Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0816350006-3214 | FELIU GESTIÓ D'EMPRESES, S.L. | B61275061 | OFICINA | 3214 | Ajuntament de Pineda de Mar | 08163 | 0816350006 | 21 | C JAUME I 10, LC 01, 08397 PINEDA DE MAR | 474258.39 | 4608315.77 | 41.6261008,2.6909797 | C | JAUME I | 10 | LC | 01 | SECTOR CENTRE | 08397 | PINEDA DE MAR | Activitat de serveis | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 6920 | Activitats de comptabilitat, tenidoria de llibres, auditoria i assessoria fiscal | 1 | 0 | 2021-11-23 00:00:00 | 0816350006 | L18-Cert. | 2018-08-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||
| cens-0804620002-1602 | COMUNITAT PROPIETARIS PARKING C/DR KLEIN Nº171/173 | H62916473 | GARATGE | 1602 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | C DOCTOR KLEIN 171-173, 08440 Cardedeu | 446980.56 | 4609942.4 | 41.6394050,2.3633879 | C | DOCTOR KLEIN | 171-173 | ESTALVI | 08440 | Cardedeu | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2019-11-18 00:00:00 | 0804620002 | III | 2001-11-13 00:00:00 | 2003-03-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0820210007-3481 | Finques Marin SL | OFICINES ADMINISTRATIVA -LLOGUER DE FINQUES | 3481 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MAJOR (SANT CELONI) 108, 08470 Sant Celoni | 457582.69 | 4615401.22 | 41.6892069,2.4902961 | C | MAJOR (SANT CELONI) | 108 | 08470 | Sant Celoni | Altres | 683 | Activitats immobiliàries per compte d'altri | 1 | 0 | 2022-01-17 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2018-08-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||
| cens-0808850006-2325 | RAIMABER FLUID TECH | RAIMABER, SL | B58289463 | Magatzem logístic de bombes industrials per a la seva distribució i oficines | 2325 | Ajuntament de la Garriga | 08088 | 0808850006 | 41 | C FRANCESC MACIA 76, 08530 Garriga | 440375.31 | 4613266.46 | 41.6688770,2.2837517 | C | FRANCESC MACIA | 76 | 08530 | Garriga | 0 | 0 | 2019-03-04 00:00:00 | 0808850006 | 2019-02-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||||
| cens-0804620002-2386 | SAT CAN ROGER 1497 CAT | F64054109 | ELABORACIO DE FORMATGES | 2386 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | CAN ROGER, 08440 Cardedeu | 445913.03 | 4613499.88 | 41.6713746,2.3502487 | CAN ROGER | BARRI SANT HILARI | 08440 | Cardedeu | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2020-01-21 00:00:00 | 0804620002 | III | 2015-06-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0805380001-101 | FRUITERIA MÉS QUE FRUITA | FRUITERIA | 101 | Ajuntament de Castellbell i el Vilar | 08053 | 0805380001 | 7 | C BAUMA 54, 08296 CASTELLBELL I EL VILAR | 405594 | 4608464 | 41.6222653,1.8667597 | C | BAUMA | 54 | BAUMA | 08296 | CASTELLBELL I EL VILAR | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2020-02-13 00:00:00 | 0805380001 | L18-Cert. | 2011-06-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0808110007-6 | HOSTAL SANTA FE DE MONTSENY | ARAMERSA SA | A50138577 | Hostal | 6 | Ajuntament de Fogars de Montclús | 08081 | 0808110007 | 41 | CTRA BV5114 km 21, 08479 Fogars de Montclús | 455525.3 | 4624799.5 | 41.7737433,2.4648726 | CTRA | BV5114 | km 21 | Santa Fe del Montseny | 08479 | Fogars de Montclús | Restaurant | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2019-11-18 00:00:00 | 0808110007 | L18-Proj. i Cert. | 2013-01-22 00:00:00 | 2012-11-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0822700000-293 | Sat Calabuig 4042 cat 382 | MOLÍ DE CALABUIG S.L. | B61894580 | Explotació ramadera - bovina | 293 | Ajuntament de Sant Martí Sarroca | 08227 | 0822700000 | 3 | BARRI HOSTALETS (ELS) 3, 08731 Sant Martí Sarroca | 385613.81 | 4581548.99 | 41.3772814,1.6320903 | BARRI | HOSTALETS (ELS) | 3 | Els Hostalets | 08731 | Sant Martí Sarroca | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2024-05-27 00:00:00 | 0822700000 | II | 2007-10-02 00:00:00 | 2006-07-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0805380001-179 | EMBALATGES SERDÀ SL | INDUSTRIA APROFITAMENT DE TRONCS | 179 | Ajuntament de Castellbell i el Vilar | 08053 | 0805380001 | 7 | CRTA BV-1122 KM 0,5, 08296 CASTELLBELL I EL VILAR | 400858 | 4611476 | 41.6488152,1.8094216 | CRTA | BV-1122 | KM 0,5 | DISSEMINAT | 08296 | CASTELLBELL I EL VILAR | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2019-11-13 00:00:00 | 0805380001 | III | 1990-06-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0823310007-58 | LA PAHÏSSA DE LA PRADELLA | Allotjament rural independent | 58 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | MAS CAN PRADELLA, 08572 Sant Pere de Torelló | 446765.73 | 4659632.83 | 42.0869249,2.3563355 | MAS CAN PRADELLA | DISSEMINAT | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5520 | Allotjaments turístics i altres allotjaments de curta durada | 1 | 0 | 2026-02-24 00:00:00 | 0823310007 | L18-Proj. i Cert. | 2010-03-02 00:00:00 | 2020-01-31 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0823310007-59 | Hípica de lleure | 59 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | MAS REDORTRA, 08572 Sant Pere de Torelló | 441050.83 | 4659714.85 | 42.0872552,2.2872323 | MAS REDORTRA | DISSEMINAT | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat de serveis | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2026-02-23 00:00:00 | 0823310007 | III | 2010-11-10 00:00:00 | 2010-11-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||
| cens-0823310007-60 | LA TEULERIA | Allotjament rural independent | 60 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | MAS LA TEULERIA, 08572 Sant Pere de Torelló | 443175.73 | 4659335.04 | 42.0839913,2.3129601 | MAS LA TEULERIA | DISSEMINAT | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 552 | Allotjaments turístics i altres allotjaments de curta durada | 1 | 0 | 2026-02-05 00:00:00 | 0823310007 | L18-Proj. i Cert. | 2002-02-06 00:00:00 | 2020-09-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0890190004-105 | CA L'ENRIC | Venda alimentaria | 105 | Ajuntament de Rupit i Pruit | 08901 | 0890190004 | 24 | C ESGLESIA (L') 6, 08569 Rupit i Pruit | 455708.2 | 4652566.6 | 42.0238397,2.4649898 | C | ESGLESIA (L') | 6 | Nucli urbà | 08569 | Rupit i Pruit | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2021-12-01 00:00:00 | 0890190004 | L18-Cert. | 2017-01-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0810940003-62 | FORMATGES DE LLUÇA | FORMATGES DE LLUÇA, SL | B66748586 | ELABORACIÓ I VENDA DE FORMATGES | 62 | Ajuntament de Lluçà | 08109 | 0810940003 | 43 | MASIA CASANOVA S/N, 08514 LLUÇA | 420098.77 | 4655607.92 | 42.0484177,2.0344871 | MASIA CASANOVA | S/N | DISSEMINAT | 08514 | LLUÇA | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 1 | 2019-04-25 00:00:00 | 0810940003 | III | 2016-04-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0818030008-6168 | CHURRERIA SORO | BAR | 6168 | Ajuntament de Ripollet | 08180 | 0818030008 | 40 | RBLA SANT JORDI (DE) 105, ESQUERRA, 08291 RIPOLLET | 430373.49 | 4594056.84 | 41.4950541,2.1658447 | RBLA | SANT JORDI (DE) | 105 | ESQUERRA | URBA | 08291 | RIPOLLET | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 1 | 2026-01-15 00:00:00 | 0818030008 | L18-Proj. i Cert. | 2019-06-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0825730008-2 | PETROMIRALLES SL | B60848223 | BASE D'EMMAGATZEMATGE DE PETROLÍFERS | 2 | Ajuntament de Santa Maria de Miralles | 08257 | 0825730008 | 6 | CTRA IGUALADA KM 48.5, 08787 Santa Maria de Miralles | 375898 | 4594361 | 41.4912095,1.5133073 | CTRA | IGUALADA | KM 48.5 | URBÀ | 08787 | Santa Maria de Miralles | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2022-05-11 00:00:00 | 0825730008 | II | 2006-04-04 00:00:00 | 2006-12-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0812060009-846 | HABITATGE D'ÚS TURÍSTIC | 846 | Ajuntament de Matadepera | 08120 | 0812060009 | 40 | C SANT JOAN (DE) 19, 08230 Matadepera | 419045.41 | 4605655.72 | 41.5984519,2.0285844 | C | SANT JOAN (DE) | 19 | NUCLI URBÀ | 08230 | Matadepera | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2025-04-03 00:00:00 | 0812060009 | L18-Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||
| cens-0812710007-369 | FARMACIA DE MONTSERRAT | FARMACIA | 369 | Ajuntament de Monistrol de Montserrat | 08127 | 0812710007 | 7 | C PONT 31, BXS, 08691 MONISTROL DE MONTSERRAT | 403825.76 | 4607194.76 | 41.6106239,1.8457419 | C | PONT | 31 | BXS | 08691 | MONISTROL DE MONTSERRAT | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 477 | Comerç al detall d'altres articles en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2025-05-13 00:00:00 | 0812710007 | L18-Cert. | 2018-09-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0808850006-2320 | IMESDE, INTEGRACIÓ, DISTRIBUCIÓ I ENGINYERIA ESCÈNCIA, SL | B65435695 | Oficina tècnica | 2320 | Ajuntament de la Garriga | 08088 | 0808850006 | 41 | C CERAMICA 36, 08530 Garriga | 440289.17 | 4614376.63 | 41.6788694,2.2826060 | C | CERAMICA | 36 | 08530 | Garriga | 0 | 0 | 2018-11-26 00:00:00 | 0808850006 | 2018-11-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||||||
| cens-0829560009-6305 | EVINTA | PLA D'ARDENYA, SL | B60249000 | IMMOBILIÀRIA | 6305 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MAJOR 320, 08759 Vallirana | 410741.45 | 4582480.36 | 41.3888491,1.9323899 | C | MAJOR | 320 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Activitat de serveis | L | Real estate activities | 0 | 1 | 0 | 2024-10-09 00:00:00 | 0829560009 | L18-Cert. | 2008-11-10 00:00:00 | 2009-02-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0829560009-6306 | MALVA | PERRUQUERIA | 6306 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MAJOR 294, 08759 Vallirana | 410809.05 | 4582504.44 | 41.3890734,1.9331947 | C | MAJOR | 294 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 1 | 0 | 2024-07-20 00:00:00 | 0829560009 | L18-Cert. | 1989-06-23 00:00:00 | 1997-01-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0829560009-6309 | JOMA IMPORT EXPORT, SL | JOMA IMPORT-EXPORT, SL | B61534921 | MAGATZEM D'EINES PER L'AUTOMOCIÓ | 6309 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C BAGES 3-9, 08759 Vallirana | 408778.64 | 4580719.69 | 41.3727720,1.9091820 | C | BAGES | 3-9 | POL.IND.CAN PRUNERA | 08759 | Vallirana | Altres | 0 | 0 | 2024-06-29 00:00:00 | 0829560009 | L18-Proj. i Cert. | 2010-02-25 00:00:00 | 2013-12-11 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0829560009-6315 | MAGATZEM | 6315 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MIQUEL BATLLE 2, 08759 Vallirana | 410607.44 | 4581933.87 | 41.3839124,1.9308679 | C | MIQUEL BATLLE | 2 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Altres | 0 | 0 | 2024-09-18 00:00:00 | 0829560009 | L18-Proj. i Cert. | 2009-03-12 00:00:00 | 2009-11-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||||
| cens-0829560009-6317 | AJUNTAMENT DE VALLIRANA | P0829600F | APARCAMENT DE VEHICLES D'ÚS PÚBLIC | 6317 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MIQUEL BATLLE 20, 08759 Vallirana | 410619.74 | 4581818.64 | 41.3828760,1.9310320 | C | MIQUEL BATLLE | 20 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2024-10-07 00:00:00 | 0829560009 | III | 2009-10-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0829560009-6330 | PUIG & BALDRICH | PUIG & BALDRICH, SL | B63392609 | CLINICA DENTAL | 6330 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MAJOR 281, 08759 Vallirana | 410779.82 | 4582467.53 | 41.3887378,1.9328506 | C | MAJOR | 281 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 8623 | Activitats odontològiques | 1 | 0 | 2024-07-20 00:00:00 | 0829560009 | L18-Cert. | 2009-07-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0829560009-6331 | EL BON TALL | CARNISSERIA-XARCUTERIA | 6331 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MAJOR 340, 08759 Vallirana | 410694.36 | 4582447.29 | 41.3885460,1.9318316 | C | MAJOR | 340 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 1 | 2024-07-08 00:00:00 | 0829560009 | L18-Cert. | 2009-11-19 00:00:00 | 2013-12-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0829560009-6335 | ADEC GLOBAL, SL | B65005977 | VALORITZACIÓ DE RESIDUS NO PERILLOSOS | 6335 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C GARRAF 29, 08759 Vallirana | 408936.73 | 4580658.71 | 41.3722407,1.9110813 | C | GARRAF | 29 | POL.IND.CAN PRUNERA | 08759 | Vallirana | Activitat de gestió de residus | E | Water supply; sewerage, waste management and remediation activities | 1 | 0 | 0 | 2024-07-03 00:00:00 | 0829560009 | I.2.b | 2009-12-23 00:00:00 | 2011-01-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0829560009-6336 | EUROSUM ROMOAN | EUROSUM ROMOAN, SL | B64825797 | OFICINES | 6336 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C SANT SEBASTIA 16, 08759 Vallirana | 410752.03 | 4582532.22 | 41.3893173,1.9325087 | C | SANT SEBASTIA | 16 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2024-07-19 00:00:00 | 0829560009 | L18-Cert. | 2009-04-29 00:00:00 | 2009-11-19 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0829560009-6724 | BARBUDA | REPARACIÓ DE BICICLETES | 6724 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MAJOR 215, 08759 Vallirana | 410996.51 | 4582542.8 | 41.3894397,1.9354309 | C | MAJOR | 215 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9529 | Reparació d'efectes personals i articles d'ús domèstic ncaa | 1 | 0 | 2024-07-20 00:00:00 | 0829560009 | L18-Cert. | 2017-09-06 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0829560009-6726 | ORGANISME DE GESTIÓ TRIBUTARIA DIPUTACIÓ DE BARCEL | ORGANISME DE GESTIÓ TRIBUTARIA DIPUTACIÓ DE BARCELONA | P5800016G | OFICINA DE GESTIÓ I RECAPTACIÓ | 6726 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MAJOR 300, BX, 08759 Vallirana | 410792.91 | 4582497.96 | 41.3890133,1.9330027 | C | MAJOR | 300 | BX | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Activitat de serveis | O | Public administration and defence; compulsory social security | 0 | 692 | Activitats de comptabilitat, tenidoria de llibres, auditoria i assessoria fiscal | 1 | 0 | 2024-07-17 00:00:00 | 0829560009 | L18-Cert. | 2017-10-20 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||
| cens-0821400000-713 | HH KEBAB | ACTIVITAT DE BAR I RESTAURANT | 713 | Ajuntament de Vilassar de Dalt | 08214 | 0821400000 | 21 | PGE Del Parc (Parc de Can Rafart) 3, 08339 Vilassar de Dalt | 446705 | 4596561 | 41.5188617,2.3612681 | PGE | Del Parc (Parc de Can Rafart) | 3 | 08339 | Vilassar de Dalt | 5610 | Restaurants i establiments de menjars | 0 | 0 | 2024-01-22 00:00:00 | 0821400000 | 2018-04-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||||
| cens-0823310007-90 | GARATGE VERDAGUER | Taller de reparació de vehicles | 90 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | AV JOAN MARAGALL 12, 08572 Sant Pere de Torelló | 441655.01 | 4658362.33 | 42.0751196,2.2946720 | AV | JOAN MARAGALL | 12 | URBÀ | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2026-02-23 00:00:00 | 0823310007 | III | 2016-08-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0823310007-98 | Fusteria | 98 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | C INDUSTRIA, 08572 Sant Pere de Torelló | 441472.84 | 4657874.28 | 42.0707106,2.2925187 | C | INDUSTRIA | POLÍGON INDUSTRIAL | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2022-07-11 00:00:00 | 0823310007 | III | 2010-11-04 00:00:00 | 2010-11-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0808110007-27 | CAN LLOBET | Allotjament rural | 27 | Ajuntament de Fogars de Montclús | 08081 | 0808110007 | 41 | CTRA BV5114 Km 12, 08479 Fogars de Montclús | 454425 | 4621070 | 41.7400901,2.4519200 | CTRA | BV5114 | Km 12 | 08479 | Fogars de Montclús | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2026-04-30 00:00:00 | 0808110007 | L18-Cert. | 2018-11-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0811200000-1185 | T-SIS | SERVEIS INFORMÀTICS | 1185 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 135, BXS, Manlleu | 440575.87 | 4650343.77 | 42.0028233,2.2824403 | AV | ROMA | 135 | BXS | Manlleu | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 474 | Comerç al detall d'equips per a les tecnologies de la informació i les comunicacions (TIC) en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2020-01-29 00:00:00 | 0811200000 | L18-Cert. | 2016-02-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0804620002-2165 | TEATRO AUDITORIO CARDEDEU | AJUNTAMENT DE CARDEDEU | P0804500G | TEATRE I AUDITORI | 2165 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | AV REI EN JAUME 118, 08440 Cardedeu | 446808.06 | 4609688.4 | 41.6371057,2.3613393 | AV | REI EN JAUME | 118 | CAN SERRA | 08440 | Cardedeu | Activitat d'espectacles o recreatives | R | Arts, entertainment and recreation | 0 | 1 | 0 | 2019-12-19 00:00:00 | 0804620002 | Recreativa catàleg | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0820210007-3489 | El Didal blau | comerç de roba | 3489 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C ANSELM CLAVE 022, 08470 Sant Celoni | 457802.89 | 4615393.23 | 41.6891466,2.4929426 | C | ANSELM CLAVE | 022 | 08470 | Sant Celoni | arranjaments de roba de vestir | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4771 | Comerç al detall de peces de vestir en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-09-20 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2018-10-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0815930008-2577 | ASORCAD | ASORCAD ENGINEERING, SL | B84630987 | Oficina d'enginyeria | 2577 | Ajuntament de Parets del Vallès | 08159 | 0815930008 | 41 | C COMTE MONTEMOLIN 8, 08150 Parets del Vallès | 435738.41 | 4601228.49 | 41.5600954,2.2293468 | C | COMTE MONTEMOLIN | 8 | EIXAMPLE | 08150 | Parets del Vallès | Activitat de serveis | M | Professional, scientific and technical activities | 0 | 711 | Serveis tècnics d'arquitectura i enginyeria i altres activitats relacionades amb l'assessorament tècnic | 1 | 0 | 2024-11-15 00:00:00 | 0815930008 | L18-Cert. | 2018-05-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0812900000-12 | Explotació ramadera - porcina i bovina | 12 | Ajuntament de Muntanyola | 08129 | 0812900000 | 24 | CASTELL (EL) s/n, 08529 Muntanyola | 431086 | 4636495 | 41.8773286,2.1694788 | CASTELL (EL) | s/n | 08529 | Muntanyola | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2019-11-22 00:00:00 | 0812900000 | III | 2007-10-24 00:00:00 | 2008-03-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||
| cens-0829560009-6755 | CATFOC IGNIFUGO | CATFOC IGNIFUGO, SL | B65712770 | MAGATZEM DE MATERIAL CONTRAINCENDIS | 6755 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MAJOR 97, 08759 Vallirana | 411463.9 | 4582517.67 | 41.3892649,1.9410241 | C | MAJOR | 97 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | OFICINA | Altres | 521 | Dipòsit i emmagatzematge | 1 | 0 | 2024-07-19 00:00:00 | 0829560009 | L18-Proj. i Cert. | 2018-07-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0804620002-2420 | ZELSA EUROPA | ZELSA EUROPA, SL | B55124283 | CENTRE LOGISTICA | 2420 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | CTRA BV-5105 KM 3.2, 08440 Cardedeu | 445905.43 | 4607515.84 | 41.6174772,2.3506988 | CTRA | BV-5105 | KM 3.2 | PAE CAN BOIXADERA | 08440 | Cardedeu | Activitat de serveis | H | Transportation and storage | 1 | 1 | 0 | 2020-02-07 00:00:00 | 0804620002 | L18-Proj. i Cert. | 2015-07-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0818030008-6370 | THE MAJESTY BY MARTA MORENO | CENTRO DE BELLEZA | 6370 | Ajuntament de Ripollet | 08180 | 0818030008 | 40 | C/ MONTCADA 3, 08291 RIPOLLET | 429640.05 | 4594374.87 | 41.4978545,2.1570216 | C/ | MONTCADA | 3 | 08291 | RIPOLLET | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 96 | Altres activitats de serveis personals | 1 | 0 | 2025-04-02 00:00:00 | 0818030008 | L18-Cert. | 2023-09-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0822700000-328 | Masia Ca la Fina | Explotació ramadera - porcina | 328 | Ajuntament de Sant Martí Sarroca | 08227 | 0822700000 | 3 | BARRI CAL MIRET (Masia Ca la Fina) s/n, 08731 Sant Martí Sarroca | 383971.37 | 4583992.56 | 41.3990509,1.6119864 | BARRI | CAL MIRET (Masia Ca la Fina) | s/n | Cal Miret | 08731 | Sant Martí Sarroca | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2019-06-02 00:00:00 | 0822700000 | III | 2002-12-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0816880001-19 | Taller de vehicles | 19 | Ajuntament de Pontons | 08168 | 0816880001 | 3 | CRA SANTES CREUS s/n, 08738 Pontons | 375828 | 4585657 | 41.4128224,1.5142588 | CRA | SANTES CREUS | s/n | NUCLI | 08738 | Pontons | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2019-08-07 00:00:00 | 0816880001 | III | 2012-02-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0823310007-24 | VOLTREGÀ | VOLTREGA TRADING SL | B67555128 | Fabricació de gàbies metàl·liques | 24 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | C GUARDIA S/N, 08572 Sant Pere de Torelló | 441257.77 | 4657547.25 | 42.0677493,2.2899519 | C | GUARDIA | S/N | POLÍGON INDUSTRIAL | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2026-02-23 00:00:00 | 0823310007 | II | 2008-07-23 00:00:00 | 2009-05-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0823310007-26 | GRANJA BELLMUNT | Explotació avícola | 26 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | GRANJA BELLMUNT, 08572 Sant Pere de Torelló | 441313.7 | 4658747.51 | 42.0785630,2.2905076 | GRANJA BELLMUNT | DISSEMINAT | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2026-02-05 00:00:00 | 0823310007 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||||
| cens-0823310007-28 | Explotació porcina | 28 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | MAS MOLÍ DE TARGARONA, 08572 Sant Pere de Torelló | 441646.35 | 4656950.55 | 42.0624044,2.2947081 | MAS MOLÍ DE TARGARONA | DISSEMINAT | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2026-02-05 00:00:00 | 0823310007 | III | 2009-05-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||||
| cens-0823310007-30 | LA COOPE | Bar | 30 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | AV JOAN MARAGALL 2, 08572 Sant Pere de Torelló | 441717.8 | 4658374.82 | 42.0752367,2.2954297 | AV | JOAN MARAGALL | 2 | URBÀ | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat d'espectacles o recreatives | I | Accommodation and food service activities | 0 | 563 | Establiments de begudes | 1 | 0 | 2026-02-05 00:00:00 | 0823310007 | L18-Proj. i Cert. | 2013-11-29 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0823310007-33 | TALLERS VERGÉS | Fabricació/reparació de maquinaria per indústria fusta | 33 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | AV CAMÍ FONTSANTA, 08572 Sant Pere de Torelló | 441397.7 | 4657807.05 | 42.0700995,2.2916172 | AV | CAMÍ FONTSANTA | POLÍGON INDUSTRIAL | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2026-02-23 00:00:00 | 0823310007 | III | 2001-10-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0823310007-141 | HERETAT VINYOLES SLU | B65530008 | Centre rural d'emprenedoria | 141 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | MAS VINYOLES, 08572 Sant Pere de Torelló | 441526.74 | 4656178.3 | 42.0554406,2.2933396 | MAS VINYOLES | DISSEMINAT | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 821 | Activitats administratives i auxiliars d'oficina | 1 | 0 | 2026-02-24 00:00:00 | 0823310007 | L18-Cert. | 2014-04-17 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3454,02 consultes/dia
Sabies que...?
...pots personalitzar les consultes a la API amb diversos filtres?
La API ofereix tant filtres per modificar la cerca de les dades (operadors LIKE, AND, OR...) com filtres per tractar-ne el retorn (paginació, ordenació...).
Exemple: https://do.diba.cat/api/dataset/puntesports/camp-all-like/poliesportiu/ord-adreca_nom/desc

