Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0820210007-1940 | Decor and Xocolat | Exposició i venda d'articles de regal | 1940 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL VILA 009, bxs, 08470 Sant Celoni | 457708.4 | 4615508.3 | 41.6901780,2.4917990 | PL | VILA | 009 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4778 | Comerç al detall d'altres tipus d'articles nous en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2009-05-21 00:00:00 | 2009-05-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-1953 | Canada House | Comerç de roba confeccionada | 1953 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 150, bxs, 08470 Sant Celoni | 457682.06 | 4615458.2 | 41.6897254,2.4914861 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 150 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2009-09-21 00:00:00 | 2009-09-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820420002-483 | CASAL DE CULTURA | AJUNTAMENT DE SANT CLIMENT DE LLOBREGAT | P0820300B | Centre cívic | 483 | Ajuntament de Sant Climent de Llobregat | 08204 | 0820420002 | 11 | C PAU CASALS 1, 08849 Sant Climent de Llobregat | 415820 | 4576778 | 41.3380388,1.9939159 | C | PAU CASALS | 1 | 08849 | Sant Climent de Llobregat | Casal d'avis | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0820420002 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0814960009-239 | ALMA FLORS | ALMA FLORS SCP | J66722133 | Venda tota classe d'articles (floristeria i jardineria). | 239 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | PG DOCTOR LLEOPART 4, 08516 OLOST | 425113 | 4648583 | 41.9856474,2.0959672 | PG | DOCTOR LLEOPART | 4 | 08516 | OLOST | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2019-08-08 00:00:00 | 0814960009 | L18-Cert. | 1998-02-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0808500000-56 | Elaboració de caves i vins. | 56 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | C L'AVELLA 1, 08736 Font-rubí | 383736 | 4588811 | 41.4424071,1.6082453 | C | L'AVELLA | 1 | 08736 | Font-rubí | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2013-09-05 00:00:00 | 0808500000 | III | 1985-06-29 00:00:00 | 2008-06-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0819760009-474 | GARATGE PRIVAT | CONSTRUCCIONES LUQUE NUÑEZ SA | A58262924 | APARCAMENT PRIVAT | 474 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C COSTA DEL GARRAF 2-32, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 458547.77 | 4601127.34 | 41.5606922,2.5028810 | C | COSTA DEL GARRAF | 2-32 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2026-02-20 00:00:00 | 0819760009 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0808500000-61 | Celler | 61 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | C Santa María 32, 08736 Font-rubí | 387532 | 4586052 | 41.4181025,1.6541869 | C | Santa María | 32 | 08736 | Font-rubí | Almàssera | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | III | 2003-10-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0800600000-2495 | CRAMAILEON OCSALON | B66803131 | BAR - RESTAURANT | 2495 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | AV PAU COSTA 60-62, 08350 Arenys de Mar | 0 | 0 | AV | PAU COSTA | 60-62 | 08350 | Arenys de Mar | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2019-10-07 00:00:00 | 0800600000 | L18-Proj. i Cert. | 2012-05-23 00:00:00 | 2012-05-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0820210007-507 | Can Bonsoms | Carnisseria-xarcuteria amb obrador | 507 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PL VILA 004, 08470 Sant Celoni | 457721.72 | 4615524.07 | 41.6903208,2.4919580 | PL | VILA | 004 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4722 | Comerç al detall de carn i productes carnis en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2024-07-19 00:00:00 | 0820210007 | III | 1990-10-22 00:00:00 | 1991-01-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-652 | Centre cultural, sala d'exposicions | 652 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT JOSEP 087, 1r, 08470 Sant Celoni | 457723.58 | 4615400.88 | 41.6892113,2.4919891 | C | SANT JOSEP | 087 | 1r | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9102 | Activitats de museus | 1 | 0 | 2021-06-07 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1993-12-21 00:00:00 | 1993-07-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-656 | Aurgi | MUTUAMAD MOTOR NETWORK, SLU | B85509669 | Taller i comerç d'accessoris de vehicles | 656 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA C-251 km 20,450, 08470 Sant Celoni | 0 | 0 | CTRA | C-251 | km 20,450 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4511 | Venda d'automòbils i vehicles de motor lleuger | 1 | 0 | 2025-12-03 00:00:00 | 0820210007 | III | 1994-10-11 00:00:00 | 1995-03-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-1574 | Goig Estilistes | INTERIORES DISCOIN, SL | B62305214 | Exposició i venda al públic de material decoratiu d'interiors | 1574 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ANSELM CLAVE 017, 08470 Sant Celoni | 457819.9 | 4615393.3 | 41.6891482,2.4931470 | C | ANSELM CLAVE | 017 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4759 | Comerç al detall de mobles, aparells d'il·luminació i d'altres articles d'ús domèstic en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2001-03-13 00:00:00 | 2001-03-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-1578 | Bar Catalunya | Locutori telefònic | 1578 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT PERE 008, bxs, 08470 Sant Celoni | 457642.97 | 4615352.88 | 41.6887747,2.4910239 | C | SANT PERE | 008 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 6190 | Altres activitats de telecomunicacions | 1 | 0 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2000-11-15 00:00:00 | 2000-11-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-1579 | Mobles Valls | Comerç de decoració | 1579 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT JOSEP 049, bxs, 08470 Sant Celoni | 457577.4 | 4615302.24 | 41.6883151,2.4902396 | C | SANT JOSEP | 049 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4759 | Comerç al detall de mobles, aparells d'il·luminació i d'altres articles d'ús domèstic en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2001-03-01 00:00:00 | 2001-03-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-1581 | Sabateria Monrabà | Sabateria | 1581 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 101, 08470 Sant Celoni | 457651.26 | 4615451.38 | 41.6896623,2.4911165 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 101 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2001-05-22 00:00:00 | 2001-05-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1586 | Said | Oficina d'assistència domiciliària | 1586 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT MARTI 019, 08470 Sant Celoni | 457626.13 | 4615262.09 | 41.6879561,2.4908280 | C | SANT MARTI | 019 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 8211 | Serveis administratius combinats | 1 | 0 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2001-02-23 00:00:00 | 2001-02-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-1589 | Ferrerteria Roig | Comerç al detall de ferreteria, parament i bricolatge | 1589 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ESTEVE BRUNELL 002, 08470 Sant Celoni | 457202.08 | 4614982.4 | 41.6854142,2.4857528 | C | ESTEVE BRUNELL | 002 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4752 | Comerç al detall de ferreteria, pintures i vidre en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-03-07 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2002-09-05 00:00:00 | 2002-09-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-144 | Pastisseria Permanyer | Obrador de pastisseria | 144 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ANSELM CLAVE 012, 08470 Sant Celoni | 457787.62 | 4615422.82 | 41.6894123,2.4927570 | C | ANSELM CLAVE | 012 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4724 | Comerç al detall de pa i productes de fleca, confiteria i pastisseria en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2022-01-19 00:00:00 | 0820210007 | III | 1978-05-31 00:00:00 | 1980-05-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-2007 | Fruiteria i verduleria Bo Jiang | Venda de fruita i verdura | 2007 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 094, 08470 Sant Celoni | 457553.07 | 4615381.03 | 41.6890235,2.4899416 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 094 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4721 | Comerç al detall de fruites i hortalisses en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2022-01-19 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2011-05-17 00:00:00 | 2011-05-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-2012 | ARA FINQUES I SERVEIS, SL | B65541914 | Agència immobiliària i serveis | 2012 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C BALMES 023, bxs, 08470 Sant Celoni | 457510.48 | 4615294.12 | 41.6882384,2.4894361 | C | BALMES | 023 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | L | Real estate activities | 0 | 6831 | Agents de la propietat immobiliària | 1 | 0 | 2021-05-11 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2011-05-12 00:00:00 | 2011-05-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-2228 | Venda d'electrodomèstics | 2228 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C Grup Pertegàs, 08470 Sant Celoni | 0 | 0 | C | Grup Pertegàs | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4754 | Comerç al detall d'electrodomèstics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2065-12-31 00:00:00 | 2065-12-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0819760009-805 | TALLER DE SERRALLERIA | 805 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C MUNT 17, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456865.02 | 4602597.63 | 41.5738463,2.4825956 | C | MUNT | 17 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2013-03-01 00:00:00 | 0819760009 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0804780001-739 | EL PORTALET | Forn de pa amb granja | 739 | Ajuntament de Cardona | 08047 | 0804780001 | 7 | CR. PORTALET 7, 08261 cardona | 0 | 0 | CR | PORTALET | 7 | 08261 | cardona | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2014-04-15 00:00:00 | 0804780001 | L18-Proj. i Cert. | 2012-12-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0819760009-683 | INFORMAT SCP.COM | INFORMAT SCP | J62228317 | INFORMÀTICA | 683 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG MARE DE DEU DE MONTSERRAT 21, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457002.89 | 4602627.96 | 41.5741269,2.4842471 | PG | MARE DE DEU DE MONTSERRAT | 21 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2018-01-26 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2011-10-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0819760009-443 | CONSULTORI MEDIC-PODOLÒGIC | CONSULTORI MEDIC-PODOLOGIC | 443 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PL VILA 11-15, D 1 2, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456953.41 | 4602596.87 | 41.5738442,2.4836559 | PL | VILA | 11-15 | D | 1 | 2 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Proj. i Cert. | 2006-04-03 00:00:00 | 2006-03-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0819760009-717 | SERVEISNET MARBCN | SERVEISNET MARBCN SL | B65851917 | OFICINA DE SERVEIS DE NETEJA | 717 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C MUNT 49, (GALERIES COMERCIALS) LOCAL 21-22, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456787.36 | 4602511.24 | 41.5730640,2.4816704 | C | MUNT | 49 | (GALERIES COMERCIALS) | LOCAL 21-22 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2012-10-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0819760009-726 | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | PISCINA MUNICIPAL | 726 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PTGE ALZINES S/N, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456459.94 | 4602512.83 | 41.5730605,2.4777430 | PTGE | ALZINES | S/N | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | Sectorial | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0819760009-728 | ESCOLA BRESSOL MUNICIPAL MINERVA | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | ESCOLA BRESSOL | 728 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | AV CAN AMAT 51, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456390.62 | 4602627.92 | 41.5740934,2.4769032 | AV | CAN AMAT | 51 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | P | Education | 0 | 0 | 0 | 2013-02-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0829430008-29 | DIPÒSIT GLP | 29 | Ajuntament de Vallgorguina | 08294 | 0829430008 | 41 | C-61 PK. 15, 08470 Vallgorguina | 0 | 0 | C-61 | PK. 15 | 08470 | Vallgorguina | Altres | 0 | 0 | 2013-04-08 00:00:00 | 0829430008 | No classificat | 2013-01-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0814960009-259 | EVOFEED | Fàbrica de pinso | 259 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | MAS EL PUIG 16, 08516 Olost | 423730 | 4651271 | 42.0097219,2.0789247 | MAS EL PUIG | 16 | 08516 | Olost | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0814960009 | III | 2011-06-29 00:00:00 | 2013-01-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0800600000-2496 | CAFETERIA - BAR | 2496 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | HABITATGE SAGRADA FAMILIA BLOC 3, LOCAL 1, 08350 Arenys de Mar | 0 | 0 | HABITATGE SAGRADA FAMILIA | BLOC 3 | LOCAL 1 | 08350 | Arenys de Mar | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-09-23 00:00:00 | 0800600000 | L18-Proj. i Cert. | 2012-10-30 00:00:00 | 2012-10-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0821530008-263 | ODOIMPLANT VOLTREGÀ, S.C.P. | B65850885 | CLINICA DENTAL | 263 | Ajuntament de Sant Hipòlit de Voltregà | 08215 | 0821530008 | 24 | PTGE PARES 8, 08512 Sant Hipòlit de Voltregà | 0 | 0 | PTGE | PARES | 8 | 08512 | Sant Hipòlit de Voltregà | CLINICA DENTAL | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 1 | 0 | 2023-10-19 00:00:00 | 0821530008 | L18-Proj. i Cert. | 2013-01-02 00:00:00 | 2012-11-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-2242 | Perruqueria | 2242 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT ROC 014-016, 08470 Sant Celoni | 457958.97 | 4615587.7 | 41.6909065,2.4948043 | C | SANT ROC | 014-016 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2066-07-08 00:00:00 | 2066-07-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-2243 | Fàbrica de teixits | 2243 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA COMARCAL, 08470 Sant Celoni | 0 | 0 | CTRA | COMARCAL | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1392 | Fabricació d'articles confeccionats amb tèxtils, excepte la roba de vestir | 0 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | III | 2066-08-11 00:00:00 | 2066-08-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0820210007-2714 | 7 dias | AL AWAIS FAST FOOD 786, SL | B65381113 | Restaurant bar | 2714 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 054, bxs, 08470 Sant Celoni | 457626.11 | 4615233.33 | 41.6876970,2.4908298 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 054 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2013-04-12 00:00:00 | 2013-04-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||
| cens-0820210007-2720 | Ceres | Bar-Cerveseria | 2720 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANTA FE 062, bxs, 08470 Sant Celoni | 457781.7 | 4615636.31 | 41.6913349,2.4926708 | C | SANTA FE | 062 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5630 | Establiments de begudes | 1 | 1 | 2021-05-25 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2007-05-23 00:00:00 | 2007-05-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-2818 | Restaurant bar | 2818 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA COMARCAL C-35 km 59,000, 08470 Sant Celoni | 459688.38 | 4616986.3 | 41.7035931,2.5154909 | CTRA | COMARCAL C-35 | km 59,000 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2007-05-11 00:00:00 | 2009-08-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-2826 | Francesc | Perruqueria - saló de bellesa | 2826 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA CAMPINS 002, bxs, 08470 Sant Celoni | 457513.06 | 4615473.33 | 41.6898527,2.4894543 | CTRA | CAMPINS | 002 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2003-05-05 00:00:00 | 2003-12-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0819760009-624 | CASAL DE JOVES | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | CASAL DE JOVES | 624 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG MARE DE DEU DE MONTSERRAT 45, MASIA DE CAN RIVIERE, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457077.24 | 4602436.14 | 41.5724031,2.4851527 | PG | MARE DE DEU DE MONTSERRAT | 45 | MASIA DE CAN RIVIERE | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | OFICINES AJUNTAMENT | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0811200000-263 | FORN DE PA ALTARRIBA, SL | B65847311 | VENDA DE PA I DEGUSTACIÓ | 263 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PL. CRIST REI 3-5, 08560 MANLLEU | 440740.18 | 4650171.12 | 42.0012807,2.2844416 | PL | CRIST REI | 3-5 | 08560 | MANLLEU | 0 | 1 | 2021-04-12 00:00:00 | 0811200000 | 2006-07-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-265 | OFICINA ADMINISTRATIVA | 265 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PG SANT JOAN 86, 08560 Manlleu | 440844.51 | 4650211.09 | 42.0016486,2.2856973 | PG | SANT JOAN | 86 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2002-07-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-269 | L'ORIGEN | ESCOLA DE CUINA EL MORTER, SL | B60883535 | RESTAURANT | 269 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SANT PERE 7, 08560 Manlleu | 440834.75 | 4650364.47 | 42.0030292,2.2855640 | C | SANT PERE | 7 | 08560 | Manlleu | 0 | 1 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-07-10 00:00:00 | 2002-10-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||
| cens-0811200000-271 | LLAR RESIDÈNCIA MALALTS MENTALS | 271 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV PIRINEUS, DELS 9, 08560 Manlleu | 440390.85 | 4651050.54 | 42.0091745,2.2801345 | AV | PIRINEUS, DELS | 9 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-12 00:00:00 | 0811200000 | 2003-11-25 00:00:00 | 2005-05-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-272 | VENDA AL DETALL DE ROBA DE SENYORA | 272 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SANT JORDI 14, 08560 Manlleu | 440846.12 | 4650008.09 | 41.9998204,2.2857371 | C | SANT JORDI | 14 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2002-06-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-273 | AGÈNCIA BANCÀRIA DE CAIXA D'ESTALVIS | 273 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C BELLFORT 1, 08560 Manlleu | 440648.93 | 4650590.33 | 42.0050493,2.2832975 | C | BELLFORT | 1 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-07-08 00:00:00 | 2004-08-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-274 | OFICINA D'ASSEGURANCES | 274 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV PUIGMAL 80, 08560 Manlleu | 441043.15 | 4650724.65 | 42.0062886,2.2880441 | AV | PUIGMAL | 80 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2002-05-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-276 | GARATGE PRIVAT PER A 18 PLACES D'APARCAMENT | 276 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C RUSIÑOL 34, 08560 Manlleu | 440248.69 | 4649985.67 | 41.9995734,2.2785262 | C | RUSIÑOL | 34 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0811200000 | 2005-05-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-277 | OFICINES PER A COMERÇ VIA TELEFÒNICA | 277 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C NÚRIA 51, BXS, 08560 Manlleu | 440164.34 | 4650552.67 | 42.0046735,2.2774500 | C | NÚRIA | 51 | BXS | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2002-05-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-280 | PAS INTERIOR I 11 GARATGES INDIVIDUALS | 280 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SANT MARTÍ 29, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | SANT MARTÍ | 29 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-06-18 00:00:00 | 2004-10-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-1631 | PERRUQUERIA CITY STYLE | PERRUQUERIA | 1631 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C MOSSÈN AULET 7, bxs, 08560 Manlleu | 440571.08 | 4650738.33 | 42.0063763,2.2823425 | C | MOSSÈN AULET | 7 | bxs | 08560 | Manlleu | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2026-02-26 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2023-02-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar tots els actes culturals de Badalona?
Amb la API Rest pots cercar en un conjunt de dades en concret però també per tipus de contingut (que permet una cerca més àmplia) i/o inclús per municipi.
Exemple: https://do.diba.cat/api/tipus/acte/camp-rel_municipis/08015/

