Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0811200000-298 | AGÈNCIA IMMOBILIÀRIA | 298 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 204, 08560 Manlleu | 440171.35 | 4650327.39 | 42.0026451,2.2775576 | AV | ROMA | 204 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | 2003-12-03 00:00:00 | 2004-01-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-300 | FABRICAR MOTLLOS PER FONERIES DE FERRO | 300 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FONT D'EN TARRÉS 144, 08560 Manlleu | 442403.18 | 4651125.28 | 42.0099974,2.3044272 | C | FONT D'EN TARRÉS | 144 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | 2003-12-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-307 | COMERÇ AL DETALL DE ROBA VESTIR I COMPLEMENTS D'INFANTS | 307 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PG DR. OLIVERAS 114, 08560 Manlleu | 440364.25 | 4650144.36 | 42.0010114,2.2799053 | PG | DR. OLIVERAS | 114 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2003-02-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-724 | PRAT CAVALLERIA, SL | B60319046 | EXPLOTACIÓ INTENSIVA PORCÍ I BOVÍ (ADAPTACIÓ) | 724 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | CAVALLERIA, LA, 08560 Manlleu | 0 | 0 | CAVALLERIA, LA | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2021-02-23 00:00:00 | 0811200000 | 2007-04-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||||
| cens-0811200000-725 | HISPANO ALEMANA DE ZINCADOS, SA | B59046995 | RECOBRIMENT DE METALLS PER ELECTROLITICS (ADAPTACIÓ) | 725 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C JOAN MARAGALL 42, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | JOAN MARAGALL | 42 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2025-03-28 00:00:00 | 0811200000 | 2008-06-06 00:00:00 | 2014-01-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-726 | AUTOPARK VIC, SA | A08209736 | VENDA I TALLER DE REPARACIÓ COTXES (AVALUACIÓ AMBIENTAL) | 726 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PG SANT JOAN 204, 08560 Manlleu | 440523.23 | 4650777.39 | 42.0067245,2.2817607 | PG | SANT JOAN | 204 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2021-05-31 00:00:00 | 0811200000 | 2009-09-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-727 | UTE GRC-LPRI MANLLEU | U65295461 | PROJECTE DE PLANTA DE VALORITZACIÓ DE RUNA DE LA CONSTRUCCIÓ | 727 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | EL FALGARS S/N, 08560 Manlleu | 0 | 0 | EL FALGARS | S/N | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 0811200000 | 2009-02-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||||
| cens-0811200000-728 | UTE GRC-LPRI MANLLEU | U65295461 | DIPÒSIT CONTROLAT DE TERRES I RUNA DE LA CONSTRUCCIÓ | 728 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | EL FALGARS S/N, 08560 Manlleu | 438260 | 4650886 | 42.0075284,2.2544208 | EL FALGARS | S/N | 08560 | Manlleu | Activitat de gestió de residus | E | Water supply; sewerage, waste management and remediation activities | 1 | 0 | 0 | 2024-07-03 00:00:00 | 0811200000 | II | 2009-03-30 00:00:00 | 2011-12-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0811200000-1637 | ESCORXADOR MANLLEUENC D'ARTESANS SL | B60482528 | ESCORXADOR DE BESTIAR BOVÍ, OVÍ I CABRUM | 1637 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C TORRENT DE LA BORINA, 08560 Manlleu | 441362.48 | 4649954.65 | 41.9993778,2.2919769 | C | TORRENT DE LA BORINA | 08560 | Manlleu | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1011 | Sacrifici de bestiar i conservació de carn | 0 | 0 | 2025-03-31 00:00:00 | 0811200000 | II | 2022-09-03 00:00:00 | 2024-02-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0811200000-732 | BON PREU ràpid | BON PREU, SA | A08665838 | AUTOSERVEI | 732 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | CTRA OLOT 1, 08560 Manlleu | 0 | 0 | CTRA | OLOT | 1 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2020-05-21 00:00:00 | 0811200000 | 2008-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-733 | SUPERMERCAT COSUM | GRUPO MANGAT, SLU | B13785308 | AUTOSERVEI | 733 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C VILAMIROSA 90, 08560 Manlleu | 440320.25 | 4650528.43 | 42.0044670,2.2793350 | C | VILAMIROSA | 90 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2025-10-22 00:00:00 | 0811200000 | 2008-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0811200000-734 | CARNS ULLASTRE | CARNISSERIA-XARCUTERIA, CARNS PICADES I PLATS PREPARATS. | 734 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C. PONT 27, BXS, 08560 MANLLEU | 440813.54 | 4649977.83 | 41.9995455,2.2853468 | C | PONT | 27 | BXS | 08560 | MANLLEU | 0 | 1 | 2023-12-29 00:00:00 | 0811200000 | 2008-05-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-736 | TECNOMANLLEU SOLUCIONES INMOBILIARIAS SL | B63997811 | APARCAMENT PRIVAT DE VEHICLES AUTOMÒBILS | 736 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C VILAMIROSA 2, 08560 Manlleu | 440322.65 | 4650021.89 | 41.9999052,2.2794155 | C | VILAMIROSA | 2 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2021-05-31 00:00:00 | 0811200000 | 2008-11-10 00:00:00 | 2011-07-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0811200000-737 | BAR ROMA | BAR | 737 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 106, BX, 08560 Manlleu | 440810.22 | 4650502.45 | 42.0042700,2.2852539 | AV | ROMA | 106 | BX | 08560 | Manlleu | 0 | 1 | 2025-04-22 00:00:00 | 0811200000 | 2008-03-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-739 | CARPINTERIA ALMIDA | B60290822 | TALLER DE FUSTERTIA (ADAPTACIÓ) | 739 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FONT D'EN TARRÉS 140, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | FONT D'EN TARRÉS | 140 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 0811200000 | 2008-06-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-743 | SQUEAKYFOODS SL | B66639451 | MAGATZEM FRIGORÍFIC | 743 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C CANIGÓ 17-19, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | CANIGÓ | 17-19 | 08560 | Manlleu | 0 | 1 | 2022-12-02 00:00:00 | 0811200000 | 2008-06-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-745 | GAS SANTA EUGÈNIA DE BERGA SA | B08485336 | EMMAGATZEMATGE G.L.P. DIPÒSIT ENTERRAT(ADAPTACIÓ) | 745 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C INDÚSTRIA S/N, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | INDÚSTRIA | S/N | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 0811200000 | 2008-01-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-746 | AUTOMÀTICS TURRÓ, SL | B60505898 | MAGATZEM DE MÀQUINES RECREATIVES | 746 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FRANCESC PUGET 33, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | FRANCESC PUGET | 33 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 0811200000 | 2008-02-15 00:00:00 | 2008-09-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-761 | AJUNTAMENT DE MANLLEU | P0811100G | CENTRE D'ENSENYAMENT I SALA D'ACTES | 761 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C BELLFORT 12, 08560 Manlleu | 440776.19 | 4650624.51 | 42.0053667,2.2848307 | C | BELLFORT | 12 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2021-05-25 00:00:00 | 0811200000 | 2009-05-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-762 | GRANJA ROVELLÓ | GRANJA ROVELLÓ, SL | B60292059 | EXPLOTACIÓ PORCINA (ADAPTACIÓ) | 762 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | MAS ROVELLÓ, 08560 Manlleu | 0 | 0 | MAS ROVELLÓ | 08560 | Manlleu | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2024-10-03 00:00:00 | 0811200000 | I.1 | 2009-09-08 00:00:00 | 2017-04-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-35 | APARCAMENT PRIVAT PER A 12 PLACES | 35 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SOGORB 35, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | SOGORB | 35 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2001-02-22 00:00:00 | 2002-07-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-37 | SERRA RIFÀ, SL B-64473374 | B64473374 | FER PECES MECÀNIQUES PER A TORN I SIMILARS | 37 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | JOAN CODINA VIVET 40, 08560 Manlleu | 442201.01 | 4651097.44 | 42.0097319,2.3019886 | JOAN CODINA VIVET | 40 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2001-01-25 00:00:00 | 2001-11-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||
| cens-0811200000-38 | SERVEIS IMMOBILIARIS | 38 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PL SARDANA 4, 08560 Manlleu | 441099.95 | 4650622.27 | 42.0053708,2.2887402 | PL | SARDANA | 4 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2000-12-01 00:00:00 | 2002-01-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0820210007-2271 | Filats de cotó i fibra tallada | 2271 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | Pla de Palau s/n, 08470 Sant Celoni | 0 | 0 | Pla de Palau | s/n | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1392 | Fabricació d'articles confeccionats amb tèxtils, excepte la roba de vestir | 0 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | III | 2067-02-10 00:00:00 | 2067-02-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0820210007-2285 | Serradora de fusta | 2285 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C PALAUTORDERA 024, 08470 Sant Celoni | 457355.54 | 4614943.55 | 41.6850725,2.4875994 | C | PALAUTORDERA | 024 | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0220 | Aprofitament de la fusta | 0 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | III | 2067-04-14 00:00:00 | 2067-04-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0819760009-716 | LA TINTORERIA BUDAGERIA LLAVANERES | 5ASEC ESPAÑA SAU | A79540787 | BUGADERIA | 716 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | CAMI CAN CABOT DE MUNT 5, 08392 SANT ANDREU DE LLAVANERES | 456892.29 | 4602704.29 | 41.5748084,2.4829151 | CAMI | CAN CABOT DE MUNT | 5 | 08392 | SANT ANDREU DE LLAVANERES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2020-07-24 00:00:00 | 0819760009 | L18-Proj. i Cert. | 2012-10-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0819760009-3 | CENTRE ESTÈTICA I TERÀPIES NATURALS MERCÈ ALBUIXECH | CENTRE D'ESTÈTICA | 3 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG JAUME BRUTAU 26, LOCAL 8, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456877.98 | 4602820.08 | 41.5758506,2.4827351 | PG | JAUME BRUTAU | 26 | LOCAL 8 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2000-06-06 00:00:00 | 2000-04-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0811410007-2303 | ISART BIKES | MOTOS ISART, SL | B60209236 | VENDA AL DETALL DE BICICLETES, ACCESSORIS I COMPLEMENTS | 2303 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | C AUSIAS MARCH 2-8, LOCAL 8, 08760 MARTORELL | 409165.71 | 4592363.39 | 41.4776799,1.9120606 | C | AUSIAS MARCH | 2-8 | LOCAL 8 | 08760 | MARTORELL | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2019-04-12 00:00:00 | 0811410007 | L18-Cert. | 2012-12-12 00:00:00 | 2013-01-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0800600000-2490 | ITEMVIRTUAL | ITEMVIRTUAL | B64023377 | desemvolupament i disseny de pàgines web | 2490 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | C SANT JOAN 10, 08350 Arenys de Mar | 0 | 0 | C | SANT JOAN | 10 | 08350 | Arenys de Mar | Activitat de serveis | J | Information and communication | 0 | 1 | 0 | 2019-06-19 00:00:00 | 0800600000 | L18-Cert. | 2013-06-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0824390004-19 | MAS EL CLOS | CLOS RAMADERA SL | B67233122 | Explotació ramadera porcina | 19 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | MAS EL CLOS, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 434826.42 | 4651145.73 | 42.0095907,2.2129314 | MAS EL CLOS | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2018-11-07 00:00:00 | 0824390004 | III | 2006-11-09 00:00:00 | 2006-11-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0824390004-20 | MAS EL VERDAGUER | Explotació ramadera boví i porcí | 20 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | MAS EL VERDAGUER, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 436336.4 | 4648035.71 | 41.9817055,2.2315021 | MAS EL VERDAGUER | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2021-05-25 00:00:00 | 0824390004 | III | 2009-03-09 00:00:00 | 2009-03-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0824390004-21 | MAS MAIANS | SOLER RAMADERS, SL | B61144994 | Explotació ramadera porcina | 21 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | MAS MAIANS, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 435181.41 | 4649520.72 | 41.9949853,2.2173974 | MAS MAIANS | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2018-11-07 00:00:00 | 0824390004 | III | 2003-03-25 00:00:00 | 2009-06-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0819760009-733 | ARXIU HISTÒRIC | AJUNTAMENT DE SANT ANDREU DE LLAVANERES | P0819600H | ARXIU | 733 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | CAMI CAN CARALT ED. CAN CARALT, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 457231.62 | 4602375.81 | 41.5718680,2.4870086 | CAMI | CAN CARALT | ED. CAN CARALT | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0820210007-2024 | Centre de terapies | 2024 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MONTNEGRE 005, 08470 Sant Celoni | 457948.9 | 4615549.97 | 41.6905661,2.4946860 | C | MONTNEGRE | 005 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 8690 | Altres activitats sanitàries | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2011-07-11 00:00:00 | 2011-07-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-2455 | Click Foto | Venda d'aparells de ràdio i discos | 2455 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 131, 08470 Sant Celoni | 457763.36 | 4615526 | 41.6903404,2.4924582 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 131 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4754 | Comerç al detall d'electrodomèstics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1976-09-29 00:00:00 | 1976-09-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||
| cens-0820210007-2479 | Sabateria | 2479 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | AV PAU 018, 08470 Sant Celoni | 457254.09 | 4615001.15 | 41.6855859,2.4863763 | AV | PAU | 018 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1977-03-10 00:00:00 | 1977-03-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||
| cens-0820210007-2844 | Restaurant Bamassa | BAMASSA 2003, SL | B63200737 | Restaurant bar | 2844 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 036, 08470 Sant Celoni | 457452.5 | 4615269.15 | 41.6880104,2.4887412 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 036 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2004-03-09 00:00:00 | 2004-08-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-2846 | Ventidue | PEIRIS BLAS VENTIDUE, SL | B66814914 | Restaurant-Pizzeria | 2846 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C RAMIS 022, 08470 Sant Celoni | 457555.57 | 4615586.12 | 41.6908708,2.4899571 | C | RAMIS | 022 | 08470 | Sant Celoni | Menjars preparats per emportar | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2004-06-30 00:00:00 | 2004-04-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||
| cens-0811200000-316 | MANTENIMENT, REPARACIÓ I VENDA VEHICLES | 316 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C VOLTREGÀ 91-93, 08560 Manlleu | 440067.01 | 4650244.57 | 42.0018913,2.2763062 | C | VOLTREGÀ | 91-93 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | 2004-11-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-317 | PERRUQUERIA MIMAT | PERRUQUERIA | 317 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV PUIGMAL 82, 08560 Manlleu | 441043.15 | 4650724.65 | 42.0062886,2.2880441 | AV | PUIGMAL | 82 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-05-20 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2003-12-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0811200000-318 | AGÈNCIA IMMOBILIÀRIA | 318 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV PUIGMAL 80, 08560 Manlleu | 441043.15 | 4650724.65 | 42.0062886,2.2880441 | AV | PUIGMAL | 80 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-12 00:00:00 | 0811200000 | 2003-07-11 00:00:00 | 2003-08-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-319 | MAGATZEM I VENDA AL DETALL MATERIAL ELÈCTRIC I DE LLAUNERIA | 319 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SOGORB 75, 08560 Manlleu | 441220.98 | 4650820.17 | 42.0071622,2.2901818 | C | SOGORB | 75 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2003-06-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-1679 | SAMBUCUS | E.I. SAMBUCUS SCCL | F65597072 | OFICINA DE SERVEIS ADMINISTRATIUS D'EMPRESA D'INSERCIÓ SOCIO-LABORAL | 1679 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 74, 08560 Manlleu | 440988.17 | 4650571.86 | 42.0049085,2.2873956 | AV | ROMA | 74 | 08560 | Manlleu | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 821 | Activitats administratives i auxiliars d'oficina | 1 | 0 | 2025-06-10 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2024-05-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0811200000-320 | EXPOSICIÓ I VENDA DE VEHICLES | 320 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 74, 08560 Manlleu | 440988.17 | 4650571.86 | 42.0049085,2.2873956 | AV | ROMA | 74 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | 2004-02-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-321 | MUNTATGE I VENDA D'ORDINADORS | 321 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 72, 08560 Manlleu | 441000.81 | 4650577.48 | 42.0049600,2.2875476 | AV | ROMA | 72 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2003-11-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-325 | FABRICACIÓ CAIXES CARTRÓ, DE FUSTA I PALETS | 325 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FONT D'EN TARRÉS 65, 08560 Manlleu | 0 | 0 | C | FONT D'EN TARRÉS | 65 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 0811200000 | 2003-10-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||||||||||
| cens-0811200000-329 | MAGATZEM I VENDA D'ELECTRODOMÈSTICS | 329 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C PINTOR GUÀRDIA 49, 08560 Manlleu | 440515.87 | 4650928.07 | 42.0080810,2.2816566 | C | PINTOR GUÀRDIA | 49 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2003-06-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||
| cens-0811200000-331 | MANLLEU D-FUSTA, SL | B63813976 | TALLER DE FUSTERIA EN GENERAL | 331 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C PINTOR GUÀRDIA 47, 08560 Manlleu | 440522.54 | 4650919.23 | 42.0080019,2.2817380 | C | PINTOR GUÀRDIA | 47 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-12 00:00:00 | 0811200000 | 2003-03-31 00:00:00 | 2005-04-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0811200000-332 | TALLER DE REPARACIÓ I VENDA D'AUTOMÒBILS I ACCESSORIS | 332 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FRANCESC PUGET 44, 08560 Manlleu | 441572.62 | 4650824.81 | 42.0072302,2.2944275 | C | FRANCESC PUGET | 44 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-12 00:00:00 | 0811200000 | 2003-07-11 00:00:00 | 2003-10-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-334 | Puigmeal | RESTAURANT-BAR | 334 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C SOGORB 35-37, 08560 Manlleu | 441027.37 | 4650684.29 | 42.0059240,2.2878576 | C | SOGORB | 35-37 | 08560 | Manlleu | 0 | 1 | 2026-05-12 00:00:00 | 0811200000 | 2003-11-12 00:00:00 | 2004-06-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar tots els actes culturals de Badalona?
Amb la API Rest pots cercar en un conjunt de dades en concret però també per tipus de contingut (que permet una cerca més àmplia) i/o inclús per municipi.
Exemple: https://do.diba.cat/api/tipus/acte/camp-rel_municipis/08015/

