Conjunt de dades |
Últim canvi
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cens-0827850006-737 | VERIPLA SYSTEMS SL | VERIPLA SYSTEMS SL | B66120759 | SERRALLERIA | 737 | Ajuntament de Taradell | 08278 | 0827850006 | 24 | PG ARENAL 16, a, 08552 TARADELL | 440511.04 | 4634790.56 | 41.8627431,2.2832275 | PG | ARENAL | 16 | a | P.I. CASTELLETS | 08552 | TARADELL | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2599 | Fabricació d'altres productes metàl·lics ncaa | 0 | 0 | 2019-08-19 00:00:00 | 0827850006 | III | 2019-07-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||
| cens-0824230008-3 | RESTAURANT EL RACÓ | Bar-Restaurant | 3 | Ajuntament de Marganell | 08242 | 0824230008 | 7 | CTRA BV 1123 KM 4,5, 08298 Marganell | 400584 | 4611734 | 41.6511045,1.8060890 | CTRA | BV 1123 | KM 4,5 | 08298 | Marganell | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 561 | Restaurants i establiments de menjars | 1 | 1 | 2019-10-01 00:00:00 | 0824230008 | L18-Proj. i Cert. | 1998-06-05 00:00:00 | 1999-07-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0830080001-1419 | SONPURA | LUÍS SORIANO, S.A. (principal) | A08608770 | Fabricació matalassos | 1419 | Ajuntament de Viladecavalls | 08300 | 0830080001 | 40 | C SANT MIQUEL DE TOUDELL 17, 08232 VILADECAVALLS | 414258.24 | 4600727.12 | 41.5535652,1.9718536 | C | SANT MIQUEL DE TOUDELL | 17 | PAE CAN MIR | 08232 | VILADECAVALLS | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2026-03-20 00:00:00 | 0830080001 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0830080001-1424 | AJUNTAMENT DE VILADECAVALLS | P0830100D | 1424 | Ajuntament de Viladecavalls | 08300 | 0830080001 | 40 | C SANT MIQUEL DE TOUDELL 07-N07, 08232 VILADECAVALLS | 414377.56 | 4600828 | 41.5544865,1.9732698 | C | SANT MIQUEL DE TOUDELL | 07-N07 | PAE CAN MIR | 08232 | VILADECAVALLS | 0 | 0 | 2020-04-06 00:00:00 | 0830080001 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||||||
| cens-0830080001-1425 | AJUNTAMENT DE VILADECAVALLS | P0830100D | 1425 | Ajuntament de Viladecavalls | 08300 | 0830080001 | 40 | C SANT MIQUEL DE TOUDELL 07-N08, 08232 VILADECAVALLS | 414421.15 | 4600881.19 | 41.5549702,1.9737849 | C | SANT MIQUEL DE TOUDELL | 07-N08 | PAE CAN MIR | 08232 | VILADECAVALLS | 0 | 0 | 2026-05-11 00:00:00 | 0830080001 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||||||
| cens-0821400000-746 | LA CASETA | Bar-Restaurant | 746 | Ajuntament de Vilassar de Dalt | 08214 | 0821400000 | 21 | C Pere Calders i Rossinyol 30, 08339 Vilassar de Dalt | 445941 | 4596738 | 41.5204047,2.3520963 | C | Pere Calders i Rossinyol | 30 | 08339 | Vilassar de Dalt | 0 | 0 | 2024-01-22 00:00:00 | 0821400000 | 2017-08-01 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||||||
| cens-0821400000-749 | Comerç d'alimenacio, principalment fruites i verdures | 749 | Ajuntament de Vilassar de Dalt | 08214 | 0821400000 | 21 | C Vidal i Barraquer 10-12, Baixos, 08339 Vilassar de Dalt | 446751 | 4596130.95 | 41.5149913,2.3618574 | C | Vidal i Barraquer | 10-12 | Baixos | 08339 | Vilassar de Dalt | 0 | 0 | 2024-01-22 00:00:00 | 0821400000 | 2013-04-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||||||
| cens-0809450006-227 | MOBLES FONT, SCP | G59953703 | FUSTERIA | 227 | Ajuntament de la Granada | 08094 | 0809450006 | 3 | C POETA JOSEP MARIA FONT CANT. C. ARAGONESOS, 08792 Granada | 392730.43 | 4581448.08 | 41.3773527,1.7171925 | C | POETA JOSEP MARIA FONT | CANT. C. ARAGONESOS | NUCLI URBÀ | 08792 | Granada | EXPOSICIO I VENDA AL DETALL DE MOBLES | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2020-01-21 00:00:00 | 0809450006 | III | 1993-10-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0815930008-2584 | SUBMINISTRES INDUSTRIALS LLICÀ | SUBMINISTRES INDUSTRIALS LLIÇÀ, SL | B66531997 | Ferreteria industrial | 2584 | Ajuntament de Parets del Vallès | 08159 | 0815930008 | 41 | C GARBI, 08150 Parets del Vallès | 437026.29 | 4601617.01 | 41.5636971,2.2447496 | C | GARBI | CAN VOLART | 08150 | Parets del Vallès | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4752 | Comerç al detall de ferreteria, pintures i vidre en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2023-07-10 00:00:00 | 0815930008 | L18-Proj. i Cert. | 2015-05-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0818030008-6158 | MF CONFECCIONES | ARRANJAMENTS DE PECES DE VESTIR | 6158 | Ajuntament de Ripollet | 08180 | 0818030008 | 40 | C/ PAU CASALS 40, 08291 Ripollet | 429974.26 | 4594365.68 | 41.4978010,2.1610264 | C/ | PAU CASALS | 40 | 08291 | Ripollet | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9529 | Reparació d'efectes personals i articles d'ús domèstic ncaa | 1 | 0 | 2025-11-02 00:00:00 | 0818030008 | L18-Cert. | 2019-04-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0806540003-262 | CAL XARXINET | HABITATGE D'ÚS TURÍSTIC | 262 | Ajuntament de Castellví de la Marca | 08065 | 0806540003 | 3 | CAMI CARRE FONDO 4B, 08732 Castellví de la Marca | 383579.91 | 4576462.52 | 41.3311853,1.6087502 | CAMI | CARRE FONDO | 4B | EL CARRER FONDO | 08732 | Castellví de la Marca | ALLOTJAMENT RURAL - GRANJA ESCOLA | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 5520 | Allotjaments turístics i altres allotjaments de curta durada | 1 | 0 | 2025-11-26 00:00:00 | 0806540003 | L18-Cert. | 2018-11-06 00:00:00 | 2019-04-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0829170005-453 | CAN MIMÓ PASTORS I ARTESANS | CAN MIMÓ, PASTORS I ARTESANS, SL | B67209445 | explotació ramadera de cabrum lleter | 453 | Ajuntament de Vacarisses | 08291 | 0829170005 | 40 | DISEMINAT MAS MIMO, 08233 Vacarisses | 409259.11 | 4603085.92 | 41.5742566,1.9115617 | DISEMINAT | MAS MIMO | 08233 | Vacarisses | 130 caps de cabrum | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2024-09-16 00:00:00 | 0829170005 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0829560009-6609 | BANC SABADELL | BANC SABADELL, SA | A08000143 | OFICINA BANCÀRIA | 6609 | Ajuntament de Vallirana | 08295 | 0829560009 | 11 | C MAJOR 342, 08759 Vallirana | 410690.39 | 4582440.01 | 41.3884800,1.9317852 | C | MAJOR | 342 | CENTRE URBÀ | 08759 | Vallirana | Activitat de serveis | K | Financial and insurance activities | 0 | 1 | 0 | 2024-07-08 00:00:00 | 0829560009 | L18-Cert. | 1998-12-03 00:00:00 | 1999-02-03 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0821400000-735 | TORRES SERVICIOS TECNICOS | TORRES SERVICIOS TECNICOS S.L | B59951319 | Taller de reparació i manteniment de maquinaria, sense operacions de pintura | 735 | Ajuntament de Vilassar de Dalt | 08214 | 0821400000 | 21 | C Eduard Calvet i Pinto 2, 6, 08339 Vilassar de Dalt | 447166 | 4596079.6 | 41.5145563,2.3668350 | C | Eduard Calvet i Pinto | 2 | 6 | 08339 | Vilassar de Dalt | Activitat de serveis | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2020-09-15 00:00:00 | 0821400000 | III | 2016-10-24 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0820420002-699 | VENTURA INNOVATION | VENTURA INNOVATION S.L. | B66688276 | Taller de manipulats artesanals | 699 | Ajuntament de Sant Climent de Llobregat | 08204 | 0820420002 | 11 | C CIRCUMVAL.LACIO 69, 08849 Sant Climent de Llobregat | 0 | 0 | C | CIRCUMVAL.LACIO | 69 | 08849 | Sant Climent de Llobregat | 0 | 0 | 2021-01-29 00:00:00 | 0820420002 | 2018-04-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||||||
| cens-0822700000-265 | Brugueres | Agrobrugueres SL | B66829813 | Celler d'elaboració de vins | 265 | Ajuntament de Sant Martí Sarroca | 08227 | 0822700000 | 3 | MASIA BRUGUERES, 08731 Sant Martí Sarroca | 385956.57 | 4583065.06 | 41.3909825,1.6359028 | MASIA | BRUGUERES | La Rovira Roja | 08731 | Sant Martí Sarroca | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2019-06-07 00:00:00 | 0822700000 | III | 2017-05-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0806150006-216 | GRUP LASEM | INDUSTRIAL QUIMICA LASEM, SAU | A08363681 | PLANTA DE COGENERACIÓ | 216 | Ajuntament de Castellgalí | 08061 | 0806150006 | 7 | AV INDUSTRIA (DE) 7, 08297 Castellgalí | 404421.02 | 4613909.26 | 41.6711632,1.8518116 | AV | INDUSTRIA (DE) | 7 | POL.IND. EL PLA DEL CAMÍ | 08297 | Castellgalí | Activitat energètica o minera | D35.1 | Electricity | 1 | 0 | 0 | 2020-01-27 00:00:00 | 0806150006 | III | 2004-03-08 00:00:00 | 2004-11-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0817120002-241 | LLUÇANES SALUT OPTICA, ORTOPEDIA I PARAFARMACIA | MARISTANY NAVAS, SL | B62461827 | OPTICA, ORTOPEDIA I PARAFARMACIA | 241 | Ajuntament de Prats de Lluçanès | 08171 | 0817120002 | 43 | C MERCAT 2 A, 08513 Prats de Lluçanès | 419558.65 | 4651254.01 | 42.0091536,2.0285585 | C | MERCAT | 2 A | URBA | 08513 | Prats de Lluçanès | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 1 | 0 | 2019-04-09 00:00:00 | 0817120002 | L18-Proj. i Cert. | 2012-05-22 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0817270005-3552 | HUTB-016251 | HABITATGE ÚS TURÍSTIC | 3552 | Ajuntament de Premià de Mar | 08172 | 0817270005 | 21 | C DOCTOR MARTI CASAS 26, 3 B, 08330 Premià de Mar | 447163.86 | 4593583.72 | 41.4920757,2.3670284 | C | DOCTOR MARTI CASAS | 26 | 3 | B | NUCLI URBÀ | 08330 | Premià de Mar | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2025-04-28 00:00:00 | 0817270005 | L18-Cert. | 2016-12-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0804620002-2022 | INSTANT INFORMATICA, SL | B62424304 | EDICIO PROGRAMES INFORMATICS | 2022 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | C TURO DE LA PENYA 34, 08440 Cardedeu | 446326.78 | 4610485.33 | 41.6442513,2.3554896 | C | TURO DE LA PENYA | 34 | CAN MONTELLS | 08440 | Cardedeu | OFICINA INFORMATICA | Activitat de serveis | J | Information and communication | 0 | 1 | 0 | 2019-12-20 00:00:00 | 0804620002 | L18-Cert. | 2001-01-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0804620002-2032 | ATJUMA, SL | B59350108 | GARATGE | 2032 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | PG PAU GESA 49-51, 08440 Cardedeu | 446154.07 | 4609678.48 | 41.6369725,2.3534884 | PG | PAU GESA | 49-51 | CENTRE | 08440 | Cardedeu | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2019-12-06 00:00:00 | 0804620002 | III | 1999-11-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0804620002-1672 | PROMOCIONS IMMOBILIARIES CARDEDEU, SA | A08903734 | GARATGE | 1672 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | AV EDUARD CORBELLA 168, 08440 Cardedeu | 447095.53 | 4610273.73 | 41.6423968,2.3647389 | AV | EDUARD CORBELLA | 168 | ESTALVI | 08440 | Cardedeu | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2019-11-20 00:00:00 | 0804620002 | III | 2002-05-14 00:00:00 | 2006-03-14 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0804620002-1678 | DEMCO, SA | DEMCO, SA | A08621161 | GARATGE | 1678 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | CTRA DOSRIUS (DE) SN, 08440 Cardedeu | 447079.12 | 4608344.72 | 41.6250215,2.3647125 | CTRA | DOSRIUS (DE) | SN | POBLE SEC | 08440 | Cardedeu | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2020-02-07 00:00:00 | 0804620002 | III | 2018-02-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0810690004-7880 | Trans-Mandurov Ood | Trans-Mandurov Ood | BG20028651 | Pàrking de camions | 7880 | Ajuntament de Llinars del Vallès | 08106 | 0810690004 | 41 | C VILALBA 1, 08450 Llinars del Vallès | 452984.86 | 4612187.67 | 41.6600045,2.4353022 | C | VILALBA | 1 | PI Can Prat | 08450 | Llinars del Vallès | Activitat de serveis | H | Transportation and storage | 1 | 5221 | Activitats afins al transport terrestre | 1 | 0 | 2019-11-18 00:00:00 | 0810690004 | L18-Cert. | 2019-11-05 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0800180001-1887 | Kiesow | Kiesow Spain, SLU | B65804361 | Comerç a l'engròs de productes químics | 1887 | Ajuntament d'Abrera | 08001 | 0800180001 | 11 | C BARCELONA 3-7, 08630 Abrera | 407862.72 | 4596270.7 | 41.5127201,1.8958597 | C | BARCELONA | 3-7 | PB | 08630 | Abrera | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4675 | Comerç a l'engròs de productes químics | 1 | 0 | 2022-07-25 00:00:00 | 0800180001 | L18-Proj. i Cert. | 2019-11-19 00:00:00 | 2020-05-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||
| cens-0810690004-7841 | Botiga i perruqueria d'animals | 7841 | Ajuntament de Llinars del Vallès | 08106 | 0810690004 | 41 | C CAMELIES 1, local 3, 08450 Llinars del Vallès | 0 | 0 | C | CAMELIES | 1 | local | 3 | URBÀ | 08450 | Llinars del Vallès | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9609 | Altres activitats de serveis personals ncaa | 1 | 0 | 2025-11-18 00:00:00 | 0810690004 | L18-Cert. | 2018-11-30 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||
| cens-0804620002-1659 | GARATGE | 1659 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | CTRA DOSRIUS (DE) 69-71, 08440 Cardedeu | 446843.25 | 4609187.02 | 41.6325922,2.3618064 | CTRA | DOSRIUS (DE) | 69-71 | POBLE SEC | 08440 | Cardedeu | Altres | H | Transportation and storage | 1 | 0 | 0 | 2020-01-27 00:00:00 | 0804620002 | III | 2004-03-23 00:00:00 | 2007-02-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0800600000-2946 | PIGMENT RECOVER SLU | B66476524 | oficina | 2946 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | C MONTAL 3, baix, 08350 ARENYS DE MAR | 0 | 0 | C | MONTAL | 3 | baix | CACS URBÀ | 08350 | ARENYS DE MAR | magatzem | Activitat de serveis | N | Administrative and support service activities | 0 | 1 | 0 | 2021-07-23 00:00:00 | 0800600000 | L18-Proj. i Cert. | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0811200000-1500 | FRUITES LARA I FILLS, SL | FRUITES LARA I FILLS SL | B17472606 | VENDA DE FRUITES I HORTALISSES | 1500 | Ajuntament de Manlleu | 08112 | 0811200000 | 24 | AV ROMA 89, BXS, 08560 MANLLEU | 440916.4 | 4650513.77 | 42.0043799,2.2865348 | AV | ROMA | 89 | BXS | 08560 | MANLLEU | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4721 | Comerç al detall de fruites i hortalisses en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2023-11-30 00:00:00 | 0811200000 | L18-Proj. i Cert. | 2020-04-28 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0816350006-3294 | CLÍNICA DAXA | CLÍNICA DENTAL | 3294 | Ajuntament de Pineda de Mar | 08163 | 0816350006 | 21 | C MONTPALAU 38, LC 01, 08397 Pineda de Mar | 474132.83 | 4608549.57 | 41.6282026,2.6894623 | C | MONTPALAU | 38 | LC | 01 | SECTOR CENTRE | 08397 | Pineda de Mar | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 8623 | Activitats odontològiques | 1 | 0 | 2021-05-04 00:00:00 | 0816350006 | L18-Proj. i Cert. | 2020-03-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0806730008-130 | El drac llaminer | Comerç de llaminadures | 130 | Ajuntament de Centelles | 08067 | 0806730008 | 24 | PL MAJOR 9, 08540 Centelles | 435100 | 4627572 | 41.7973058,2.2188273 | PL | MAJOR | 9 | URBÀ | 08540 | Centelles | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 472 | Comerç al detall de productes alimentaris, begudes i tabac en establiments especialitzats | 1 | 1 | 2020-12-18 00:00:00 | 0806730008 | L18-Cert. | 2013-02-28 00:00:00 | 2013-05-16 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0813500000-74 | TRACE LOGISTICS SA | TRACE LOGISTICS SA | A17665985 | MAGATZEM LOGÍSTIC I MANIPULACIÓ DE PRODUCTES QUÍMICS PEL TRACTAMENT D'AIGÜES PER PISCINES | 74 | Ajuntament de Montmeló | 08135 | 0813500000 | 41 | VIAL CONGOST 5, 08160 Montmeló | 437774.96 | 4600141.67 | 41.5504678,2.2538806 | VIAL | CONGOST | 5 | P.I.CONCENTRACIO IND. VALLESANA | 08160 | Montmeló | Altres | 0 | 0 | 2021-07-13 00:00:00 | 0813500000 | L18-Proj. i Cert. | 2014-10-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0810690004-7905 | Pampa Pizza Llinars | Pizzes i empanades tipus argentí per emportar | 7905 | Ajuntament de Llinars del Vallès | 08106 | 0810690004 | 41 | AV COMAS I MASFERRER 17, BXS, 08450 Llinars del Vallès | 450196.01 | 4609863.97 | 41.6389059,2.4020007 | AV | COMAS I MASFERRER | 17 | BXS | Nucli | 08450 | Llinars del Vallès | Activitat comercial | C | Manufacturing | 1 | 1085 | Elaboració de menjars i plats preparats | 1 | 1 | 2020-12-11 00:00:00 | 0810690004 | L18-Cert. | 2020-11-12 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0818840003-41 | LES ALZINES | EXPLOTACIÓ RAMADERA PORCINA | 41 | Ajuntament de Sagàs | 08188 | 0818840003 | 14 | FINCA LES ALZINES DE LES CASES, 08517 Sagàs | 411992 | 4654967 | 42.0417802,1.9366381 | FINCA LES ALZINES DE LES CASES | 08517 | Sagàs | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2021-01-29 00:00:00 | 0818840003 | III | 2007-02-08 00:00:00 | 2005-06-08 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||
| cens-0818840003-45 | CASA BUENCH | EXPLOTACIÓ RAMADERA PORCINA | 45 | Ajuntament de Sagàs | 08188 | 0818840003 | 14 | CASA BUENCH, 08517 Sagàs | 410809 | 4650073 | 41.9975756,1.9230908 | CASA BUENCH | 08517 | Sagàs | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2021-01-29 00:00:00 | 0818840003 | III | 2008-07-10 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||||
| cens-0803700000-356 | MAS SOL I VENT | Explotació ovina i equina | 356 | Ajuntament de Calldetenes | 08037 | 0803700000 | 24 | MAS SOL I VENT, 08506 Calldetenes | 443181.6 | 4641250.26 | 41.9211176,2.3147809 | MAS SOL I VENT | DISSEMINAT | 08506 | Calldetenes | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0149 | Altres explotacions de bestiar | 0 | 0 | 2019-04-12 00:00:00 | 0803700000 | III | 2014-03-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0825920002-1401 | NETISEC | BUGADERIA D'AUTOSERVEI | 1401 | Ajuntament de Santa Maria de Palautordera | 08259 | 0825920002 | 41 | C ANSELM CLAVE 9, LOCAL 6, 08460 Santa Maria de Palautordera | 453871.94 | 4615803.88 | 41.6926272,2.4456770 | C | ANSELM CLAVE | 9 | LOCAL 6 | NUCLI URBÀ | 08460 | Santa Maria de Palautordera | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9601 | Rentatge i neteja de peces tèxtils i de pell | 1 | 0 | 2021-12-28 00:00:00 | 0825920002 | L18-Proj. i Cert. | 2019-01-25 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0800600000-2884 | HABITATGE D'ÚS TURÍSTIC | 2884 | Ajuntament d'Arenys de Mar | 08006 | 0800600000 | 21 | C BONAIRE 6, 2 2, 08350 ARENYS DE MAR | 462411.98 | 4603245.03 | 41.5799577,2.5490888 | C | BONAIRE | 6 | 2 | 2 | CASC URBÀ | 08350 | ARENYS DE MAR | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2021-08-03 00:00:00 | 0800600000 | L18-Cert. | 2019-04-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0823310007-109 | SOLSISTEM 2004, SL | B63454920 | Instal·lació de plaques solars | 109 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | MAS LA VIÑETA, 08572 Sant Pere de Torelló | 444450.79 | 4660381.63 | 42.0935082,2.3282758 | MAS LA VIÑETA | DISSEMINAT | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat energètica o minera | D35.1 | Electricity | 1 | 0 | 0 | 2026-03-24 00:00:00 | 0823310007 | No classificat | 2008-10-23 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0823310007-112 | CAN CELS | Fabricació de joguines de fusta | 112 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | C JOSEP BADRENA 19, 08572 Sant Pere de Torelló | 441535.98 | 4658504.65 | 42.0763924,2.2932189 | C | JOSEP BADRENA | 19 | URBÀ | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2023-01-16 00:00:00 | 0823310007 | III | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0823310007-114 | CARTONATGE FONT | CARTONATGE FONT SL | B08874281 | Fabricació de caixes de cartró | 114 | Ajuntament de Sant Pere de Torelló | 08233 | 0823310007 | 24 | C FONT 5, 08572 Sant Pere de Torelló | 441538.89 | 4658126.03 | 42.0729828,2.2932919 | C | FONT | 5 | URBÀ | 08572 | Sant Pere de Torelló | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2026-02-02 00:00:00 | 0823310007 | III | 2001-07-10 00:00:00 | 2024-05-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||
| cens-0802290004-3843 | INSTITUTS ODONTOLOGICS ASSOCIATS | INSTITUTS ODONTOLOGICS ASSOCIATS | B58941832 | Dentista | 3843 | Ajuntament de Berga | 08022 | 0802290004 | 14 | PG PAU (LA) 29, 08600 Berga | 404523.11 | 4661534.91 | 42.1000519,1.8453403 | PG | PAU (LA) | 29 | Nucli | 08600 | Berga | Activitat de serveis | Q | Human health and social work activities | 0 | 8623 | Activitats odontològiques | 1 | 0 | 2022-03-08 00:00:00 | 0802290004 | III | 2018-05-09 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0803330008-2577 | ATZAVARA'T | COMERÇ AL DETALL DE ROBA I COMPLEMENTS | 2577 | Ajuntament de Caldes de Montbui | 08033 | 0803330008 | 41 | AV PI I MARGALL 49, 08140 CALDES DE MONTBUI | 430438.66 | 4609156.78 | 41.6310578,2.1648761 | AV | PI I MARGALL | 49 | 08140 | CALDES DE MONTBUI | Activitat comercial | G | Wholesale and retail trade; repair of motor vehicles and motorcycles | 0 | 4771 | Comerç al detall de peces de vestir en establiments especialitzats | 1 | 0 | 2021-05-12 00:00:00 | 0803330008 | L18-Cert. | 2018-03-15 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||
| cens-0820210007-3546 | MORATÓ ALVAREZ JOSE Y CIA CB | MORATÓ ALVAREZ JOSE Y CIA CB | E58167404 | ACTIVITAT ASSOCIATIVES DIVERSES | 3546 | Ajuntament de Sant Celoni | 08202 | 0820210007 | 41 | C MONTSERRAT 034, 1 02, 08470 Sant Celoni | 457055.06 | 4614850.85 | 41.6842214,2.4839958 | C | MONTSERRAT | 034 | 1 | 02 | 08470 | Sant Celoni | Activitat de serveis | S | Other services activities | 0 | 9499 | Altres activitats associatives ncaa | 1 | 0 | 2024-07-22 00:00:00 | 0820210007 | L18-Cert. | 2019-06-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||
| cens-0805810007-177 | HABITATGE ÚS TURISTIC | 177 | Ajuntament de Castellet i la Gornal | 08058 | 0805810007 | 3 | CR PINTOR DALI - VALLDEMAR 11, 08729 CASTELLET I LA GORNAL | 383491.93 | 4565501.07 | 41.2324618,1.6097959 | CR | PINTOR DALI - VALLDEMAR | 11 | 08729 | CASTELLET I LA GORNAL | Activitat d'hostaleria o restauració | I | Accommodation and food service activities | 0 | 1 | 0 | 2019-05-07 00:00:00 | 0805810007 | L18-Cert. | 2019-03-21 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||||
| cens-0817480001-10 | GIRÓ GORNER SL | B62348669 | BODEGA VINS I CAVA | 10 | Ajuntament de Puigdàlber | 08174 | 0817480001 | 3 | MASIA GIRÓ DEL GORNER S/N, 08797 Puigdàlber | 392974 | 4584096 | 41.4012310,1.7196368 | MASIA GIRÓ DEL GORNER | S/N | El Gorner | 08797 | Puigdàlber | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 0 | 0 | 2020-07-02 00:00:00 | 0817480001 | III | 2010-04-26 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||||||
| cens-0804620002-2266 | EXPLOTACIO RAMADERA CABRUM | 2266 | Ajuntament de Cardedeu | 08046 | 0804620002 | 41 | GRANJA VIADER SN, 08440 Cardedeu | 446165.52 | 4609537.72 | 41.6357055,2.3536386 | GRANJA VIADER | SN | DISSEMINAT | 08440 | Cardedeu | Activitat ramadera | A | Agriculture, forestry and fishing | 0 | 0 | 0 | 2020-02-04 00:00:00 | 0804620002 | III | 1999-02-11 00:00:00 | 1999-07-27 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0825920002-1397 | MATACHANA, S.A. | ANTONIO MATACHANA, S.A. | A08238578 | FABRICACIÓ D'EQUIPS MECÀNICS | 1397 | Ajuntament de Santa Maria de Palautordera | 08259 | 0825920002 | 41 | C CAN BALMES 1-3, 08460 Santa Maria de Palautordera | 454413.94 | 4616028.51 | 41.6946816,2.4521728 | C | CAN BALMES | 1-3 | P.I. CAN BALMES | 08460 | Santa Maria de Palautordera | Activitat industrial | C | Manufacturing | 1 | 2529 | Fabricació d'altres cisternes, grans dipòsits i contenidors de metall | 0 | 0 | 2019-10-10 00:00:00 | 0825920002 | III | 2018-10-18 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | ||||||
| cens-0812280001-299 | CAL LLORENÇ | HABITATGE D´ÚS TURÍSTIC | 299 | Ajuntament de Mediona | 08122 | 0812280001 | 3 | C/ DE DALT 36, 08773 Mediona | 0 | 0 | C/ | DE DALT | 36 | SANT PERE SACARRERA | 08773 | Mediona | Altres | 552 | Allotjaments turístics i altres allotjaments de curta durada | 1 | 0 | 2020-09-09 00:00:00 | 0812280001 | L18-Cert. | 2014-10-13 00:00:00 | 2014-10-13 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 | |||||||||||
| cens-0811410007-2718 | Venda productes de ferreteria | 2718 | Ajuntament de Martorell | 08114 | 0811410007 | 11 | C/ MUR 34A, BX, 08760 MARTORELL | 0 | 0 | C/ | MUR | 34A | BX | LA VILA | 08760 | MARTORELL | 0 | 0 | 2021-06-16 00:00:00 | 0811410007 | 2021-05-24 00:00:00 | 2021-06-07 00:00:00 | Cens municipal d'activitats i establiments | 2026-05-14 03:02 |
Estadístiques 2026
cens_gia
Mitjana 2026: 3357,38 consultes/dia
Sabies que...?
...pots recuperar tots els actes culturals de Badalona?
Amb la API Rest pots cercar en un conjunt de dades en concret però també per tipus de contingut (que permet una cerca més àmplia) i/o inclús per municipi.
Exemple: https://do.diba.cat/api/tipus/acte/camp-rel_municipis/08015/

