Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0824390004-29 | MAS GOVERN | Explotació ramadera autoconsum | 29 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | MAS GOVERN, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 434586 | 4649650 | 41.9961003,2.2101948 | MAS GOVERN | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2018-11-07 00:00:00 | 0824390004 | III | 2004-11-02 00:00:00 | 2009-02-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0824390004-34 | RESTAURANT CAN PEIROT | SCP RESTAURANT CAN PEIROT | G60112527 | Restaurant | 34 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | CAN PEIROT, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 435685 | 4649147 | 41.9916608,2.2235180 | CAN PEIROT | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Explotació ramadera-oques | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2018-11-10 00:00:00 | 0824390004 | L18-Proj. i Cert. | 1999-11-09 00:00:00 | 2004-05-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||
| cens-0820210007-2301 | Fusteria mecànica | 2301 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT JOAN 019, 08470 Sant Celoni | 457871.37 | 4615499.89 | 41.6901109,2.4937579 | C | SANT JOAN | 019 | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2511 | Fabricació d'estructures metàl·liques i els seus components | 0 | 0 | 2025-04-01 00:00:00 | 0820210007 | III | 2067-03-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||
| cens-0820210007-2310 | Perruqueria | 2310 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | Torras-Coll, 08470 Sant Celoni | 0 | 0 | Torras-Coll | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2067-07-21 00:00:00 | 2067-07-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0814960009-246 | LLAR D'INFANTS ESTEL (E.E.I. Estel) | AJUNTAMENT D'OLOST | P0814800 I | LLar d'infants | 246 | Ajuntament d'Olost | 08149 | 0814960009 | 43 | Av. de l'Esport (enganxat a CEIP Terra Nostra) 1, 08516 Olost | 425528 | 4648456 | 41.9845430,2.1009926 | Av. de l'Esport (enganxat a CEIP Terra Nostra) | 1 | 08516 | Olost | Activitat de serveis | P | Education | 0 | 0 | 0 | 2013-03-04 00:00:00 | 0814960009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||
| cens-0812710007-338 | LA MORENETA | CAN GARRIGOSA SLU | B66634221 | BAR | 338 | Ajuntament de Monistrol de Montserrat | 08127 | 0812710007 | 7 | PL CARLES AMAT 2, 08691 Monistrol de Montserrat | 403827.73 | 4607171.4 | 41.6104137,1.8457693 | PL | CARLES AMAT | 2 | 08691 | Monistrol de Montserrat | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2022-03-24 00:00:00 | 0812710007 | L18-Proj. i Cert. | 2012-03-27 00:00:00 | 2012-03-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||
| cens-0821530008-261 | TALLERS HURTADO, S.C.P. | G08915514 | TALLER DE MECÀNICA EN GENERAL | 261 | Ajuntament de Sant Hipòlit de Voltregà | 08215 | 0821530008 | 24 | C GERMANS DALMAU 2, 08512 Sant Hipòlit de Voltregà | 0 | 0 | C | GERMANS DALMAU | 2 | 08512 | Sant Hipòlit de Voltregà | 0 | 0 | 2012-12-10 00:00:00 | 0821530008 | 2002-04-13 00:00:00 | 2002-04-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||||||
| cens-0811410007-2294 | VIÑAS E HIJOS | VENDA AL DETALL DE PRODUCTES DE DECORACIO I LLAR | 2294 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | PL PAISOS CATALANS 1, LOCAL 3, 08760 MARTORELL | 409262.08 | 4592184.1 | 41.4760761,1.9132416 | PL | PAISOS CATALANS | 1 | LOCAL 3 | 08760 | MARTORELL | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2019-04-12 00:00:00 | 0811410007 | L18-Cert. | 2012-11-22 00:00:00 | 2013-01-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||
| cens-0811410007-2297 | VA DE GLÀ | LOS JAMONES DE LOS TRES CERDITOS, SLL | B65862294 | VENDA AL DETALL DE XARCUTERIA, AMB DEGUSTACIO | 2297 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | C JACINT VERDAGUER 1-7, loc 9, LOCAL 9, 08760 MARTORELL | 409377.97 | 4592394.94 | 41.4779880,1.9145977 | C | JACINT VERDAGUER | 1-7, loc 9 | LOCAL 9 | 08760 | MARTORELL | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2018-07-11 00:00:00 | 0811410007 | L18-Cert. | 2012-12-05 00:00:00 | 2013-01-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||
| cens-0820210007-2753 | Oficina d'administració pública | 2753 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA VELLA (SANT CELONI) 005, 08470 Sant Celoni | 457449.74 | 4615122.17 | 41.6866864,2.4887185 | CTRA | VELLA (SANT CELONI) | 005 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 8411 | Activitats generals de l'Administració pública | 1 | 0 | 2022-01-24 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2001-05-10 00:00:00 | 2001-07-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||
| cens-0820210007-2898 | CONDIS | CONDIS SUPERMERCATS, SA | A08721177 | Supermercat d'alimentació | 2898 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | PG ESPORTS 008, c/ Ramis, 08470 Sant Celoni | 457541.61 | 4615586.68 | 41.6908751,2.4897893 | PG | ESPORTS | 008 | c/ Ramis | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4711 | Comerç al detall, amb predomini de productes alimentaris, begudes i tabac en establiments no especialitzats | 1 | 1 | 2022-01-19 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2006-03-29 00:00:00 | 2006-04-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||
| cens-0810430008-40 | Pisicina Municipal | Ajuntament de la Llacuna | P0810300D | Piscina municipal | 40 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | C PISCINA (LA) 1, 08779 Llacuna | 377412 | 4592196 | 41.4719474,1.5318788 | C | PISCINA (LA) | 1 | 08779 | Llacuna | Local polivalent | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0810430008 | Sectorial | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||
| cens-0810430008-31 | Petersun | Petersun S.L | B63566020 | Planta solar fotovoltaica | 31 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | MASIA CAL BARTOLÍ, 08779 Llacuna | 0 | 0 | MASIA CAL BARTOLÍ | 08779 | Llacuna | Activitat energètica o minera | D35.1 | Electricity | 1 | 1 | 0 | 2024-01-16 00:00:00 | 0810430008 | No classificat | 2007-09-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0819760009-712 | VETERINARI ALBEITAR | ALBEITAR SCP | J65797201 | VETERINARI | 712 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | AV PAU CASALS 29, LOCAL 12, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456924.68 | 4602846.8 | 41.5760938,2.4832933 | AV | PAU CASALS | 29 | LOCAL 12 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 1 | 0 | 2018-02-05 00:00:00 | 0819760009 | III | 2012-07-30 00:00:00 | 2013-03-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||
| cens-0819760009-713 | FET A MA | TALLER DE COSTURA | 713 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | C PINTORS MASRIERA 6, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 456798.87 | 4602475.52 | 41.5727428,2.4818110 | C | PINTORS MASRIERA | 6 | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-05-08 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2012-05-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||
| cens-0810430008-42 | Granja de cavalls | 42 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | C SANTA MARIA 9, 08779 Llacuna | 376941.94 | 4592490.76 | 41.4745296,1.5261910 | C | SANTA MARIA | 9 | 08779 | Llacuna | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2019-04-10 00:00:00 | 0810430008 | III | 2008-04-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0811200000-131 | DISTRIBUCIÓ AL DETALL GASOIL | 131 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV PIRINEUS DELS 15-17, 08560 Manlleu | 0 | 0 | AV | PIRINEUS DELS | 15-17 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-04-17 00:00:00 | 2002-05-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-133 | TALLER DE FUSTERIA | 133 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C CANIGÓ 34, 08560 Manlleu | 441658.05 | 4651202.61 | 42.0106390,2.2954215 | C | CANIGÓ | 34 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-01-11 00:00:00 | 2002-03-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-134 | TALLER DE FUSTERIA | 134 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C JOAN MARAGALL 8BIS, 08560 Manlleu | 441401.48 | 4650850.58 | 42.0074495,2.2923584 | C | JOAN MARAGALL | 8BIS | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-02-05 00:00:00 | 2002-04-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-135 | FABRICACIÓ I COMERCIALITZACIÓ DE PINSOS COMPOSTOS | 135 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | CTRA MANLLEU-VIC PK 6,1, 08560 Manlleu | 0 | 0 | CTRA | MANLLEU-VIC | PK 6,1 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-11-29 00:00:00 | 2008-11-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||||||||
| cens-0811200000-136 | TALLER SERRALLERIA | 136 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C CANIGÓ 3, 08560 Manlleu | 441400.33 | 4651051.69 | 42.0092607,2.2923244 | C | CANIGÓ | 3 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-12 00:00:00 | 0811200000 | 2003-01-09 00:00:00 | 2003-04-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-140 | XOCOLATING 1944 | TAC OSONA SERVEIS, SL | B64977713 | MAGATZEM DE PRODUCTES DE CACAU | 140 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PTG VENDRELL 5-7, 08560 Manlleu | 440500.22 | 4650016.68 | 41.9998717,2.2815600 | PTG | VENDRELL | 5-7 | 08560 | Manlleu | 0 | 1 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-02-15 00:00:00 | 2003-04-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||||
| cens-0811200000-143 | ACADEMIA D'ESTUDIS | 143 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FEDANCI 12, 08560 Manlleu | 440662.9 | 4649958.44 | 41.9993595,2.2835300 | C | FEDANCI | 12 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2001-11-19 00:00:00 | 2002-02-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0824390004-37 | Fabricació de tancaments metàl.lics | 37 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | MAS MOLÍ DELS FRARES, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 436698 | 4648376 | 41.9847993,2.2358300 | MAS MOLÍ DELS FRARES | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2019-07-18 00:00:00 | 0824390004 | III | 2004-10-05 00:00:00 | 2005-01-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||||
| cens-0824390004-38 | ASTROREY, SL | B64709686 | Instal·lació d'una planta d'energia solar fotovoltàica | 38 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | MAS MOLÍ DELS FRARES, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 436713 | 4648286 | 41.9839899,2.2360208 | MAS MOLÍ DELS FRARES | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat energètica o minera | D35.1 | Electricity | 1 | 0 | 0 | 2018-11-10 00:00:00 | 0824390004 | No classificat | 2009-11-23 00:00:00 | 2009-12-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||
| cens-0824390004-39 | RENTAT DE VEHICLES | Rentador de vehicles | 39 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | MAS MOLÍ DELS FRARES, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 436713 | 4648286 | 41.9839899,2.2360208 | MAS MOLÍ DELS FRARES | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat de serveis | C | Manufacturing | 1 | 1 | 0 | 2018-11-10 00:00:00 | 0824390004 | II | 2008-04-28 00:00:00 | 2008-09-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0824390004-40 | MAGATZEM DE GRA I i II | Magatzem de gra | 40 | Ajuntament de Santa Cecília de Voltregà | 08243 | 0824390004 | 24 | MAS MOLÍ DELS FRARES, 08509 Santa Cecília de Voltregà | 0 | 0 | MAS MOLÍ DELS FRARES | 08509 | Santa Cecília de Voltregà | Activitat industrial | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2020-09-15 00:00:00 | 0824390004 | III | 2007-05-15 00:00:00 | 2012-01-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||||
| cens-0820210007-2314 | Comerç de roba confeccionada | 2314 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C SANT PERE 028, 08470 Sant Celoni | 457663.37 | 4615302.6 | 41.6883229,2.4912726 | C | SANT PERE | 028 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4751 | Comerç al detall de tèxtils en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2067-10-18 00:00:00 | 2067-10-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||
| cens-0820210007-2319 | Estació receptora | 2319 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA CAMPINS km 2,300, 08470 Sant Celoni | 456005.5 | 4617337.56 | 41.7065617,2.4712019 | CTRA | CAMPINS | km 2,300 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 3513 | Distribució d'energia elèctrica | 1 | 0 | 2022-01-18 00:00:00 | 0820210007 | No classificat | 2068-01-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||
| cens-0820210007-2916 | Els Amics | Bar-Granja | 2916 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MONTSERRAT 059, bxs, 08470 Sant Celoni | 457103.19 | 4614841.1 | 41.6841362,2.4845747 | C | MONTSERRAT | 059 | bxs | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2021-05-25 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2006-05-04 00:00:00 | 2006-08-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||
| cens-0820210007-2917 | Larache | Restaurant bar | 2917 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | AV PAU 033, 08470 Sant Celoni | 457181.33 | 4614953.89 | 41.6851563,2.4855055 | AV | PAU | 033 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2023-06-13 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2006-04-27 00:00:00 | 2008-10-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||
| cens-0828450006-2615 | Centre Logístic Massimo Dutti | INDITEX SA | A15075062 | Centre Logístic | 2615 | Ajuntament de Tordera | 08284 | 0828450006 | 21 | c/ Mare de déu de Montserrat s/núm, 08490 Tordera | 477536.76 | 4616146.52 | 41.6967332,2.7300407 | c/ | Mare de déu de Montserrat | s/núm | 08490 | Tordera | Altres | 0 | 1 | 2019-06-13 00:00:00 | 0828450006 | III | 2012-08-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0811540003-434 | DAU BRESSOL'S, SL | B64410871 | EQUIPAMENT DESTINAT A ESCOLA BRESSOL | 434 | Ajuntament de Martorelles | 08115 | 0811540003 | 41 | C NOU 9, 08107 MARTORELLES | 0 | 0 | C | NOU | 9 | 08107 | MARTORELLES | Activitat de serveis | P | Education | 0 | 1 | 0 | 2026-03-30 00:00:00 | 0811540003 | L18-Proj. i Cert. | 2009-12-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||
| cens-0820210007-2765 | Cafeteria La Creueta | MAYRA HORECA, S.L. | B06784938 | Bar-Venda de pa i derivats amb degustació | 2765 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 002, 08470 Sant Celoni | 457440.4 | 4615115.7 | 41.6866276,2.4886067 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 002 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 4724 | Comerç al detall de pa i productes de fleca, confiteria i pastisseria en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2022-07-12 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2015-11-25 00:00:00 | 2001-10-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||
| cens-0820210007-2767 | Halcon viajes | VIAJES HALCON, SA | A10005510 | Agència de viatges | 2767 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 121-123, 08470 Sant Celoni | 457683.65 | 4615484.19 | 41.6899596,2.4915034 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 121-123 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | 7911 | Activitats de les agències de viatges | 1 | 0 | 2021-05-11 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2001-11-28 00:00:00 | 2002-01-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||
| cens-0821530008-260 | BARDI MOBLES | EXPOSICIÓ I VENDA DE MOBLES | 260 | Ajuntament de Sant Hipòlit de Voltregà | 08215 | 0821530008 | 24 | C MARQUESOS DE PALMEROLA 99, 08512 Sant Hipòlit de Voltregà | 0 | 0 | C | MARQUESOS DE PALMEROLA | 99 | 08512 | Sant Hipòlit de Voltregà | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-10-28 00:00:00 | 0821530008 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||||
| cens-0819760009-424 | OIL PRIX | ZERO SET SL | B60266095 | BENZINERA | 424 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | CTRA N-II KM 651,475 (BANDA MAR), COSTAT MAR, 08392 Sant Andreu de Llavaneres | 458082.76 | 4600502.13 | 41.5550366,2.4973482 | CTRA | N-II | KM 651,475 (BANDA MAR) | COSTAT MAR | 08392 | Sant Andreu de Llavaneres | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2017-02-24 00:00:00 | 0819760009 | II | 1997-07-30 00:00:00 | 2001-12-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||
| cens-0810430008-43 | Can Conillet | Turisme rural | 43 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | C CASTELL, 08779 Llacuna | 378132 | 4592282 | 41.4728315,1.5404815 | C | CASTELL | 08779 | Llacuna | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2024-12-04 00:00:00 | 0810430008 | L18-Proj. i Cert. | 2011-04-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0810430008-44 | Ca la Maria | Ca la Maria SCP | J65264095 | Restaurant bar | 44 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | CRA IGUALADA 54, 08779 Llacuna | 377451 | 4592474 | 41.4744567,1.5322892 | CRA | IGUALADA | 54 | 08779 | Llacuna | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2024-02-07 00:00:00 | 0810430008 | L18-Proj. i Cert. | 2010-10-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||
| cens-0810430008-45 | Mas la Llena | Granja equina | 45 | Ajuntament de la Llacuna | 08104 | 0810430008 | 6 | MAS LA LLENA, 08779 Llacuna | 376220 | 4592770 | 41.4769330,1.5174901 | MAS LA LLENA | 08779 | Llacuna | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2015-01-09 00:00:00 | 0810430008 | III | 2007-05-21 00:00:00 | 2010-04-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0811200000-149 | CENTRE DE DIA | 149 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C MONTSENY 72, 08560 Manlleu | 440647.55 | 4650614.83 | 42.0052699,2.2832783 | C | MONTSENY | 72 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-04-09 00:00:00 | 2003-04-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-1649 | BAR RESTAURANT | 1649 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | PG SANT JOAN 66, 08560 Manlleu | 440860.83 | 4650099.7 | 42.0006466,2.2859055 | PG | SANT JOAN | 66 | 08560 | Manlleu | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2024-01-12 00:00:00 | 0811200000 | L18-Proj. i Cert. | 2023-07-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||
| cens-0811200000-152 | APARCAMENT 14 GARATGES INDIVIDUALS | 152 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C ROCAPREVERA 11-13, 08560 Manlleu | 440595.96 | 4650506.27 | 42.0042883,2.2826664 | C | ROCAPREVERA | 11-13 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2001-11-16 00:00:00 | 2002-02-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-153 | EXPLOTACIÓ PORCINA D'ENGREIX | 153 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | GRANJA MARC ISERN-LA COROMINA, 08560 Manlleu | 0 | 0 | GRANJA MARC ISERN-LA COROMINA | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2001-10-22 00:00:00 | 2004-06-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | |||||||||||||||||||
| cens-0811200000-156 | LA PIARA | FABRICACIÓ CONSERVES CÀRNIES I PLATS PREPARATS | 156 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | COMELLA (LA), 08560 Manlleu | 0 | 0 | COMELLA (LA) | 08560 | Manlleu | 0 | 1 | 2026-05-12 00:00:00 | 0811200000 | 2003-04-07 00:00:00 | 2008-07-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||||
| cens-0811200000-157 | FABRICACIÓ DE REIXES I DIFUSORS PER AIRE CONDICI. | 157 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C JOAN VILAREGUT 22, 08560 Manlleu | 441913.48 | 4650602.15 | 42.0052501,2.2985654 | C | JOAN VILAREGUT | 22 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2001-10-08 00:00:00 | 2003-03-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-158 | PAPERERIA, FOTOCÒPIES I REPROGRAFIA | 158 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 107, 08560 Manlleu | 440781.9 | 4650461.1 | 42.0038955,2.2849161 | AV | ROMA | 107 | 08560 | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2001-07-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||
| cens-0811200000-159 | MANIPULACIÓ D'ALUMINI I MAGATZEM DE FERRETERIA | 159 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C EDUARD RIFÀ 93-95, 08560 Manlleu | 441649.74 | 4650816.09 | 42.0071573,2.2953596 | C | EDUARD RIFÀ | 93-95 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2001-08-08 00:00:00 | 2003-02-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-160 | CASA GARCIA, S.A. DEBESA | MAGATZEM DE BEGUDES REFRESCANTS | 160 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C FONTCUBERTA 40, 08560 Manlleu | 441267.32 | 4651257.72 | 42.0111063,2.2906976 | C | FONTCUBERTA | 40 | 08560 | Manlleu | 0 | 1 | 2020-05-21 00:00:00 | 0811200000 | 2002-11-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 | ||||||||||||||||
| cens-0811200000-162 | EXPLOTACIÓ RAMADERA | 162 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | MAS SERRAT, 08560 Manlleu | 0 | 0 | MAS SERRAT | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2026-05-08 00:00:00 | 0811200000 | 2002-03-20 00:00:00 | 2002-12-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:27 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3428,24 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar les cinc biblioteques públiques més properes al cim de la Mola?
La nostre API Rest et permet interrogar les dades per recuperar, filtrar i ordenar tot allò que et puguis imaginar.

