Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0822990004-166 | Bar-Restaurant | 166 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | C AFORES, 08263 SANT MATEU DE BAGES | 386217.25 | 4627954.93 | 41.7952471,1.6305009 | C | AFORES | CASTELLTALLAT | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2022-08-09 00:00:00 | 0822990004 | L18-Proj. i Cert. | 2014-06-20 00:00:00 | 2014-09-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||||||
| cens-0822990004-167 | CASA BIOSCA | Obrador de productes càrnis ecològics | 167 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | CASA BIOSCA, 08263 SANT MATEU DE BAGES | 385096.73 | 4626189.3 | 41.7791869,1.6173597 | CASA | BIOSCA | CASTELLTALLAT | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 1 | 2022-12-13 00:00:00 | 0822990004 | III | 2014-07-25 00:00:00 | 2014-08-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0822990004-173 | OFICINA | EXCAVACIONS DUOCASTELLA SL | B08872335 | Oficina | 173 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | CASA MARQUET s/n, 08263 Sant Mateu de Bages | 383944.64 | 4630014.3 | 41.8134613,1.6027525 | CASA MARQUET | s/n | CASTELLTALLAT | 08263 | Sant Mateu de Bages | Activitat de serveis | F | Construction | 1 | 1 | 0 | 2018-02-21 00:00:00 | 0822990004 | L18-Cert. | 2018-01-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0822990004-187 | CA L'ESPINAC | EXPLOTACIÓ RAMADERA SEMIINTENSIVA CABRUM | 187 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | CLARET DELS CAVALLERS, 08263 SANT MATEU DE BAGES | 387510 | 4630735 | 41.8204649,1.6455291 | CLARET DELS CAVALLERS | CASTELLTALLAT | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | EXPLOTACIÓ RAMADERA BOVI, EQUINA | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2025-07-01 00:00:00 | 0822990004 | III | 2021-06-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:12 | |||||||||||
| cens-0812060009-105 | CAVALL BERNAT | LA BONA TAULA A CAVALL BERNAT, SL | B67141382 | RESTAURANT | 105 | Ajuntament de Matadepera | 08120 | 0812060009 | 40 | AV ROCAFORT (DE) S/N, 08230 Matadepera | 417643.82 | 4609067.98 | 41.6290396,2.0112992 | AV | ROCAFORT (DE) | S/N | CAVALL BERNAT | 08230 | Matadepera | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2024-12-05 00:00:00 | 0812060009 | L18-Proj. i Cert. | 2005-04-06 00:00:00 | 2005-04-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0812060009-229 | DEIXALLERIA DE MATADEPERA | AJUNTAMENT DE MATADEPERA | P0811900J | DEIXALLERIA | 229 | Ajuntament de Matadepera | 08120 | 0812060009 | 40 | AV ROCAFORT (DE) S/N, 08230 Matadepera | 417324.43 | 4607972.96 | 41.6191448,2.0076167 | AV | ROCAFORT (DE) | S/N | CAVALL BERNAT | 08230 | Matadepera | Activitat de gestió de residus | E | Water supply; sewerage, waste management and remediation activities | 1 | 0 | 0 | 2024-08-16 00:00:00 | 0812060009 | II | 2007-01-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0820210007-16 | AYMAR, S.A. | A08135444 | Molturació de pedra | 16 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA COMARCAL C-35 km 58,000, 08470 Sant Celoni | 459130.67 | 4616526.98 | 41.6994275,2.5088195 | CTRA | COMARCAL C-35 | km 58,000 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2369 | Fabricació d'altres productes de formigó, guix i ciment | 0 | 0 | 2022-07-20 00:00:00 | 0820210007 | II | 2066-06-01 00:00:00 | 2066-06-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-1532 | AYMAR, SA | A08135444 | Magatzem de materials de construcció | 1532 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA COMARCAL C-35 km 58,000, 08470 Sant Celoni | 459086 | 4616336 | 41.6977051,2.5082957 | CTRA | COMARCAL C-35 | km 58,000 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Altres | 2369 | Fabricació d'altres productes de formigó, guix i ciment | 0 | 0 | 2021-05-11 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2010-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||
| cens-0820210007-2083 | ITV Sant Celoni | TÜV SÜD ATISAE, SAU | A28161396 | Taller de vehicles a motor i material de transport excepte operacions de pintura | 2083 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA GUALBA 041, 08470 Sant Celoni | 458797.84 | 4616027.73 | 41.6949137,2.5048541 | CTRA | GUALBA | 041 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4520 | Manteniment i reparació de vehicles de motor | 1 | 0 | 2022-01-18 00:00:00 | 0820210007 | III | 2012-06-11 00:00:00 | 2012-06-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||
| cens-0820210007-1437 | PINSOS I CEREALS BAIX MONTSENY S.L. | B08665408 | Fàbrica d'elaboració de pinsos compostos i pinsos medicamentosos | 1437 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | VIAL PARAL.LEL 173, 08470 Sant Celoni | 459128.37 | 4616324.77 | 41.6976061,2.5088057 | VIAL | PARAL.LEL | 173 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1091 | Fabricació de productes per a l'alimentació d'animals de granja | 0 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | III | 2018-06-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||||
| cens-0820210007-2231 | AYMAR, S.A. | A08135444 | Classificar i molturar pedra | 2231 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA COMARCAL C-35 km 58,000, 08470 Sant Celoni | 459130.67 | 4616526.98 | 41.6994275,2.5088195 | CTRA | COMARCAL C-35 | km 58,000 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2369 | Fabricació d'altres productes de formigó, guix i ciment | 0 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | II | 2018-02-23 00:00:00 | 2066-06-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-465 | AYMAR, SA | A08135444 | Planta d'assecat i paletitzat d'àrids | 465 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA COMARCAL C-35 km 58,000, 08470 Sant Celoni | 459165 | 4616430 | 41.6985558,2.5092387 | CTRA | COMARCAL C-35 | km 58,000 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2369 | Fabricació d'altres productes de formigó, guix i ciment | 0 | 0 | 2021-05-11 00:00:00 | 0820210007 | II | 1991-04-09 00:00:00 | 1993-06-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||
| cens-0820210007-2004 | VIURA DISTRIBUCIÓ C-1, SL | B59754325 | Planta de dipòsit gasoil | 2004 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA COMARCAL C-35 km 57,700, 08470 Sant Celoni | 459065.88 | 4616249.85 | 41.6969281,2.5080599 | CTRA | COMARCAL C-35 | km 57,700 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | aparcament de vehicles-camions propis | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 4671 | Comerç a l'engròs de combustibles sòlids, líquids i gasosos, i productes similars | 0 | 0 | 2022-01-18 00:00:00 | 0820210007 | II | 2013-03-27 00:00:00 | 2013-08-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | |||||
| cens-0820210007-3358 | Burger King | BURGER KING SPAIN, SL | B03093093 | Restaurant menjar ràpid | 3358 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA GUALBA 045, parcel.la 1, 08470 Sant Celoni | 458827.17 | 4616060.88 | 41.6952138,2.5052042 | CTRA | GUALBA | 045 | parcel.la 1 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-21 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2016-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||
| cens-0820210007-3568 | LIDL | LIDL SUPERMERCADOS SAU | A60195278 | SUPERMERCAT I APARCAMENT | 3568 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA GUALBA 045, 08470 Sant Celoni | 458870.99 | 4616104.38 | 41.6956078,2.5057278 | CTRA | GUALBA | 045 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4711 | Comerç al detall, amb predomini de productes alimentaris, begudes i tabac en establiments no especialitzats | 1 | 0 | 2025-04-01 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2019-09-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0820210007-3566 | Maxihomme | XELAINA DEL VALLES, SL | B67562264 | Bassar | 3566 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA GUALBA 045, 08470 Sant Celoni | 458870.99 | 4616104.38 | 41.6956078,2.5057278 | CTRA | GUALBA | 045 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4719 | Altres tipus de comerç al detall en establiments no especialitzats | 1 | 0 | 2021-05-31 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 2020-01-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:07 | ||||||
| cens-0820210007-3704 | XELAINA DEL VALLES, SL | B67562264 | Túnel de rentat de vehicles en establiment comercial | 3704 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | CTRA GUALBA 045, 08470 Sant Celoni | 458870.99 | 4616104.38 | 41.6956078,2.5057278 | CTRA | GUALBA | 045 | CEMENTIRI | 08470 | Sant Celoni | bassar annex | Activitat de serveis | C | Manufacturing | 1 | 5229 | Altres activitats afins al transport | 1 | 0 | 2024-11-21 00:00:00 | 0820210007 | II | 2024-07-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:07 | ||||||
| cens-0821530008-266 | SERVEIS FUNERARIS XICOY, SL | B58325085 | 266 | Ajuntament de Sant Hipòlit de Voltregà | 08215 | 0821530008 | 24 | Sant Hipòlit de Voltregà | 0 | 0 | CEMENTIRI MUNICIPAL | Sant Hipòlit de Voltregà | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2024-06-12 00:00:00 | 0821530008 | No classificat | 2013-05-23 00:00:00 | 2013-05-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:57 | ||||||||||||||
| cens-0804100000-216 | BAR RESTAURANT RINCON COMARAPEÑO | BAR-RESTAURANT | 216 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C PI 2, BXS, 08420 CANOVELLES | 440281 | 4607709 | 41.6188158,2.2831739 | C | PI | 2 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2020-01-31 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2006-05-02 00:00:00 | 2008-11-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0804100000-228 | BANCO BILBAO VIZCAYA | BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTARIA | A48265169 | OFICINA BANCARIA | 228 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 53, BXS, 08420 CANOVELLES | 440381 | 4607595 | 41.6177965,2.2843855 | C | RIERA | 53 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | K | Financial and insurance activities | 0 | 0 | 0 | 2015-07-14 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2010-01-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0804100000-229 | BAR SOL 18 | BAR | 229 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C SOL 18, 08420 CANOVELLES | 440399 | 4607758 | 41.6192660,2.2845853 | C | SOL | 18 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2009-05-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0804100000-118 | SPORTIME | SPORTIME, SCP | G64357494 | VENDA AL DETALL DE ROBA | 118 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 51, A BXS, 08420 CANOVELLES | 440383 | 4607588 | 41.6177336,2.2844102 | C | RIERA | 51 | A | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0804100000 | L18-Cert. | 2007-02-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0804100000-120 | BAR EQUADOR | BAR | 120 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C SANT JORDI 44, BXS, 08420 CANOVELLES | 440196 | 4607751 | 41.6191877,2.2821495 | C | SANT JORDI | 44 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2007-11-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0804100000-171 | ESTEVE ALUMINI | ESMAR ALUMINIS GRANOLLERS, SL | B61027181 | TALLER DE SERRALLERIA | 171 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C FRANÇA 20, BXS 1, 08420 CANOVELLES | 440408 | 4608006 | 41.6215003,2.2846686 | C | FRANÇA | 20 | BXS | 1 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 0804100000 | III | 2004-12-13 00:00:00 | 2006-04-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||
| cens-0804100000-172 | WELDING OIL IBERICA, SL | B60784642 | MAGATZEM DE FLUIDS HIDRAULICS I MATERIAL DE SOLDADURA | 172 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C BALMES 12-14, 08420 CANOVELLES | 440279 | 4607459 | 41.6165640,2.2831748 | C | BALMES | 12-14 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Altres | 0 | 0 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2005-04-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||||||
| cens-0804100000-106 | ASPAYS AACB, SL | B64123300 | APARCAMENT PRIVAT DE VEHICLES | 106 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C TRAVESSIA NORD 11, 08420 CANOVELLES | 440347 | 4607612 | 41.6179471,2.2839757 | C | TRAVESSIA NORD | 11 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Altres | 0 | 0 | 0804100000 | No classificat | 2006-03-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||||||
| cens-0804100000-110 | BAR STA. MARTA | BAR | 110 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C MONTURIOL 16, BXS 2, 08420 CANOVELLES | 440234 | 4607419 | 41.6162004,2.2826387 | C | MONTURIOL | 16 | BXS | 2 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2006-07-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0804100000-121 | BAR-RESTAURANT | 121 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C NORD 33, BXS 1, 08420 CANOVELLES | 440205 | 4607594 | 41.6177744,2.2822732 | C | NORD | 33 | BXS | 1 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2007-04-24 00:00:00 | 2008-02-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0804100000-122 | BUJALDON | BUJALDON ALQUILER DE VEHICULOS, SL | B64120678 | LLOGUER DE VEHICLES SENSE CONDUCTOR | 122 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C VERGE DE MONTSERRAT 19, BXS 2, 08420 CANOVELLES | 440211 | 4607543 | 41.6173155,2.2823503 | C | VERGE DE MONTSERRAT | 19 | BXS | 2 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2009-01-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||
| cens-0804100000-124 | NEUTROPIC II | BAR-RESTAURANT | 124 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 92, BXS, 08420 CANOVELLES | 440458 | 4607780 | 41.6194685,2.2852912 | C | RIERA | 92 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2006-01-31 00:00:00 | 2006-06-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0804100000-190 | FORN DE PA KHADIJA | CATMAR INVERSIONS, SL | B63422174 | FORN DE PA | 190 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 100, 08420 CANOVELLES | 440469 | 4607817 | 41.6198026,2.2854196 | C | RIERA | 100 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 0804100000 | III | 2004-06-09 00:00:00 | 2005-10-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0804100000-543 | BAR-RESTAURANT | 543 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 68, 08420 CANOVELLES | 440428 | 4607685 | 41.6186106,2.2849406 | C | RIERA | 68 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 1997-05-20 00:00:00 | 1998-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0804100000-545 | ALIMENTACION OMAR | VENDA AL DETALL DE CARN SENSE OBRADOR | 545 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C VERGE DE FATIMA S/N, 21, 08420 CANOVELLES | 440169 | 4607508 | 41.6169971,2.2818497 | C | VERGE DE FATIMA | S/N | 21 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 0804100000 | III | 1996-12-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0804100000-173 | CALZADOS Y COMPLEMENTOS ESTHER | VENDA AL DETALL DE SABATES | 173 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C SANT JORDI 6, BXS, 08420 CANOVELLES | 440478 | 4607664 | 41.6184252,2.2855428 | C | SANT JORDI | 6 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0804100000 | L18-Cert. | 2002-10-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0804100000-174 | PAMPPA'S | LOCUTORI TELEFONIC | 174 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C PI 37, BXS 2, 08420 CANOVELLES | 440248 | 4607523 | 41.6171381,2.2827963 | C | PI | 37 | BXS | 2 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2004-07-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0804100000-52 | ACG ASSESSORS | GESTORIA-ASSESSORIA | 52 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C VERGE DE MONTSERRAT 14, BXS, 08420 CANOVELLES | 440210 | 4607582 | 41.6176666,2.2823344 | C | VERGE DE MONTSERRAT | 14 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2007-10-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0804100000-53 | CARNISSERIA BILAL | VENDA AL DETALL DE PRODUCTES CARNICS, ALIMENTARIS I PA | 53 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C SEQUIA 6, BXS, 08420 CANOVELLES | 440350 | 4607844 | 41.6200369,2.2839886 | C | SEQUIA | 6 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 0804100000 | III | 2009-01-27 00:00:00 | 2010-05-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0804100000-54 | OFICINA DE SERVEIS DE CONSTRUCCIO I NETEJA | 54 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C BALMES 4, BXS, 08420 CANOVELLES | 440263 | 4607414 | 41.6161575,2.2829873 | C | BALMES | 4 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | F | Construction | 1 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2008-02-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0804100000-331 | JOANS | VENDA AL DETALL DE MOBILIARI | 331 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 63, BXS, 08420 CANOVELLES | 440406 | 4607644 | 41.6182397,2.2846806 | C | RIERA | 63 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2003-10-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0804100000-332 | ARGENTA, SL | B61148854 | APARCAMENT PRIVAT DE VEHICLES | 332 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C SANT JORDI 11-15, 08420 CANOVELLES | 440457 | 4607660 | 41.6183876,2.2852912 | C | SANT JORDI | 11-15 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 0804100000 | III | 2005-06-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0804100000-344 | CARNICERIA HALAL | CARNISSERIA AMB OBRADOR | 344 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 89, BXS 1, 08420 CANOVELLES | 440445 | 4607779 | 41.6194585,2.2851353 | C | RIERA | 89 | BXS | 1 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 0804100000 | III | 2003-10-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0804100000-345 | COMUNITAT DE PROPIETARIS C. RIERA, 56 | H62658596 | APARCAMENT PRIVAT DE VEHICLES | 345 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C PONT 1, 08420 CANOVELLES | 440468 | 4607614 | 41.6179742,2.2854278 | C | PONT | 1 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 0804100000 | III | 2000-06-28 00:00:00 | 2000-07-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0804100000-403 | MERCAFOTO | MERCAFOTO CANOVELLES, SL | B61319075 | VENDA AL DETALL DE MATERIAL FOTOGRAFIC AMB ESTUDI | 403 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C MOLI DE LA SAL 20, BXS, 08420 CANOVELLES | 440337 | 4607478 | 41.6167395,2.2838690 | C | MOLI DE LA SAL | 20 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2002-07-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0804100000-410 | LA CAIXA | CAIXA D'ESTALVIS I PENSIONS DE BARCELONA | G58899998 | OFICINA BANCARIA | 410 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C PI 12, BXS, 08420 CANOVELLES | 440267 | 4607666 | 41.6184275,2.2830101 | C | PI | 12 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2002-10-02 00:00:00 | 2006-06-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0804100000-414 | PELUQUERIA UNISEX AVILA Y GARCIA | PERRUQUERIA | 414 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C MONTSENY 10, BXS, 08420 CANOVELLES | 440414 | 4607787 | 41.6195283,2.2847624 | C | MONTSENY | 10 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2002-02-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0804100000-417 | LA CAIXA | CAIXA D'ESTALVIS I PENSIONS DE BARCELONA | G58899998 | OFICINA BANCARIA | 417 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 37, 08420 CANOVELLES | 440376 | 4607532 | 41.6172287,2.2843317 | C | RIERA | 37 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2002-02-27 00:00:00 | 2004-03-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0804100000-420 | AUTO ESCOLA GRANOLLERS | AUTOESCOLA | 420 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 22, BXS A, 08420 CANOVELLES | 440382 | 4607489 | 41.6168419,2.2844080 | C | RIERA | 22 | BXS | A | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | 1 | 0 | 2018-10-15 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2001-11-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||||
| cens-0804100000-802 | TADAMUN | G64567688 | CENTRE SOCIAL | 802 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C VERGE DE MONTSERRAT 27, BXS 2, 08420 CANOVELLES | 440214 | 4607448 | 41.6164601,2.2823958 | C | VERGE DE MONTSERRAT | 27 | BXS | 2 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2010-10-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0804100000-804 | BAR SANT JORGE | BAR | 804 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C SANT JORDI 7, BXS, 08420 CANOVELLES | 440477 | 4607654 | 41.6183351,2.2855318 | C | SANT JORDI | 7 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 1984-02-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0804100000-806 | ASGLOR | LLIBRERIA PAPERERIA | 806 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C INDUSTRIA 39, BXS 3, 08420 CANOVELLES | 440205 | 4607855 | 41.6201251,2.2822471 | C | INDUSTRIA | 39 | BXS | 3 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 1984-02-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 |
Estadístiques 2026
Cens municipal d'activitats i establiments
Mitjana 2026: 170,21 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar les cinc biblioteques públiques més properes al cim de la Mola?
La nostre API Rest et permet interrogar les dades per recuperar, filtrar i ordenar tot allò que et puguis imaginar.

