Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0804100000-40 | PALOMAX VALLES, SL | B61127130 | FABRICACIO DE MAQUINARIA I PRODUCTES METAL·LICS DIVERSOS | 40 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | AV CAN CASTELLS 8, A, 08420 CANOVELLES | 440189 | 4609173 | 41.6319947,2.2819234 | AV | CAN CASTELLS | 8 | A | PI. CAN CASTELLS | 08420 | CANOVELLES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 0804100000 | III | 2007-10-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0804100000-41 | MARTA | PERRUQUERIA I SALO D'ESTETICA | 41 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C VERGE DE MONTSERRAT 24, BXS, 08420 CANOVELLES | 440189 | 4607503 | 41.6169535,2.2820902 | C | VERGE DE MONTSERRAT | 24 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2007-10-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0804100000-42 | PATRIC TOUR, SL | B64460884 | AGENCIA DE VIATGES | 42 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 34, BXS, 08420 CANOVELLES | 440392 | 4607536 | 41.6172660,2.2845234 | C | RIERA | 34 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2007-06-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||||
| cens-0804100000-43 | ESPAI SALUT | CENTRE DIETETIC I DE NUTRICIO | 43 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C SANT EUDALD 50, BXS 3, 08420 CANOVELLES | 439969 | 4607610 | 41.6179007,2.2794390 | C | SANT EUDALD | 50 | BXS | 3 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2007-09-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||
| cens-0804100000-46 | COMUNIDAD ISLAMICA MEDEMA | ASSOCIACIO CULTURAL MEDEMA PER A LA SOLIDARITAT | G63469829 | CENTRE DE CULTE | 46 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C VERGE DE FATIMA 33, BXS, 08420 CANOVELLES | 440159 | 4607474 | 41.6166901,2.2817331 | C | VERGE DE FATIMA | 33 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9491 | Activitats d'organitzacions religioses | 1 | 0 | 2018-03-06 00:00:00 | 0804100000 | Sectorial | 2008-04-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||
| cens-0804100000-50 | SAPECO INOX | SAPECH ESPECIALISTAS EN INOXIDABLES, SCP | G64553597 | TALLER DE SOLDADURA | 50 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C CARLES BUÏGAS 7, E, 08420 CANOVELLES | 440493 | 4608862 | 41.6292164,2.2856038 | C | CARLES BUÏGAS | 7 | E | PI. CAN CASTELLS | 08420 | CANOVELLES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 0804100000 | III | 2008-10-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||
| cens-0804100000-51 | GRUPO INTEC TALLERES HGQ 2004, SL | TALLERES HGQ 2004, SL | B63441612 | TALLER DE SERRALLERIA | 51 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C JOAN DE LA CIERVA 3, A, 08420 CANOVELLES | 440403 | 4608715 | 41.6278857,2.2845380 | C | JOAN DE LA CIERVA | 3 | A | PI. CAN CASTELLS | 08420 | CANOVELLES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 0804100000 | III | 2003-03-12 00:00:00 | 2006-11-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||
| cens-0804100000-89 | PESCADERIA MONTURIOL | PEIXATERIA | 89 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C MONTURIOL 16, BXS 4, 08420 CANOVELLES | 440225 | 4607423 | 41.6162357,2.2825303 | C | MONTURIOL | 16 | BXS | 4 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2007-05-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||
| cens-0804100000-90 | SUMINISTROS GENERALES DE INTERIORISMO, SL | B59809962 | MAGATZEM DE PRODUCTES TEXTILS | 90 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C FRANÇA 18, BXS 1, 08420 CANOVELLES | 440401 | 4608012 | 41.6215538,2.2845840 | C | FRANÇA | 18 | BXS | 1 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Altres | 0 | 0 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2006-07-11 00:00:00 | 2007-02-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||||
| cens-0804100000-92 | BOMBEOS GUTIERREZ, SL | B60451168 | OFICINA DE SERVEIS DE CONSTRUCCIO | 92 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C CINQUENA AVINGUDA 11, 08420 CANOVELLES | 439014 | 4607719 | 41.6188100,2.2679658 | C | CINQUENA AVINGUDA | 11 | URB. 5ª AVINGUDA I TIBEL | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | F | Construction | 1 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2006-05-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0804100000-94 | CARNICERIA ASSALAM | CARNISSERIA AMB OBRADOR | 94 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C DIAGONAL 23, BXS, 08420 CANOVELLES | 440300 | 4607738 | 41.6190784,2.2833990 | C | DIAGONAL | 23 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 0804100000 | III | 2009-02-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||||
| cens-0804100000-96 | CASTILLEJOS 2001, SL | B62735022 | PISCINA PRIVADA COMUNITARIA | 96 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | CTRA CALDES (DE) 52, A-B, 08420 CANOVELLES | 439148 | 4608391 | 41.6248728,2.2695058 | CTRA | CALDES (DE) | 52 | A-B | NUCLI URBA | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | Sectorial | 2006-09-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||
| cens-0804100000-97 | SI K SI | BAR-RESTAURANT | 97 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C INDUSTRIA 25A L3, BXS 3, 08420 CANOVELLES | 440162 | 4607713 | 41.6188429,2.2817452 | C | INDUSTRIA | 25A L3 | BXS | 3 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2018-06-18 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2006-06-20 00:00:00 | 2006-09-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||
| cens-0804100000-100 | FORN DE PA R. RIUS | FORN DE PA R. RIUS, SCP | G63327605 | VENDA AL DETALL DE PA AMB DEGUSTACIO | 100 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | AV CANOVELLES 88, BXS, 08420 CANOVELLES | 439911 | 4608196 | 41.6231743,2.2786841 | AV | CANOVELLES | 88 | BXS | NUCLI URBA | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2006-06-06 00:00:00 | 2007-04-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||
| cens-0804100000-101 | CREDI LIGHT | ASSE DINERAN, SL | B63505853 | GESTORIA-ASSESSORIA | 101 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C INDUSTRIA 36, BXS 1, 08420 CANOVELLES | 440208 | 4607791 | 41.6195489,2.2822895 | C | INDUSTRIA | 36 | BXS | 1 | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2006-06-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||
| cens-0804100000-104 | MARIA LUISA | VENDA AL DETALL D'ARTICLES PER A LA LLAR | 104 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C SOL 73, BXS, 08420 CANOVELLES | 440225 | 4607802 | 41.6196492,2.2824924 | C | SOL | 73 | BXS | CENTRE | 08420 | CANOVELLES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-11-13 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2006-04-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0804100000-105 | GESA | MAGATZEM DE PERFILS D'ALUMINI | 105 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C BARCELONA 20, BXS 3, 08420 CANOVELLES | 439991 | 4608228 | 41.6234685,2.2796411 | C | BARCELONA | 20 | BXS | 3 | NUCLI URBA | 08420 | CANOVELLES | Altres | 0 | 0 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2006-10-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||||||
| cens-0804100000-1173 | CENTRE NATUROPATA | 1173 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C DIAGONAL 46, BXS LOCAL 2, 08420 CANOVELLES | 440217 | 4608060 | 41.6219724,2.2823707 | C | DIAGONAL | 46 | BXS | LOCAL 2 | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2019-05-02 00:00:00 | 0804100000 | No classificat | 2010-10-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||||
| cens-0804100000-1174 | COMERCIAL VICTOR MANUEL | COMERCIAL VICTOR MANUEL, SA | A43040526 | MAGATZEM I DISTRIBUCIÓ DE MATERIAL PER A LA CONSTRUCCIÓ | 1174 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C JUAN DE LA CIERVA 2, C, 08420 CANOVELLES | 440642 | 4608790 | 41.6285790,2.2873995 | C | JUAN DE LA CIERVA | 2 | C | 08420 | CANOVELLES | Altres | 0 | 0 | 2019-05-02 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2010-10-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||||
| cens-0804100000-1175 | CARNISSERIA ROSTERIA DIAGONAL, SCP | J65058711 | CARNISSERIA SENSE OBRADOR AMB VENDA DE POLLASTRES A L'AST | 1175 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RAFAEL DE CASANOVAS, 46, 1r 2a, 08401 CANOVELLES | 440327 | 4607687 | 41.6186211,2.2837282 | C | RAFAEL DE CASANOVAS, | 46 | 1r | 2a | 08401 | CANOVELLES | Activitat comercial | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2019-05-02 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2009-07-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||
| cens-0804100000-1154 | EL PETIT FORN, SCP | J65285025 | FORN DE PA AMB DEGUSTACIO | 1154 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C VERGE DEL PILAR 5, BXS 3, 08420 CANOVELLES | 440011 | 4608128 | 41.6225694,2.2798912 | C | VERGE DEL PILAR | 5 | BXS | 3 | 08420 | CANOVELLES | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2019-05-02 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2010-10-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||
| cens-0804100000-1155 | COSIDOR DE RETOCS DE PECES DE VESTIR | 1155 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | C RIERA 51, BIS BXS, 08420 CANOVELLES | 440382 | 4607583 | 41.6176885,2.2843987 | C | RIERA | 51 | BIS | BXS | 08420 | CANOVELLES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2019-05-02 00:00:00 | 0804100000 | L18-Cert. | 2010-01-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||||
| cens-0811410007-1519 | HISPADIAL, SA | A63106652 | FABRICACIÓ D'APARELLS D'HEMODIÀLISI | 1519 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | COMPLEX SEAT S/N, 08760 MARTORELL | 408948 | 4593751 | 41.4901519,1.9092439 | COMPLEX SEAT | S/N | POLÍGON INDUSTRIAL SEAT | 08760 | MARTORELL | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2014-06-16 00:00:00 | 0811410007 | III | 2009-07-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||||
| cens-0811410007-1560 | HOME SOFÀS | ADANAO SOFÀS,S.L. | B65066219 | EXPOSICIÓ I VENDA DE MOBLES | 1560 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | AVGDA CONGOST 4-6, nau 4, 08760 MARTORELL | 412164 | 4591166 | 41.4672301,1.9481401 | AVGDA | CONGOST | 4-6 | nau 4 | POLÍGON INDUSTRIAL EL CONGOST | 08760 | MARTORELL | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 0811410007 | L18-Proj. i Cert. | 2009-04-30 00:00:00 | 2009-04-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||
| cens-0811410007-2028 | EL CAFÈ DE THERESSA | BAR-RESTAURANT | 2028 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | C JACINT VERDAGUER 7, LOCAL 13, 08760 MARTORELL | 0 | 0 | C | JACINT VERDAGUER | 7 | LOCAL 13 | LES BÒBILES | 08760 | MARTORELL | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2024-09-16 00:00:00 | 0811410007 | L18-Proj. i Cert. | 2024-08-08 00:00:00 | 2024-09-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0811410007-2076 | BONDCO 733 SL | A87833919 | GENERACIÓ D'ELECTRICITAT PLANTA SOLAR FOTOVOLTÀICA | 2076 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | COMPLEX SEAT, 08760 MARTORELL | 0 | 0 | COMPLEX SEAT | 08760 | MARTORELL | Activitat energètica o minera | D35.1 | Electricity | 1 | 0 | 0 | 2024-11-29 00:00:00 | 0811410007 | No classificat | 2010-02-23 00:00:00 | 2017-04-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||||||
| cens-0818030008-5742 | PROTEJA INSTALACIONES DE SEGURIDAD, SL | B66137282 | INSTAL.LACIONS IMANTENIMENT DE SITEMES DE SEGURETAT | 5742 | Ajuntament de Ripollet | 08180 | 0818030008 | 40 | RBLA SANT JORDI (DE) 134, 08291 RIPOLLET | 430522.87 | 4593990.09 | 41.4944659,2.1676419 | RBLA | SANT JORDI (DE) | 134 | URBA | 08291 | RIPOLLET | Activitat de serveis | F | Construction | 1 | 1 | 0 | 2024-05-18 00:00:00 | 0818030008 | L18-Cert. | 2014-07-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0828580001-194 | CINTO VILA I FILLS, SL | B65934838 | FABRICACIÓ DE MAQUINARIA PER A INDUSTRIES TÈXTILS I DE LA CONSTRUCCIÓ | 194 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C TAVERTET 8, * * *, 08570 TORELLÓ | 439909.51 | 4655174.45 | 42.0462780,2.2738996 | C | TAVERTET | 8 | * | * | * | POL. MAS LES VINYES | 08570 | TORELLÓ | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2023-11-22 00:00:00 | 0828580001 | III | 2000-06-13 00:00:00 | 2008-04-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||
| cens-0828580001-196 | GIMNÀS | 196 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C TER (DEL) 192, 08570 TORELLÓ | 437600.94 | 4655854.09 | 42.0522189,2.2459340 | C | TER (DEL) | 192 | POL. MATABOSCH | 08570 | TORELLÓ | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2020-10-22 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | 2009-05-18 00:00:00 | 2010-04-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||||
| cens-0828580001-200 | CLÍNICA DEL PEU | ÒPTICS I PODÒLEGS | 200 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C BELLMUNT 13, B * *, 08570 TORELLÓ | 439258.71 | 4655485.95 | 42.0490333,2.2660040 | C | BELLMUNT | 13 | B | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-20 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | 1998-01-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||
| cens-0803860009-95 | GESTORA DE RUNES DEL BAGES | GESTORA DE RUNES DEL BAGES, S.L | B61298848 | INSTAL·LACIÓ DE VALORITZACIÓ DE RESIDUS | 95 | Ajuntament de Callús | 08038 | 0803860009 | 7 | CTRA BV-3003 PK 2,4, 08262 Callús | 397573 | 4627478 | 41.7925003,1.7672298 | CTRA | BV-3003 | PK 2,4 | FINCA LA PORTELLA | 08262 | Callús | Activitat de gestió de residus | E | Water supply; sewerage, waste management and remediation activities | 1 | 0 | 0 | 2011-05-23 00:00:00 | 0803860009 | I.2.b | 2009-03-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||||
| cens-0803860009-98 | MASIA CAL FILOSA | VACUM D'ENGREIX I CRIA | 98 | Ajuntament de Callús | 08038 | 0803860009 | 7 | CASA FILOSA, 08262 Callús | 400342 | 4627631 | 41.7942309,1.8005236 | CASA FILOSA | RURAL | 08262 | Callús | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2023-10-09 00:00:00 | 0803860009 | III | 2007-11-28 00:00:00 | 2009-07-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||||
| cens-0803860009-107 | CENTRE D'ASSISTÈNCIA PRIMARIA | 107 | Ajuntament de Callús | 08038 | 0803860009 | 7 | C. FRANCESC MACIÀ 27, 08262 Callús | 399092 | 4626304 | 41.7821230,1.7857075 | C | FRANCESC MACIÀ | 27 | URBÀ | 08262 | Callús | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 8621 | Activitats de medicina general | 1 | 0 | 2026-04-23 00:00:00 | 0803860009 | II | 2011-02-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0803860009-108 | BAR EL GRILL | BAR - RESTAURANT | 108 | Ajuntament de Callús | 08038 | 0803860009 | 7 | C JACINT VERDAGUER 17, 08262 Callús | 399138 | 4626520 | 41.7840740,1.7862242 | C | JACINT VERDAGUER | 17 | URBÀ | 08262 | Callús | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2023-03-22 00:00:00 | 0803860009 | L18-Proj. i Cert. | 2008-04-09 00:00:00 | 2008-07-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||
| cens-0803860009-114 | INVERSIONS CALLÚS | INVERSIONS CALLÚS, S.L | B60431814 | INSTAL·LACIÓ FOTOVOLTAICA | 114 | Ajuntament de Callús | 08038 | 0803860009 | 7 | CAMÍ FÀBRICA NOVA 11, 08262 Callús | 398013 | 4627275 | 41.7907290,1.7725592 | CAMÍ | FÀBRICA NOVA | 11 | P.I. FÀBRICA NOVA | 08262 | Callús | Activitat energètica o minera | D35.1 | Electricity | 1 | 3519 | Producció d'energia elèctrica d'altres tipus | 0 | 0 | 2011-04-18 00:00:00 | 0803860009 | III | 2008-07-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||
| cens-0828580001-351 | VENDA AL DETALL DE LÀMPADES | 351 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | SANT MIQUEL (DE) 19, * * *, 08570 TORELLÓ | 439051.23 | 4655336.21 | 42.0476687,2.2635126 | SANT MIQUEL (DE) | 19 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-11-22 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | 2040-03-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0828580001-353 | CATAPLASTICS, SL | B58221219 | INJECCIÓ DE PLÀSTICS | 353 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | CASTELL (DEL) 19-21, * * *, 08570 TORELLÓ | 438509.75 | 4656095.65 | 42.0544660,2.2568903 | CASTELL (DEL) | 19-21 | * | * | * | INDUSTRIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2016-11-22 00:00:00 | 0828580001 | II | 2004-08-31 00:00:00 | 2004-08-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||
| cens-0828580001-650 | RMR | ACADEMIA D'IDIOMES | 650 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | ESTUDIS (DELS) 5, * * *, 08570 TORELLÓ | 439168.39 | 4655317.75 | 42.0475115,2.2649301 | ESTUDIS (DELS) | 5 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat de serveis | 856 | Activitats auxiliars a l'educació | 1 | 0 | 2025-06-26 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | 1995-10-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0828580001-652 | AJUNTAMENT | OFICINES MUNICIPALS | 652 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | GES D'AVALL 5, * * *, 08570 TORELLÓ | 438807.96 | 4655274.24 | 42.0470917,2.2605797 | GES D'AVALL | 5 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-20 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0828580001-654 | TALLERS NARDI PRAT, SL | B62080072 | MECANITZAT DE PECES METÀL·LIQUES | 654 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C LLEVANT 5, * * *, 08570 Torelló | 439947.43 | 4655072.73 | 42.0453648,2.2743681 | C | LLEVANT | 5 | * | * | * | POL. MAS LES VINYES | 08570 | Torelló | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2016-11-22 00:00:00 | 0828580001 | III | 2002-05-31 00:00:00 | 2009-11-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||
| cens-0828580001-656 | MAIDO | PERRUQUERIA I ALTRES TRACTAMENTS DE BELLESA | 656 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C MOSSEN PARASSOLS 5, * * *, 08570 TORELLÓ | 438953.26 | 4655268.82 | 42.0470542,2.2623358 | C | MOSSEN PARASSOLS | 5 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-11-22 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | 2003-05-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||
| cens-0828580001-106 | FERRETERIA BOFILL | FERRETERIA BOFILL SL | B67462853 | FERRETERIA | 106 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | PL NOVA 1, * * *, 08570 TORELLÓ | 439015.04 | 4655307.32 | 42.0474057,2.2630783 | PL | NOVA | 1 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4752 | Comerç al detall de ferreteria, pintures i vidre en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-11-26 00:00:00 | 0828580001 | L18-Proj. i Cert. | 1997-03-30 00:00:00 | 1997-05-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||
| cens-0828580001-421 | COMA CONSTRUCCIONS MECÀNIQUES, SA | A08300824 | TALLER MECÀNIC (NO VEHICLES) | 421 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | TER (DEL) 225, * * *, 08570 TORELLÓ | 437552 | 4656145 | 42.0548349,2.2453116 | TER (DEL) | 225 | * | * | * | POL. MATABOSCH | 08570 | TORELLÓ | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-11-22 00:00:00 | 0828580001 | III | 2003-04-04 00:00:00 | 2005-03-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||
| cens-0828580001-434 | MOLTOR, SCP | G64056963 | INDÚSTRIES DE LA CONSTRUCCIÓ DE MAQUINÀRIA I EQUIPS MECÀNICS | 434 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | JAUME BALMES (DE) 24, * * *, 08570 TORELLÓ | 439130.68 | 4655680 | 42.0507710,2.2644368 | JAUME BALMES (DE) | 24 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2016-11-22 00:00:00 | 0828580001 | III | 2005-11-17 00:00:00 | 2006-04-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||||
| cens-0828580001-500 | SUBMINISTRAMENTS DE FERRETERIA TIO, SL | B61295952 | VENDA ARTICLES DE FERRETERIA | 500 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | INDUSTRIA (DE LA) 30, * * *, 08570 TORELLÓ | 438518.82 | 4655682.15 | 42.0507428,2.2570433 | INDUSTRIA (DE LA) | 30 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-11-22 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | 1997-04-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||
| cens-0828580001-503 | FUSTERIA ORIS | FABRICACIÓ DE PRODUCTES DE FUSTA | 503 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C PUIGDASSALIT 30, * * *, 08570 TORELLÓ | 439395.62 | 4655347.18 | 42.0477941,2.2676726 | C | PUIGDASSALIT | 30 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1623 | Fabricació d'altres estructures de fusta i peces de fusteria i ebenisteria per a la construcció, excepte els terres de fusta | 0 | 0 | 2017-05-17 00:00:00 | 0828580001 | III | 1998-01-29 00:00:00 | 1999-07-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||
| cens-0828580001-507 | FARMACIA | 507 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | MANLLEU (DE) 31, * * *, 08570 TORELLÓ | 439474.89 | 4654949.53 | 42.0442190,2.2686715 | MANLLEU (DE) | 31 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4773 | Comerç al detall de productes farmacèutics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2018-03-16 00:00:00 | 0828580001 | L18-Proj. i Cert. | 1997-09-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||
| cens-0828580001-509 | RELLOTGERIA i JOIERIA CODINA | RELLOTGERIA i JOIERIA CODINA, SL | B62425285 | COMERÇ AL DETALL DE RELLOTGERIA, JOERIA I ARGENTERIA | 509 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | PONT (DEL) 31, * * *, 08570 TORELLÓ | 438961.79 | 4655387.98 | 42.0481280,2.2624265 | PONT (DEL) | 31 | * | * | * | RESIDENCIAL | 08570 | TORELLÓ | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4777 | Comerç al detall d'articles de rellotgeria i joieria en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2019-06-14 00:00:00 | 0828580001 | L18-Cert. | 2018-12-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | ||||
| cens-0811410007-1149 | COMPLEX ESPORTIU LA VILA | BAR | 1149 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | C MESTRES GOMILA I RENIU 1, 08760 MARTORELL | 410669 | 4592248 | 41.4768095,1.9300798 | C | MESTRES GOMILA I RENIU | 1 | BARRI LA VILA | 08760 | MARTORELL | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2023-05-11 00:00:00 | 0811410007 | L18-Proj. i Cert. | 1997-01-27 00:00:00 | 1997-01-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 | |||||||||
| cens-0811410007-1142 | PENSIÓN SAN JUAN | HOSTAL | 1142 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | C SANT JOAN 12-12A1- 1, 08760 MARTORELL | 410458 | 4592608 | 41.4800282,1.9274996 | C | SANT JOAN | 12-12A1- 1 | BARRI CAN CARRERAS | 08760 | MARTORELL | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2015-02-20 00:00:00 | 0811410007 | L18-Proj. i Cert. | 2001-09-10 00:00:00 | 2001-07-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-16 03:02 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3585,14 consultes/dia
Sabies que...?
...pots personalitzar les consultes a la API amb diversos filtres?
La API ofereix tant filtres per modificar la cerca de les dades (operadors LIKE, AND, OR...) com filtres per tractar-ne el retorn (paginació, ordenació...).
Exemple: https://do.diba.cat/api/dataset/puntesports/camp-all-like/poliesportiu/ord-adreca_nom/desc

