 | L'Ateneu | AJUNTAMENT DE SANT CELONI | P0820100F | Ateneu | 575 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 025, 08470 Sant Celoni | 457534.52 | 4615185.12 | 41.6872579,2.4897327 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 025 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 9001 | Arts escèniques | 1 | 0 | 2021-05-21 00:00:00 | 0820210007 | No classificat | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-583 | Centre de Documentació de Sant Celoni i del Parc Natural del Montnegre i el Corredor | AJUNTAMENT DE SANT CELONI | P0820100F | Museu de ciències naturals | 583 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PG RECTORIA VELLA s/n, 08470 Sant Celoni | 457483.68 | 4615864.22 | 41.6933718,2.4890734 | PG | RECTORIA VELLA | s/n | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 9102 | Activitats de museus | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1014 | Treballs artesans de modisteria | 1014 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT ANTONI 012, 08470 Sant Celoni | 457842.46 | 4615474.34 | 41.6898793,2.4934123 | C | SANT ANTONI | 012 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 4778 | Comerç al detall d'altres tipus d'articles nous en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1987-02-03 00:00:00 | 1987-02-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1834 | Oxigen | Perruqueria | 1834 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MONTSERRAT 051, 08470 Sant Celoni | 457192.46 | 4614841.37 | 41.6841435,2.4856473 | C | MONTSERRAT | 051 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2011-03-25 00:00:00 | 2011-03-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1841 | Herboristeria Lidia | Herboristeria i dietetica | 1841 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C CAMPINS 053, local 4, 08470 Sant Celoni | 457385.58 | 4615368.39 | 41.6889007,2.4879300 | C | CAMPINS | 053 | local 4 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4729 | Comerç al detall d'altres tipus de productes alimentaris en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2007-01-19 00:00:00 | 2007-01-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-1843 | DRESS-UP | ARNUM FASHION, SL | B63939284 | Comerç de roba confeccionada | 1843 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 168, 08470 Sant Celoni | 457781.67 | 4615529.73 | 41.6903749,2.4926780 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 168 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2010-04-14 00:00:00 | 2010-04-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-1844 | Gaes | AMPLIFON IBERICA S.A. | A59198770 | Protèsi auditives | 1844 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 098, bxs, 08470 Sant Celoni | 457788.04 | 4615351.36 | 41.6887687,2.4927671 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 098 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 8690 | Altres activitats sanitàries | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2008-01-17 00:00:00 | 2008-01-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||
| cens-0820210007-1847 | Escudero Estilistes | Perruqueria | 1847 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT JOAN 009, bxs, 08470 Sant Celoni | 457842.88 | 4615532.55 | 41.6904036,2.4934133 | C | SANT JOAN | 009 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2007-01-19 00:00:00 | 2007-01-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0810380001-169 | Alberg de Jorba | Bisbat de Vic | R0800043B | Restaurant | 169 | Ajuntament de Jorba | 08103 | 0810380001 | 6 | Pl Font (La) 3, 08719 Jorba | 0 | 0 | Pl | Font (La) | 3 | 08719 | Jorba | Alberg | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 561 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2016-03-03 00:00:00 | 0810380001 | L18-Proj. i Cert. | 2014-06-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0808500000-71 | APARELLS ELEVADORS GRUES TORRE (ITC - MIE - AEM 2) | JULIÀ CONSTRUCCIONS 2000, S.L. | B25453598 | Grua torre desmuntable | 71 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | Plaça Anselm Clavé, 1, 08736 Font-Rubí | 0 | 0 | Plaça Anselm Clavé, | 1 | 08736 | Font-Rubí | Altres | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0808500000 | No classificat | 2004-05-05 00:00:00 | 2004-03-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0811540003-426 | AJUNTAMENT DE MARTORELLES | AJUNTAMENT DE MARTORELLES | P0811400A | RESTAURANT BAR | 426 | Ajuntament de Martorelles | 08115 | 0811540003 | 41 | C PUIG CAN, 08107 MARTORELLES | 0 | 0 | C | PUIG CAN | 08107 | MARTORELLES | INSTAL.LACIÓ MUNICIPAL | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2026-05-07 00:00:00 | 0811540003 | L18-Proj. i Cert. | 2014-03-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0819760009-223 | CAN QUINTI XARCUTERIA D'AUTOR SL | CAN QUINTI XARCUTERIA D'AUTOR SL | B67297515 | CARNISSERIA | 223 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG MARE DE DEU DE MONTSERRAT 15, BXS, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456995.35 | 4602642.64 | 41.5742587,2.4841557 | PG | MARE DE DEU DE MONTSERRAT | 15 | BXS | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2018-11-19 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2017-09-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0819760009-110 | DIAGONAL ALFA, SA | A62399399 | APARCAMENT PRIVAT | 110 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C CAN CASTILLO 2-14, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456410.07 | 4602891.31 | 41.5764668,2.4771174 | C | CAN CASTILLO | 2-14 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2019-06-11 00:00:00 | 0819760009 | III | 2007-03-12 00:00:00 | 2007-02-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-2051 | SANT CELONI ASSESSORS, SL | B65621971 | Oficina d'assegurances | 2051 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT JOSEP 068, bxs, 08470 Sant Celoni | 457688.79 | 4615362.46 | 41.6888634,2.4915738 | C | SANT JOSEP | 068 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | K | Financial and insurance activities | 0 | 651 | Assegurances | 1 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2011-10-13 00:00:00 | 2011-10-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-1230 | Mapfre | Oficina d'assegurances | 1230 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 082, 08470 Sant Celoni | 457526.73 | 4615361.56 | 41.6888467,2.4896265 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 082 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | K | Financial and insurance activities | 0 | 651 | Assegurances | 1 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1994-06-30 00:00:00 | 1994-06-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1236 | Venda i ensenyament d'informàtica | 1236 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C BALMES 031, 08470 Sant Celoni | 457515.51 | 4615257.24 | 41.6879065,2.4894991 | C | BALMES | 031 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4741 | Comerç al detall d'ordinadors, equips perifèrics i programes informàtics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1995-01-18 00:00:00 | 1995-01-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1239 | Venda de prendes de vestir | 1239 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA FE 060, bxs, 08470 Sant Celoni | 457770.61 | 4615625.8 | 41.6912397,2.4925383 | C | SANTA FE | 060 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4771 | Comerç al detall de peces de vestir en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-02-01 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1994-09-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-1241 | Acadèmia d'idiomes | 1241 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PTGE SANT RAMON 007, 08470 Sant Celoni | 457706.71 | 4615442.43 | 41.6895847,2.4917834 | PTGE | SANT RAMON | 007 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | 8559 | Altres activitats d'educació ncaa | 1 | 0 | 2021-05-04 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1994-10-20 00:00:00 | 1994-10-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0820210007-1540 | Esports 117 | Venda de material i calçat esportiu | 1540 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 117, 08470 Sant Celoni | 457680.85 | 4615468.98 | 41.6898224,2.4914708 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 117 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2000-03-21 00:00:00 | 2000-03-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1545 | Pas a Pas Calçats | Sabateria | 1545 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 184, 08470 Sant Celoni | 457829.76 | 4615557.94 | 41.6906316,2.4932538 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 184 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2002-01-23 00:00:00 | 2002-01-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-34 | Serralleria | 34 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PTGE LLEIDA 004, 08470 Sant Celoni | 457357.79 | 4614841.66 | 41.6841549,2.4876337 | PTGE | LLEIDA | 004 | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2511 | Fabricació d'estructures metàl·liques i els seus components | 0 | 0 | 2025-04-01 00:00:00 | 0820210007 | III | 1970-05-11 00:00:00 | 1970-05-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-35 | Serralleria | 35 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C BALMES 012, 08470 Sant Celoni | 457533.62 | 4615330.34 | 41.6885659,2.4897115 | C | BALMES | 012 | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2511 | Fabricació d'estructures metàl·liques i els seus components | 0 | 0 | 2025-04-01 00:00:00 | 0820210007 | III | 1970-05-11 00:00:00 | 1970-08-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-609 | Metric | ESPORTIU METRIC, SL | B60926656 | Gimnàs | 609 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PG ESPORTS 015, 08470 Sant Celoni | 457463.02 | 4615825.77 | 41.6930244,2.4888279 | PG | ESPORTS | 015 | 08470 | Sant Celoni | Restaurant bar | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 9329 | Altres activitats recreatives i d'entreteniment ncaa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1994-06-30 00:00:00 | 1997-03-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||
| cens-0820210007-1869 | Perruqueria | 1869 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C JAUME I 056, local 1, 08470 Sant Celoni | 458150.79 | 4615816.08 | 41.6929736,2.4970933 | C | JAUME I | 056 | local 1 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-02-01 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2007-08-16 00:00:00 | 2007-08-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0819760009-296 | GRÀFIQUES LLAVANERES | GRAFIQUES LLAVANERES, SL | B59431981 | TALLER D'ARTS GRÀFIQUES | 296 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C DOCTOR 57, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456688.28 | 4602520.77 | 41.5731444,2.4804813 | C | DOCTOR | 57 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2013-03-06 00:00:00 | 0819760009 | III | 1991-07-06 00:00:00 | 1991-07-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0819760009-719 | POLICIA LOCAL | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | COMISSARIA DE POLICIA | 719 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C INDUSTRIA S/N, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457378.31 | 4601062.25 | 41.5600445,2.4888613 | C | INDUSTRIA | S/N | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | SEU DE LA BRIGADA | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2012-11-14 00:00:00 | 2013-01-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0808500000-60 | La Massana | Explotació avícola de pollastres d'Engreix | 60 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | Masia la Massana 6, 08736 Font-rubí | 386150 | 4585552 | 41.4134053,1.6377482 | Masia la Massana | 6 | 08736 | Font-rubí | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2013-09-17 00:00:00 | 0808500000 | III | 1985-12-13 00:00:00 | 2011-02-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0820420002-422 | GRAFIQUES SIRA | Manipulació de paper | 422 | Ajuntament de Sant Climent de Llobregat | 08204 | 0820420002 | 11 | C MOLL 32, BX 1, 08849 Sant Climent de Llobregat | 416321 | 4576557 | 41.3361006,1.9999332 | C | MOLL | 32 | BX | 1 | 08849 | Sant Climent de Llobregat | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1 | 0 | 2020-12-17 00:00:00 | 0820420002 | III | 1981-11-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0814960009-247 | PISCINES MUNICIPALS | Piscines | 247 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | Av. de l'Esport s/n, 08516 Olost | 425483 | 4648407 | 41.9840975,2.1004556 | Av | de l'Esport | s/n | 08516 | Olost | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-30 00:00:00 | 0814960009 | Sectorial | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0814960009-249 | AJUNTAMENT D'OLOST (OFICINES) | Oficines | 249 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | PL MAJOR 1, 08516 Olost | 425084 | 4648617 | 41.9859508,2.0956128 | PL | MAJOR | 1 | 08516 | Olost | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-30 00:00:00 | 0814960009 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0814960009-252 | EDIFICI ANTIGA LLAR D'INFANTS (Local dels Gegants d'Olost) | Local dels Gegants d'Olost | 252 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | C RAVAL DEL MIG 15, 08516 Olost | 425068 | 4648300 | 41.9830945,2.0954601 | C | RAVAL DEL MIG | 15 | 08516 | Olost | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-30 00:00:00 | 0814960009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0814960009-253 | CENTRE CÍVIC | Centre cívic | 253 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | C ESCOLES 2-4, 08516 Olost | 425188 | 4648528 | 41.9851592,2.0968795 | C | ESCOLES | 2-4 | 08516 | Olost | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-30 00:00:00 | 0814960009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0814960009-255 | CONSULTORI MUNICIPAL | Consultori | 255 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | C GIRONA 1, 08516 Olost | 425044 | 4648439 | 41.9843440,2.0951527 | C | GIRONA | 1 | 08516 | Olost | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 0 | 1 | 2013-03-04 00:00:00 | 0814960009 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0814960009-256 | CASAL DELS AVIS I CENTRE ACTIVA'T | Casal | 256 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | CTRA GIRONELLA 5, 08516 Olost | 425153 | 4648547 | 41.9853270,2.0964546 | CTRA | GIRONELLA | 5 | 08516 | Olost | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-30 00:00:00 | 0814960009 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0819760009-490 | TRANSPORTES J MORILLA E HIJOS SL | TRANSPORTES J MORILLA E HIJOS SL | B64579287 | AGENCIA DE TRANSPORTS | 490 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C CAN CASTILLO 12, BX 1, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456381.1 | 4602911.03 | 41.5766428,2.4767685 | C | CAN CASTILLO | 12 | BX | 1 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Altres | 1 | 0 | 2014-04-22 00:00:00 | 0819760009 | No classificat | 2009-02-16 00:00:00 | 2009-04-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0819760009-455 | PERRUQUERIA PER L'HOME | PERRUQUERIA | 455 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | AV CATALUNYA 22, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456909.21 | 4602480.81 | 41.5727964,2.4831341 | AV | CATALUNYA | 22 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2010-04-26 00:00:00 | 2010-04-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0828580001-1279 | OFICINA IMMOBILIARIA | 1279 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C PROGRES (EL) 80, 08570 Torelló | 439080.01 | 4655937.16 | 42.0530831,2.2637978 | C | PROGRES (EL) | 80 | 08570 | Torelló | Activitat de serveis | L | Real estate activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-20 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots personalitzar les consultes a la API amb diversos filtres?
La API ofereix tant filtres per modificar la cerca de les dades (operadors LIKE, AND, OR...) com filtres per tractar-ne el retorn (paginació, ordenació...).
Exemple: https://do.diba.cat/api/dataset/puntesports/camp-all-like/poliesportiu/ord-adreca_nom/desc

