Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0800180001-1020 | GIVASA - NEMASCO | Givasa SA | A58116393 | fabricació de proteccions i senyalització vial | 1020 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C CAN NOGUERA 13, 08630 Abrera | 407647.13 | 4596096.36 | 41.5111252,1.8933033 | C | CAN NOGUERA | 13 | PB | 08630 | Abrera | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2025-09-10 00:00:00 | 0800180001 | II | 2011-07-29 00:00:00 | 2011-12-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||
| cens-0800180001-1022 | aparcament de vehicles | 1022 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C Major 28, 08630 Abrera | 408403.42 | 4596531.52 | 41.5151310,1.9022984 | C | Major | 28 | AC | 08630 | Abrera | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 5221 | Activitats afins al transport terrestre | 0 | 0 | 0800180001 | III | 2004-04-05 00:00:00 | 2006-02-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0800180001-31 | SEALED AIR PACKAGING | Sealed Air Packaging SL | B08358509 | fabricació d'embalatges de plàstic | 31 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C HOSTAL DEL PÍ 16, 08630 Abrera | 408250.67 | 4596025.33 | 41.5105549,1.9005453 | C | HOSTAL DEL PÍ | 16 | PB | 08630 | Abrera | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2222 | Fabricació d'envasos i embalatges de matèries plàstiques | 0 | 0 | 2026-04-27 00:00:00 | 0800180001 | II | 2014-02-19 00:00:00 | 2014-02-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||
| cens-0800180001-1024 | PEROX FARMA | Peróxidos Farmacéuticos SA | A08477663 | magatzem de productes farmacèutics, cosmètics i d'higiene | 1024 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | CAMI SAGRAMENTS 65, 08630 Abrera | 407046.09 | 4596887.25 | 41.5181783,1.8859800 | CAMI | SAGRAMENTS | 65 | PS | 08630 | Abrera | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4646 | Comerç a l'engròs de productes farmacèutics | 1 | 0 | 2026-01-31 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2005-09-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||
| cens-0800180001-1244 | TIR 7 | Transportes Internacionales Regió 7 SL | B61265500 | agència de transports (oficines) | 1244 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C PROGRÉS 12-14, 3r, 08630 Abrera | 407609.51 | 4596954.63 | 41.5188503,1.8927209 | C | PROGRÉS | 12-14 | 3r | PS | 08630 | Abrera | Activitat de serveis | H | Transportation and storage | 1 | 4941 | Transport de mercaderies per carretera, excepte servei de mudances | 1 | 0 | 2025-04-23 00:00:00 | 0800180001 | L18-Cert. | 2010-03-03 00:00:00 | 2013-10-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||
| cens-0800180001-1248 | FUNGIBLES CONDAL | Fungibles Condal SL | B58608001 | magatzem de maquinària industrial | 1248 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C BARCELONA 3-7, 08630 Abrera | 407862.72 | 4596270.7 | 41.5127201,1.8958597 | C | BARCELONA | 3-7 | PB | 08630 | Abrera | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4669 | Comerç a l'engròs d'altres tipus de maquinària i equips | 1 | 0 | 2026-01-31 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2007-04-18 00:00:00 | 2007-10-02 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||
| cens-0811200000-1525 | ESTETICIENT | 1525 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C VILAMIROSA 50, 1, 08560 Manlleu | 440333.95 | 4650314.83 | 42.0025443,2.2795222 | C | VILAMIROSA | 50 | 1 | 08560 | Manlleu | 0 | 0 | 2020-07-16 00:00:00 | 0811200000 | 1989-06-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||||||||||
| cens-0804620002-1776 | GARATGE | 1776 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | AV JAUME CAMPMAJOR 1-3, 08440 Cardedeu | 446981.75 | 4609737.88 | 41.6375630,2.3634203 | AV | JAUME CAMPMAJOR | 1-3 | ESTALVI | 08440 | Cardedeu | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2019-12-27 00:00:00 | 0804620002 | III | 1993-06-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||||
| cens-0817270005-3579 | HUTB-017320 | HABITATGE ÚS TURÍSTIC | 3579 | Ajuntament de Premià de Mar | 08172 | 0817270005 | 21 | CAMI RAL 36, 08330 Premià de Mar | 446239.01 | 4593160.45 | 41.4882018,2.3559872 | CAMI | RAL | 36 | NUCLI URBÀ | 08330 | Premià de Mar | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 552 | Allotjaments turístics i altres allotjaments de curta durada | 1 | 0 | 2025-05-14 00:00:00 | 0817270005 | L18-Cert. | 2017-05-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||
| cens-0817480001-5 | BAR | 5 | Ajuntament de Puigdàlber | 08174 | 0817480001 | 3 | C SANT RAMON DE PENYAFORT 8, 08797 Puigdàlber | 391399 | 4584453 | 41.4042348,1.7007355 | C | SANT RAMON DE PENYAFORT | 8 | Puigdàlber | 08797 | Puigdàlber | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 561 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2019-06-25 00:00:00 | 0817480001 | L18-Proj. i Cert. | 1984-03-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0800600000-2916 | HABITATGE D'ÚS TURÍSTIC | 2916 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | AV PAU COSTA 41, 1 4 1, 08350 ARENYS DE MAR | 462742.6 | 4603472.14 | 41.5820188,2.5530407 | AV | PAU COSTA | 41 | 1 | 4 | 1 | CASC URBÀ | 08350 | ARENYS DE MAR | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2020-11-30 00:00:00 | 0800600000 | L18-Cert. | 2019-07-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||
| cens-0804620002-2349 | MAGATZEM | 2349 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | AV VALLES 35 - 39, 08440 Cardedeu | 446776.7 | 4608246.82 | 41.6241196,2.3610911 | AV | VALLES | 35 - 39 | POBLE SEC | 08440 | Cardedeu | Altres | 0 | 0 | 2019-12-18 00:00:00 | 0804620002 | L18-Proj. i Cert. | 2001-12-11 00:00:00 | 2002-02-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||||||
| cens-0816660009-39 | PERRUQUERIA ORIOLA | PERRUQUERIA | 39 | Ajuntament de la Pobla de Lillet | 08166 | 0816660009 | 14 | C DOCTOR CISNEROS 6, 08696 LA POBLA DE LILLET | 415400.94 | 4677412.17 | 42.2442761,1.9745638 | C | DOCTOR CISNEROS | 6 | URBÀ | 08696 | LA POBLA DE LILLET | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2016-09-29 00:00:00 | 0816660009 | L18-Cert. | 1985-03-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||||
| cens-0826340003-12582 | CEBAUSA | CEBAUSA LOGISTICS, S.L. | B66678848 | TALLER DE REPARACIO DE CAMIONS I TRANPORT DE MAQUINARIA | 12582 | Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts | 08263 | 0826340003 | 11 | C B 0022, NAU, 08620 SANT VICENÇ DELS HORTS | 416132.7 | 4583903.42 | 41.4022458,1.9966670 | C | B | 0022 | NAU | P.I.MOLI DELS FRARES | 08620 | SANT VICENÇ DELS HORTS | - | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2025-05-26 00:00:00 | 0826340003 | III | 2021-10-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||
| cens-0816660009-43 | ESTACIÓ DE SERVEI FALGÀS | BENZINERA | 43 | Ajuntament de la Pobla de Lillet | 08166 | 0816660009 | 14 | CTRA B-402 KM. 72.9, 08696 LA POBLA DE LILLET | 415741.06 | 4677477.66 | 42.2449027,1.9786762 | CTRA | B-402 | KM. 72.9 | URBÀ | 08696 | LA POBLA DE LILLET | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2016-09-29 00:00:00 | 0816660009 | II | 2069-07-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||||
| cens-0816660009-44 | HOSTAL RURAL FALGARS | HOSTATGERIA FALGARS, SL | B64668684 | HOSTAL RURAL | 44 | Ajuntament de la Pobla de Lillet | 08166 | 0816660009 | 14 | CTRA SANTUARI DE FALGARS S/N, 08696 LA POBLA DE LILLET | 412975.63 | 4675558.51 | 42.2273176,1.9454490 | CTRA | SANTUARI DE FALGARS | S/N | DISSEMINAT | 08696 | LA POBLA DE LILLET | BAR-RESTAURANT | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2016-10-03 00:00:00 | 0816660009 | L18-Proj. i Cert. | 1997-12-19 00:00:00 | 1998-11-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||
| cens-0823030008-468 | HUT | 468 | Ajuntament de Premià de Dalt | 08230 | 0823030008 | 21 | TRRNT CAN PAU MANENT 0033, 08338 PREMIÀ DE DALT | 445415.54 | 4595405.57 | 41.5083679,2.3459199 | TRRNT | CAN PAU MANENT | 0033 | NUCLI ANTIC | 08338 | PREMIÀ DE DALT | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2025-09-09 00:00:00 | 0823030008 | L18-Cert. | 2020-03-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||||
| cens-0820420002-728 | FINQUES SANT CLIMENT | FINQUES SANT CLIMENT | B61460671 | Oficina inmobiliaria | 728 | Ajuntament de Sant Climent de Llobregat | 08204 | 0820420002 | 11 | C Moll 11, 08849 Sant Climent de Llobregat | 416093 | 4576661 | 41.3370135,1.9971944 | C | Moll | 11 | 08849 | Sant Climent de Llobregat | Activitat de serveis | L | Real estate activities | 0 | 1 | 0 | 2020-05-04 00:00:00 | 0820420002 | L18-Cert. | 2015-02-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0824820002-1053 | NOVACOLOR | TRADERFILL COATINGS, SL | B61502589 | MAGATZEM I DISTRIBUCIO DE PINTURES I MORTERS | 1053 | Ajuntament de Santa Eulàlia de Ronçana | 08248 | 0824820002 | 41 | C CARLES BUÏGAS 53, 08180 Santa Eulàlia de Ronçana | 436050.65 | 4612818.95 | 41.6645110,2.2318535 | C | CARLES BUÏGAS | 53 | PI Can Magre | 08180 | Santa Eulàlia de Ronçana | Altres | 5224 | Manipulació de mercaderies | 0 | 1 | 2024-09-04 00:00:00 | 0824820002 | L18-Proj. i Cert. | 2019-07-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0814580001-669 | ENGIND | ENGIND II SL | B63695308 | OFICINA DESPATX ENGINYERIA | 669 | Ajuntament d'Olèrdola | 08145 | 0814580001 | 3 | AV VILAFRANCA DEL PENEDES 11, 08799 Olèrdola | 393856.86 | 4578762.81 | 41.3533197,1.7311300 | AV | VILAFRANCA DEL PENEDES | 11 | POL. IND. SANT PERE MOLANTA | 08799 | Olèrdola | Activitat de serveis | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 7112 | Serveis tècnics d'enginyeria i altres activitats relacionades amb l'assessorament tècnic | 1 | 0 | 2022-08-04 00:00:00 | 0814580001 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||
| cens-0800600000-2932 | HABITATGE D'ÚS TURÍSTIC | 2932 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | C SANT PERE 11, 2 3, 08350 ARENYS DE MAR | 0 | 0 | C | SANT PERE | 11 | 2 | 3 | CASC URBÀ | 08350 | ARENYS DE MAR | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2020-11-30 00:00:00 | 0800600000 | L18-Cert. | 2020-02-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||||
| cens-0820370005-157 | AMARGANT | FERROS AMARGANT, SL | B64659836 | ELABORACIÓ ARMADURES DE FORMIGÓ I FERRALLA PER A LA CONSTRUCCIÓ | 157 | Ajuntament de Sant Cebrià de Vallalta | 08203 | 0820370005 | 21 | AV SOT DE LES VERNEDES 9-13, 08396 SANT CEBRIÀ DE VALLALTA | 466669 | 4606493 | 41.6094018,2.5999747 | AV | SOT DE LES VERNEDES | 9-13 | POL. IND. SOT DE LES VERNEDES | 08396 | SANT CEBRIÀ DE VALLALTA | SERRALERIA | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2019-09-10 00:00:00 | 0820370005 | III | 2008-09-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||
| cens-0825080001-445 | Aparcament Privat | 445 | Ajuntament de Santa Margarida de Montbui | 08250 | 0825080001 | 6 | CTRA VALLS 93, 08710 Santa Margarida de Montbui | 384071.34 | 4603169.45 | 41.5717523,1.6094942 | CTRA | VALLS | 93 | URBÀ | 08710 | Santa Margarida de Montbui | 39 vehicles | Activitat de serveis | H | Transportation and storage | 1 | 5221 | Activitats afins al transport terrestre | 1 | 0 | 2020-12-02 00:00:00 | 0825080001 | L18-Proj. i Cert. | 2010-07-13 00:00:00 | 2010-07-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||
| cens-0806730008-253 | Bar Miami | Bar-restaurant | 253 | Ajuntament de Centelles | 08067 | 0806730008 | 24 | AV ILDEFONS CERDA 82, Baixos, 08540 Centelles | 435950 | 4627534 | 41.7970326,2.2290615 | AV | ILDEFONS CERDA | 82 | Baixos | URBÀ | 08540 | Centelles | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-06-30 00:00:00 | 0806730008 | L18-Proj. i Cert. | 1989-05-08 00:00:00 | 1989-04-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||
| cens-0819760009-986 | BASAR XINES | BASAR XINES I SUPERMERCAT | 986 | Ajuntament de Sant Andreu de Llavaneres | 08197 | 0819760009 | 21 | PG JOAQUIM MATAS, 86-90, BXS, 08392 SANT ANDREU DE LLAVANERES | 0 | 0 | PG | JOAQUIM MATAS, | 86-90 | BXS | 08392 | SANT ANDREU DE LLAVANERES | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2019-06-11 00:00:00 | 0819760009 | L18-Cert. | 2016-05-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||||
| cens-0820800000-646 | FISIOTERAPEUTA | 646 | Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires | 08208 | 0820800000 | 11 | C ALBA (DE L') 2-4, local 5, 08635 Sant Esteve Sesrovires | 406118.77 | 4594108.93 | 41.4930490,1.8753016 | C | ALBA (DE L') | 2-4 | local 5 | 08635 | Sant Esteve Sesrovires | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2023-03-10 00:00:00 | 0820800000 | L18-Cert. | 2019-04-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||||
| cens-0804620002-1885 | FARMACIA RAQUEL | FARMACIA | 1885 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | C MARE DE DÉU DEL PILAR (DE) 34, BX 1-E, 08440 Cardedeu | 446842.45 | 4609733.12 | 41.6375108,2.3617483 | C | MARE DE DÉU DEL PILAR (DE) | 34 | BX | 1-E | ESTALVI | 08440 | Cardedeu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4773 | Comerç al detall de productes farmacèutics en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2023-11-22 00:00:00 | 0804620002 | L18-Proj. i Cert. | 2017-05-18 00:00:00 | 2019-05-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||
| cens-0805380001-62 | BAR RESTAURANT CAL MAU | BAR-RESTAURANT | 62 | Ajuntament de Castellbell i el Vilar | 08053 | 0805380001 | 7 | C JOAQUIM BORRÀS 17, 08296 CASTELLBELL I EL VILAR | 405275 | 4609157 | 41.6284684,1.8628215 | C | JOAQUIM BORRÀS | 17 | BORRÀS | 08296 | CASTELLBELL I EL VILAR | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2022-06-17 00:00:00 | 0805380001 | L18-Proj. i Cert. | 1986-07-18 00:00:00 | 1992-11-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0802290004-3878 | comerç al detall d´aliments,begudes i tabac. | 3878 | Ajuntament de Berga | 08022 | 0802290004 | 14 | PL SANT JOAN 05, 1, 08600 Berga | 404478.9 | 4661734.28 | 42.1018418,1.8447732 | PL | SANT JOAN | 05 | 1 | Nucli | 08600 | Berga | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 472 | Comerç al detall de productes alimentaris, begudes i tabac en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2025-04-22 00:00:00 | 0802290004 | L18-Cert. | 2024-02-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||
| cens-0823030008-457 | MONICA CAUSADIAS SANCHEZ | NAVIA QUANTUM SL | B66028473 | HUT | 457 | Ajuntament de Premià de Dalt | 08230 | 0823030008 | 21 | CTRA VILASSAR DE DALT 0015, 08338 PREMIÀ DE DALT | 446522.91 | 4594371.78 | 41.4991312,2.3592803 | CTRA | VILASSAR DE DALT | 0015 | LA FLORESTA | 08338 | PREMIÀ DE DALT | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2025-09-09 00:00:00 | 0823030008 | L18-Cert. | 2019-09-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||
| cens-0824440003-174 | HABITATGE D'US TURISTIC | 174 | Ajuntament de Santa Coloma de Cervelló | 08244 | 0824440003 | 11 | C LLOBREGAT 51, 08690 Santa Coloma de Cervelló | 416842.33 | 4578926.94 | 41.3574993,2.0058382 | C | LLOBREGAT | 51 | CESALPINA | 08690 | Santa Coloma de Cervelló | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2021-10-01 00:00:00 | 0824440003 | L18-Cert. | 2016-11-24 00:00:00 | 2017-03-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||||
| cens-0804100000-1520 | LA COLADA | BUGADERIA NO INDUSTRIAL D'AUTOSERVEI | 1520 | Ajuntament de Canovelles | 08041 | 0804100000 | 41 | PG RIBERA 43, bxs, 08420 Canovelles | 440485.08 | 4607650.95 | 41.6183082,2.2856291 | PG | RIBERA | 43 | bxs | 08420 | Canovelles | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2020-01-16 00:00:00 | 0804100000 | L18-Proj. i Cert. | 2019-04-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||||
| cens-0811200000-1097 | BOTIGA CARNISSERIA, XARCUITERIA I PLATS PREPARATS | 1097 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV. ROMA 106, BXS, 08560 MANLLEU | 440810.22 | 4650502.45 | 42.0042700,2.2852539 | AV | ROMA | 106 | BXS | 08560 | MANLLEU | Altres | 1 | 1 | 2025-04-16 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2014-02-14 00:00:00 | 2014-02-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||||||
| cens-0811200000-1098 | FISIOTERAPEUTA | 1098 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | C CAVALLERIA 20, 1, 08560 MANLLEU | 440951.07 | 4650102.3 | 42.0006768,2.2869948 | C | CAVALLERIA | 20 | 1 | 08560 | MANLLEU | Altres | 1 | 0 | 2020-01-27 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2014-02-24 00:00:00 | 2014-02-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||||||
| cens-0804620002-1955 | DIBUIX ARTISTIC | 1955 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | C MALLORCA 19-21, 08440 Cardedeu | 447121.72 | 4610061.2 | 41.6404843,2.3650722 | C | MALLORCA | 19-21 | ESTALVI | 08440 | Cardedeu | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2020-02-06 00:00:00 | 0804620002 | No classificat | 2000-04-04 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||||
| cens-0804620002-2172 | SUBCOM PROPIETARIS SOTERRANI GV TOMAS BALBEY Nº75 | H63037279 | GARATGE | 2172 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | AV REI EN JAUME 164, 08440 Cardedeu | 447175.46 | 4609701.41 | 41.6372473,2.3657492 | AV | REI EN JAUME | 164 | GRANADA | 08440 | Cardedeu | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2019-12-07 00:00:00 | 0804620002 | III | 2001-12-12 00:00:00 | 2002-09-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||||
| cens-0813500000-44 | MODA Y COMPLEMENTOS | COMERÇ AL DETALL DE ROBA I COMPLEMENTS | 44 | Ajuntament de Montmeló | 08135 | 0813500000 | 41 | C DIPUTACIO 11, LOC 1, 08160 Montmeló | 437216.79 | 4600288.07 | 41.5517427,2.2471730 | C | DIPUTACIO | 11 | LOC | 1 | URBÀ | 08160 | Montmeló | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4782 | Comerç al detall de productes tèxtils, peces de vestir i calçat en parades de venda i mercats ambulants | 1 | 0 | 2021-08-31 00:00:00 | 0813500000 | L18-Cert. | 2018-05-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||
| cens-0800180001-1251 | CRONOPLAST | Cronoplast SL | B60585148 | fabricació de maquinària per a plàstics | 1251 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C FRANCESC LAYRET 12-14, 08630 Abrera | 407286.34 | 4597050.13 | 41.5196730,1.8888337 | C | FRANCESC LAYRET | 12-14 | PS | 08630 | Abrera | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2896 | Fabricació de maquinària per a les indústries del plàstic i del cautxú | 0 | 0 | 2025-04-22 00:00:00 | 0800180001 | III | 2008-01-16 00:00:00 | 2008-04-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||
| cens-0800180001-331 | Frankfurt Conisi | bar | 331 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | PL Pau Casals locals 5-6, 08630 Abrera | 408302.91 | 4596754.09 | 41.5171240,1.9010602 | PL | Pau Casals | locals 5-6 | AC | 08630 | Abrera | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 563 | Establiments de begudes | 1 | 1 | 2020-05-03 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2007-05-09 00:00:00 | 2007-06-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||
| cens-0800180001-1254 | SAUCO | Sauco Factory SL | B64303613 | magatzem d'articles de decoració i parament | 1254 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C HOSTAL DEL PÍ 13, nau 1, 08630 Abrera | 407987.41 | 4596166.88 | 41.5117995,1.8973695 | C | HOSTAL DEL PÍ | 13 | nau 1 | PB | 08630 | Abrera | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4645 | Comerç a l'engròs de perfumeria i cosmètica | 1 | 0 | 2026-01-31 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2007-11-05 00:00:00 | 2008-04-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||
| cens-0800180001-574 | CEIP FRANCESC PLATÓN I SARTÍ | Departament d'Educació | S0811001G | centre d'ensenyament infantil i primari | 574 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C MARTORELL 33, 08630 Abrera | 408230.18 | 4596498.83 | 41.5148168,1.9002276 | C | MARTORELL | 33 | AC | 08630 | Abrera | Activitat de serveis | 8520 | Educació primària | 1 | 1 | 2023-10-23 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2011-05-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0800180001-1257 | NAEM | Naem SL | B08658155 | fabricació de peces metàl·liques | 1257 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C FRANCESC LAYRET 12-14, 08630 Abrera | 407286.34 | 4597050.13 | 41.5196730,1.8888337 | C | FRANCESC LAYRET | 12-14 | PS | 08630 | Abrera | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2599 | Fabricació d'altres productes metàl·lics ncaa | 0 | 0 | 0800180001 | III | 2007-06-13 00:00:00 | 2010-01-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | ||||||
| cens-0800180001-1261 | Fomento Agrícola y Ganadero SL | A08138869 | aparcament de vehicles | 1261 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C HOSTAL DEL PÍ 2, soterrani, 08630 Abrera | 408497.48 | 4595545.54 | 41.5062622,1.9035753 | C | HOSTAL DEL PÍ | 2 | soterrani | PB | 08630 | Abrera | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 5221 | Activitats afins al transport terrestre | 0 | 0 | 2025-04-23 00:00:00 | 0800180001 | III | 2008-05-23 00:00:00 | 2008-12-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||
| cens-0800180001-1265 | IENAVAS | IENavas Industrial SL | B60994522 | magatzem de màquines i eines | 1265 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C BARCELONA 3-7, 08630 Abrera | 407862.72 | 4596270.7 | 41.5127201,1.8958597 | C | BARCELONA | 3-7 | PB | 08630 | Abrera | Activitat de serveis | F | Construction | 1 | 4321 | Instal·lacions elèctriques | 1 | 0 | 2026-01-31 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2013-11-21 00:00:00 | 2013-11-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||
| cens-0826340003-12046 | CRISTAL BOX | TALLER DE MUNTATGE DE L'AUTOMOBIL | 12046 | Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts | 08263 | 0826340003 | 11 | C PRAT DE LA RIBA 0001, 08620 Sant Vicenç dels Horts | 417500.56 | 4582483.43 | 41.3895984,2.0132223 | C | PRAT DE LA RIBA | 0001 | 08620 | Sant Vicenç dels Horts | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 2711 | Fabricació de motors, transformadors i generadors elèctrics | 1 | 0 | 2020-03-03 00:00:00 | 0826340003 | III | 2011-05-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0816660009-71 | PEIXATERIA GAITE | PEIXATERIA | 71 | Ajuntament de la Pobla de Lillet | 08166 | 0816660009 | 14 | C VERGER 15, BX, 08696 LA POBLA DE LILLET | 415356.09 | 4677419.45 | 42.2443368,1.9740191 | C | VERGER | 15 | BX | URBÀ | 08696 | LA POBLA DE LILLET | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2023-02-01 00:00:00 | 0816660009 | L18-Proj. i Cert. | 2022-11-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0816660009-75 | FUNDACIÓ RESIDÈNCIA D'AVIS LA POBLA DE LILLET | AJUNTAMENT DE LA POBLA DE LILLET | P0816500C | RESIDÈNCIA D'AVIS | 75 | Ajuntament de la Pobla de Lillet | 08166 | 0816660009 | 14 | PASSATGE PARE RAMON 2, 08696 LA POBLA DE LILLET | 415420.65 | 4677630.46 | 42.2462440,1.9747708 | PASSATGE | PARE RAMON | 2 | URBÀ | 08696 | LA POBLA DE LILLET | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 1 | 0 | 2016-09-29 00:00:00 | 0816660009 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||||||
| cens-0800180001-1212 | RESTAURANT LA CUINETA | Lunch Abrera SL | B66087115 | restaurant bar | 1212 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C FRANCESC LAYRET 12-14, 08630 Abrera | 407286.34 | 4597050.13 | 41.5196730,1.8888337 | C | FRANCESC LAYRET | 12-14 | PS | 08630 | Abrera | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2022-12-21 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2014-02-05 00:00:00 | 2014-01-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||
| cens-0800180001-1214 | RS METAL GAMES | RS Metal Games SL | B62270954 | muntatge i magatzem de peces metàl·liques | 1214 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C FRANCESC LAYRET 12-14, 08630 Abrera | 407286.34 | 4597050.13 | 41.5196730,1.8888337 | C | FRANCESC LAYRET | 12-14 | PS | 08630 | Abrera | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2829 | Fabricació d'altre tipus de maquinària d'ús general ncaa | 0 | 0 | 2023-06-25 00:00:00 | 0800180001 | III | 2006-11-02 00:00:00 | 2007-12-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 | |||||
| cens-0800180001-560 | PANS & COMPANY | Pansfood SA | A58634726 | restaurant | 560 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C HOSTAL DEL PÍ 4-6, L 2, 08630 Abrera | 408522.25 | 4595624.98 | 41.5069804,1.9038600 | C | HOSTAL DEL PÍ | 4-6 | L 2 | PB | 08630 | Abrera | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2025-10-15 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2014-04-02 00:00:00 | 2014-03-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-15 02:32 |
Estadístiques 2026
Cens municipal d'activitats i establiments
Mitjana 2026: 174,39 consultes/dia
Sabies que...?
...pots personalitzar les consultes a la API amb diversos filtres?
La API ofereix tant filtres per modificar la cerca de les dades (operadors LIKE, AND, OR...) com filtres per tractar-ne el retorn (paginació, ordenació...).
Exemple: https://do.diba.cat/api/dataset/puntesports/camp-all-like/poliesportiu/ord-adreca_nom/desc

