Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0811410007-2278 | BAR DE LA ESQUINA | BAR | 2278 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | C PINTOR SERT 1, 08760 MARTORELL | 409783.74 | 4592124.24 | 41.4755958,1.9194973 | C | PINTOR SERT | 1 | 08760 | MARTORELL | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2019-12-13 00:00:00 | 0811410007 | L18-Proj. i Cert. | 2017-04-26 00:00:00 | 2018-09-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0828580001-1248 | SEMEN I VARIS, SL | B62331889 | COMERCIALITZACIÓ DE PRODUCTES PER A L'ALIMENTACIÓ ANIMAL I DISPENSACIÓ DE FÀRMACS D'ÚS VETERINARI | 1248 | Ajuntament de Torelló | 08285 | 0828580001 | 24 | C MAS LES VINYES 32, 08570 Torelló | 439997.88 | 4655130.47 | 42.0458886,2.2749718 | C | MAS LES VINYES | 32 | POL. MAS LES VINYES | 08570 | Torelló | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4773 | Comerç al detall de productes farmacèutics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2016-11-20 00:00:00 | 0828580001 | L18-Proj. i Cert. | 2011-12-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0821350006-1491 | LES COMES | AGROCARRERA SL | B59988378 | EXPLOTACIÓ RAMADERA PORCINA D'ENGREIX | 1491 | Ajuntament de Sant Fruitós de Bages | 08213 | 0821350006 | 7 | GRANJA LES COMES S/N, 08272 Sant Fruitós de Bages | 406652.04 | 4621769.07 | 41.7422095,1.8773770 | GRANJA LES COMES | S/N | DISSEMINAT | 08272 | Sant Fruitós de Bages | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2026-02-23 00:00:00 | 0821350006 | III | 2012-09-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0814300000-37 | QUERALTÓ | TALLER DE MANTENIMENT I REPARACIÓ DE VEHICLES | 37 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | CTRA NACIONAL II S/N, 08711 Òdena | 383143.19 | 4605283.1 | 41.5906501,1.5979530 | CTRA | NACIONAL II | S/N | DISSEMINAT | 08711 | Òdena | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2023-10-10 00:00:00 | 0814300000 | III | 2006-04-28 00:00:00 | 2008-05-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0814300000-316 | RESIDÈNCIA I CENTRE DE REPRODUCCIÓ CANINA | 316 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | CAL MARQUES S/N, 08711 Òdena | 388823.13 | 4605183.86 | 41.5905672,1.6661010 | CAL MARQUES | S/N | DISSEMINAT | 08711 | Òdena | Activitat de serveis | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2023-09-21 00:00:00 | 0814300000 | III | 2000-04-26 00:00:00 | 2000-07-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||||
| cens-0814300000-319 | OTEMAN CUTTING TECHNOLOGY | ADVANCED CUTTING TECHNOLOGY S.A | A08395527 | CONSTRUCCIÓ I REPARACIÓ DE MAQUINÀRIA TÈXTIL I ACCESSORIS | 319 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | CTRA NACIONAL II S/N, 08711 Òdena | 383372.19 | 4605288.11 | 41.5907286,1.6006987 | CTRA | NACIONAL II | S/N | DISSEMINAT | 08711 | Òdena | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2023-07-11 00:00:00 | 0814300000 | III | 2000-11-21 00:00:00 | 2001-05-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0814300000-327 | AIGUA DE RIGAT SA | AIGUA DE RIGAT S.A. | A08008849 | EMMAGATZEMATGE D'EINES I VEHICLES | 327 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | C MANUEL VALLS 30, 08711 Òdena | 387971.35 | 4603388.4 | 41.5742801,1.6562194 | C | MANUEL VALLS | 30 | PLA DE LES GAVARRERES | 08711 | Òdena | Altres | 0 | 0 | 2023-09-20 00:00:00 | 0814300000 | L18-Proj. i Cert. | 2001-02-13 00:00:00 | 2001-05-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0814300000-336 | LA TABERNA DE LUIS | BAR RESTAURANT | 336 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | C BAIX 16, 08711 Òdena | 382673.56 | 4606193.25 | 41.5987769,1.5921419 | C | BAIX | 16 | L'ESPELT | 08711 | Òdena | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2023-07-11 00:00:00 | 0814300000 | L18-Proj. i Cert. | 2000-06-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0810380001-12 | Restaurant Yichuan Lin | Bar Restaurant | 12 | Ajuntament de Jorba | 08103 | 0810380001 | 6 | CRTA N-II Km543, 08719 Jorba | 375933 | 4608725 | 41.6205549,1.5107598 | CRTA | N-II | Km543 | 08719 | Jorba | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-10-11 00:00:00 | 0810380001 | L18-Proj. i Cert. | 2002-12-18 00:00:00 | 2003-07-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0811410007-2276 | LIPOVELLO | LIPO & VELLO, SL | B65308363 | CENTRE D'ESTETICA I FOTODEPILACIO | 2276 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | C PUIG DEL RAVELL 31, LOCAL 13, 08760 MARTORELL | 0 | 0 | C | PUIG DEL RAVELL | 31 | LOCAL 13 | 08760 | MARTORELL | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2017-01-17 00:00:00 | 0811410007 | L18-Cert. | 2012-06-16 00:00:00 | 2012-06-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0814300000-66 | GRAFOPACK SA | GRAFOPACK, S.A | A08215204 | FABRICACIÓ D'ENVASOS DE CARTRÓ | 66 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | CTRA NACIONAL II S/N, 08711 Òdena | 387752.1 | 4603651.93 | 41.5766224,1.6535409 | CTRA | NACIONAL II | S/N | PLA DE LES GAVARRERES | 08711 | Òdena | ARTS GRAFIQUES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1721 | Fabricació de paper i de cartó ondulats; fabricació d'envasos i embalatges de paper i de cartó | 0 | 0 | 2024-01-22 00:00:00 | 0814300000 | I.1 | 1976-08-23 00:00:00 | 1999-05-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||
| cens-0814300000-6 | SABA - OLI D'OLIVA | SAGARRA BASCOMPTE S.A. | A08141855 | REFINERIA, EMMAGATZEMATGE I ENVASAT D'OLIS COMESTIBLES | 6 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | CTRA NACIONAL II S/N, 08711 Òdena | 386390.69 | 4604137.97 | 41.5808068,1.6371226 | CTRA | NACIONAL II | S/N | PLA DE LES GAVARRERES | 08711 | Òdena | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1043 | Fabricació d'oli d'oliva | 0 | 0 | 2024-09-30 00:00:00 | 0814300000 | II | 2008-05-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||
| cens-0814300000-7 | EL FORN I L'ESTANC | FORN D'ÒDENA S.L. | B65611196 | COMERÇ AL DETALL D'ALIMENTS | 7 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | AV MANRESA 115, 08711 Òdena | 386969.73 | 4606914.9 | 41.6058949,1.6435435 | AV | MANRESA | 115 | NUCLI URBÀ | 08711 | Òdena | COMERÇ AL DETALL DE TABAC | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2023-09-21 00:00:00 | 0814300000 | L18-Cert. | 1970-02-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||
| cens-0806670005-139 | ESCOLA VELLA | 139 | Ajuntament de Castellví de Rosanes | 08066 | 0806670005 | 11 | AV MARE DE DEU MONTSERRAT 27, 08769 Castellví de Rosanes | 408054.46 | 4589738.92 | 41.4539173,1.8991532 | AV | MARE DE DEU MONTSERRAT | 27 | NUCLI URBA | 08769 | Castellví de Rosanes | Activitat de serveis | 1 | 0 | 2016-07-05 00:00:00 | 0806670005 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||||||||
| cens-0806670005-141 | CENTRE CIVIC DE CAN SUNYER | Centre cívic | 141 | Ajuntament de Castellví de Rosanes | 08066 | 0806670005 | 11 | C SANT LLORENÇ DE MORUNYS, 08769 Castellví de Rosanes | 412320.87 | 4590137.45 | 41.4579840,1.9501678 | C | SANT LLORENÇ DE MORUNYS | CAN SUNYER - VALLDAINA | 08769 | Castellví de Rosanes | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-07-05 00:00:00 | 0806670005 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||
| cens-0828450006-2809 | Venda ambulant de productes de collita pròpia | 2809 | Ajuntament de Tordera | 08284 | 0828450006 | 21 | V. Sant Daniel 53, 08490 TORDERA | 480214.47 | 4617248.87 | 41.7067334,2.7621841 | V | Sant Daniel | 53 | 08490 | TORDERA | Altres | 0129 | Altres conreus perennes | 0 | 1 | 2024-12-10 00:00:00 | 0828450006 | Sectorial | 2014-09-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||||||
| cens-0801800000-381 | INSTAL 9 | MAGATZEM DE MATERIAL ELÈCTRIC | 381 | Ajuntament de Balsareny | 08018 | 0801800000 | 7 | C TRAVESSERA 77, BAIXOS B, 08660 BALSARENY | 406499 | 4635171.29 | 41.8628834,1.8734245 | C | TRAVESSERA | 77 | BAIXOS | B | URBA | 08660 | BALSARENY | MAGATZEM DE MATERIAL ELÈCTRIC | Altres | 4322 | Lampisteria, instal·lacions de calefacció i aire condicionat | 1 | 0 | 2019-01-23 00:00:00 | 0801800000 | L18-Proj. i Cert. | 2013-02-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0820210007-694 | Restaurant Els Avets | ELS AVETS DE SANT CELONI, SL | B66780081 | Restaurant bar | 694 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 063, 08470 Sant Celoni | 457512.62 | 4615376.3 | 41.6889787,2.4894559 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 063 | 08470 | Sant Celoni | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2025-03-05 00:00:00 | 0820210007 | L18-Proj. i Cert. | 1995-02-09 00:00:00 | 1995-09-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||
| cens-0808500000-72 | GRUNAC | CONSTRUCCIONS JUANES, SA | A58462177 | Grua torre desmuntable | 72 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | C SANTA MARIA, 08736 Font-Rubí | 0 | 0 | C | SANTA MARIA | 08736 | Font-Rubí | Altres | 1 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | No classificat | 2004-05-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||||
| cens-0808500000-73 | Grua torre desmuntable | 73 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | ZONA CAN ROVIRETA 28, 08736 Font-Rubí | 0 | 0 | ZONA | CAN ROVIRETA | 28 | Can Castellvi | 08736 | Font-Rubí | Altres | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0808500000 | No classificat | 2004-06-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||||||||
| cens-0808500000-76 | Técnicas e Ingeniería de Protección, S.A.U. (TIPSA) | A78847092 | Fàbrica de mànegues contra incendis | 76 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | CAN MANOU S/N, 08736 Font-Rubí | 389992 | 4583243 | 41.3931470,1.6841267 | CAN | MANOU | S/N | 08736 | Font-Rubí | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2024-02-15 00:00:00 | 0808500000 | II | 2015-05-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0808500000-81 | Grua autodesplagable | 81 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | Les Casetes d'en Raspall Parcel·la A3, 08736 Font-Rubí | 0 | 0 | Les Casetes d'en Raspall | Parcel·la A3 | 08736 | Font-Rubí | Altres | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0808500000 | No classificat | 2005-01-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||||||||||
| cens-0808500000-84 | TURISME RURAL CAL TURRÓ | turisme rural | 84 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | CAL TURRO 46, 08736 Font-rubí | 389591 | 4585562 | 41.4139754,1.6789083 | CAL TURRO | 46 | BARRI SANTA MARIA | 08736 | Font-rubí | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0808500000 | L18-Proj. i Cert. | 2005-03-07 00:00:00 | 2005-03-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0808500000-86 | Instal·lació fotovoltaica 3.04 kW | 86 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | Masia Vellet 2, 08736 Font-Rubí | 382309 | 4588565 | 41.4399840,1.5912160 | Masia | Vellet | 2 | 08736 | Font-Rubí | Activitat energètica o minera | D35.1 | Electricity | 1 | 1 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | No classificat | 2005-11-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||
| cens-0813850006-990 | BAR RESTAURANT MOIANÈS | BAR RESTAURANT EL MOIANÈS, SCP | J65665549 | Bar - Restaurant | 990 | Ajuntament de Moià | 08138 | 0813850006 | 42 | PL MOIANÈS 1, 08180 Moià | 424723.36 | 4629158.42 | 41.8106759,2.0937409 | PL | MOIANÈS | 1 | URBÀ | 08180 | Moià | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 561 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2025-03-12 00:00:00 | 0813850006 | L18-Proj. i Cert. | 2012-08-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||
| cens-0822990004-137 | AJUNTAMENT DE SANT MATEU DE BAGES | P0822900G | Consultori mèdic | 137 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | C COANER 1, 08263 SANT MATEU DE BAGES | 393621.33 | 4633716.43 | 41.8481561,1.7185607 | C | COANER | 1 | VALLS DE TORROELLA | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 1 | 0 | 2016-02-25 00:00:00 | 0822990004 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0822990004-138 | COMPLEX ESPORTIU ESTANISLAO BASORA | AJUNTAMENT DE SANT MATEU DE BAGES | P0822900G | Pista poliesportiva, piscina i pistes de tennis | 138 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | C TORRES (LES) s/n, 08263 SANT MATEU DE BAGES | 393584.78 | 4633525.58 | 41.8464327,1.7181549 | C | TORRES (LES) | s/n | VALLS DE TORROELLA | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Activitat de serveis | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2016-02-25 00:00:00 | 0822990004 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0822990004-140 | CASAL 'CASA NOSTRA' | AJUNTAMENT DE SANT MATEU DE BAGES | P0822900G | Casal social | 140 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | CTRA CARDONA 12, 08263 SANT MATEU DE BAGES | 393915.28 | 4633710.13 | 41.8481388,1.7221019 | CTRA | CARDONA | 12 | VALLS DE TORROELLA | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-02-25 00:00:00 | 0822990004 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0822990004-142 | AJUNTAMENT | AJUNTAMENT DE SANT MATEU DE BAGES | P0822900G | Administrativa | 142 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | PL SANT JOSEP s/n, 08263 SANT MATEU DE BAGES | 393896.27 | 4633672.49 | 41.8477974,1.7218797 | PL | SANT JOSEP | s/n | VALLS DE TORROELLA | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Telecentre | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-02-25 00:00:00 | 0822990004 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||
| cens-0822990004-143 | CENTRE CÍVIC | AJUNTAMENT DE SANT MATEU DE BAGES | P0822900G | Centre cívic | 143 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | 08263 SANT MATEU DE BAGES | 387411.8 | 4633422.82 | 41.8446535,1.6438361 | SALO | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-02-25 00:00:00 | 0822990004 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||
| cens-0822990004-144 | CASAL SOCIAL | AJUNTAMENT DE SANT MATEU DE BAGES | P0822900G | Casal social | 144 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | 08263 SANT MATEU DE BAGES | 386217.25 | 4627954.93 | 41.7952471,1.6305009 | CASTELLTALLAT | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-02-25 00:00:00 | 0822990004 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||
| cens-0826900000-192 | RESTAURACIONS AMBIENTALS CATALANES SL | B63084636 | DIPOSIT CONTROLAT DE RUNES DE CONSTRUCCIO | 192 | Ajuntament de Seva | 08269 | 0826900000 | 24 | C-17 KM 51 Pedrera Sant Antonio 5, 08553 Seva | 436999.81 | 4626861.22 | 41.7910575,2.2417679 | C-17 KM 51 Pedrera Sant Antonio | 5 | 08553 | Seva | Activitat de gestió de residus | E | Water supply; sewerage, waste management and remediation activities | 1 | 0 | 0 | 2022-11-22 00:00:00 | 0826900000 | II | 2003-10-27 00:00:00 | 2004-01-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0826710007-151 | RESIDÈNCIA NOSTRA SENYORA DEL REMEI | RESIDENCIA NOSTRA SENYORA DEL REMEI, S.L. | B62687645 | CENTRE GERIATRIC | 151 | Ajuntament de Sentmenat | 08267 | 0826710007 | 40 | PG ANSELM CLAVE 17, 1, 08181 Sentmenat | 427932.41 | 4606862.54 | 41.6101725,2.1350665 | PG | ANSELM CLAVE | 17 | 1 | CASC URBÀ | 08181 | Sentmenat | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 1 | 1 | 2016-03-10 00:00:00 | 0826710007 | L18-Proj. i Cert. | 2005-01-27 00:00:00 | 2007-11-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||
| cens-0812650006-546 | ALTA ALELLA | ALTA ALELLA 3000 SL | B66926684 | MAGATZEM I CRIANÇA DE VINS I CAVES | 546 | Ajuntament de Montgat | 08126 | 0812650006 | 21 | C DE LA INDÚSTRIA B2, - -, 08390 Montgat | 439012.3 | 4590900.54 | 41.4673297,2.2696520 | C | DE LA INDÚSTRIA | B2 | - | 0 | - | 08390 | Montgat | Altres | 1 | 0 | 2022-01-10 00:00:00 | 0812650006 | L18-Proj. i Cert. | 2016-06-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0816140003-982 | Susana Moreno Estética | Susana Moreno Estética SCP | J66151622 | Centre de bellesa i estètica | 982 | Ajuntament de Piera | 08161 | 0816140003 | 6 | Cr. Sant Bonifaci 75, Baixos, 08784 Piera | 395568.41 | 4597311.11 | 41.5205808,1.7483803 | Cr | Sant Bonifaci | 75 | Baixos | NUCLI | 08784 | Piera | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9602 | Perruqueria i altres tractaments de bellesa | 1 | 0 | 2019-10-04 00:00:00 | 0816140003 | L18-Cert. | 2015-06-23 00:00:00 | 2015-06-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||
| cens-0814300000-80 | CAN VIÑALS - CAVAS BOHIGAS | COMERÇ AL DETALL D'ALIMENTS | 80 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | PG SANT MIQUEL 6, 08711 Òdena | 386975.55 | 4606816.21 | 41.6050070,1.6436319 | PG | SANT MIQUEL | 6 | NUCLI URBÀ | 08711 | Òdena | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2023-10-10 00:00:00 | 0814300000 | L18-Cert. | 1976-10-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0814300000-88 | EMILIA PERRUQUERIA I CENTRE D'ESTÈTICA | PERRUQUERIA I ALTRES TRACTAMENTS DE BELLESA | 88 | Ajuntament d'Òdena | 08143 | 0814300000 | 6 | C FONT 15, 08711 Òdena | 387116.04 | 4606933.69 | 41.6060848,1.6452953 | C | FONT | 15 | NUCLI URBÀ | 08711 | Òdena | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2023-09-21 00:00:00 | 0814300000 | L18-Cert. | 1977-05-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0808500000-92 | Oficina Professional | 92 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | C SANTA MARIA 4, 08736 Font-Rubí | 387240 | 4585714 | 41.4150178,1.6507567 | C | SANTA MARIA | 4 | 08736 | Font-Rubí | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2019-05-30 00:00:00 | 0808500000 | L18-Cert. | 2005-10-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||
| cens-0808500000-99 | Grua - torre Desmuntable. | 99 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | Masia Grabuach, 08736 Font-Rubí | 0 | 0 | Masia | Grabuach | Guardiola de Font Rubí | 08736 | Font-Rubí | Altres | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0808500000 | No classificat | 2006-06-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||||||
| cens-0808500000-100 | ESTETICA I BENESTAR CLAUDIA | Centre d'estètica. | 100 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | C SANTA MARIA 2, Baixos, 08736 Font-rubí | 387219 | 4585700 | 41.4148888,1.6505081 | C | SANTA MARIA | 2 | Baixos | GUARDIOLA DE FONT-RUBÍ | 08736 | Font-rubí | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0808500000 | L18-Cert. | 2006-09-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0808500000-103 | Taller de Serralleria metàl·lica. | 103 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | AV CATALUNYA 8, 08736 Font-Rubí | 387243 | 4585559 | 41.4136224,1.6508215 | AV | CATALUNYA | 8 | 08736 | Font-Rubí | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 1 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | III | 2007-07-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||
| cens-0808500000-106 | Explotació Avícola Pollastres d'Engreix | 106 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | MAS VELLET 2, 08736 Font-Rubí | 382365 | 4588534 | 41.4397131,1.5918922 | MAS VELLET | 2 | 08736 | Font-Rubí | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2019-04-11 00:00:00 | 0808500000 | III | 1996-10-28 00:00:00 | 2010-09-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||
| cens-0808500000-107 | Instal·lació Fotovoltaica. | 107 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | masia Mas vellet 2, 08736 Font-Rubí | 382306 | 4588549 | 41.4398395,1.5911832 | masia | Mas vellet | 2 | Font-Rubó | 08736 | Font-Rubí | Activitat energètica o minera | D35.1 | Electricity | 1 | 1 | 0 | 2016-04-29 00:00:00 | 0808500000 | No classificat | 2009-10-29 00:00:00 | 2009-09-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0808500000-111 | CASA DE COLÒNIES BEREA | Casa de colònies. | 111 | Ajuntament de Font-rubí | 08085 | 0808500000 | 3 | LUGAR COLL DE LA BARRACA 8, 08736 Font-rubí | 380755 | 4588945 | 41.4431766,1.5725448 | LUGAR | COLL DE LA BARRACA | 8 | Font Rubó | 08736 | Font-rubí | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2013-09-05 00:00:00 | 0808500000 | L18-Proj. i Cert. | 2009-05-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0822990004-146 | FINCA CAL PERE | Explotació porcina cicle tancat | 146 | Ajuntament de Sant Mateu de Bages | 08229 | 0822990004 | 7 | FINCA CAL PERE, 08263 SANT MATEU DE BAGES | 394816.63 | 4627753.52 | 41.7946206,1.7340142 | FINCA | CAL PERE | SANT MATEU | 08263 | SANT MATEU DE BAGES | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2015-05-13 00:00:00 | 0822990004 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||||
| cens-0808470005-78 | CAN CALET | RESTAURANT - BAR | 78 | Ajuntament de Fonollosa | 08084 | 0808470005 | 7 | C SANTA ELENA 12, 08259 Fonollosa | 389356 | 4624382 | 41.7635180,1.6689348 | C | SANTA ELENA | 12 | FONOLLOSA | 08259 | Fonollosa | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2022-05-16 00:00:00 | 0808470005 | L18-Proj. i Cert. | 2016-01-25 00:00:00 | 2018-11-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0826710007-82 | COMUNITAT DE PROPIETARIS CAN PALAU JOAN MARAGALL | H63024293 | GARATGE COMUNITARI | 82 | Ajuntament de Sentmenat | 08267 | 0826710007 | 40 | C CAN PALAU 35, 08181 Sentmenat | 427522.65 | 4607116.84 | 41.6124258,2.1301185 | C | CAN PALAU | 35 | CAN PALAU | 08181 | Sentmenat | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2015-09-14 00:00:00 | 0826710007 | III | 2004-11-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | |||||||||
| cens-0826710007-41 | AJ ASSESSORIA JURÍDICA - ASSEGURANCES | ASSESORIA JURIDICA | 41 | Ajuntament de Sentmenat | 08267 | 0826710007 | 40 | C SANT MENNA 1B, 08181 Sentmenat | 428034.98 | 4606455.46 | 41.6065155,2.1363463 | C | SANT MENNA | 1B | CASC URBÀ | 08181 | Sentmenat | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2016-02-25 00:00:00 | 0826710007 | L18-Cert. | 1995-11-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||||||
| cens-0820210007-741 | Carpi Pizza | TANIA 3, SL | B60999281 | Elaboració de pizzes per emportar | 741 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 240, 08470 Sant Celoni | 457973.88 | 4615624.42 | 41.6912380,2.4949809 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 240 | 08470 | Sant Celoni | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-01-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 1996-04-10 00:00:00 | 1996-07-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 | ||||||
| cens-0804620002-271 | TINTORERIA CARDEDEU | TINTORERIA | 271 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | C SANT JOSEP (DE) 7, 08440 Cardedeu | 446488.45 | 4609709.54 | 41.6372748,2.3575002 | C | SANT JOSEP (DE) | 7 | CENTRE | 08440 | Cardedeu | BUGADERIA | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9601 | Rentatge i neteja de peces tèxtils i de pell | 1 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0804620002 | III | 2011-11-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 02:52 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar les cinc biblioteques públiques més properes al cim de la Mola?
La nostre API Rest et permet interrogar les dades per recuperar, filtrar i ordenar tot allò que et puguis imaginar.

